رفتن به مطلب

بچه ها یه لحظه میاین اینجا؟

ارسال های توصیه شده

حالا که اینجا همه ی اساتید جمعن منم یه سوال بکنم

من نمیخوام بیشتر از 200 برای گوشی خرج کنم. .. میخوام یه گوشیه دو سیم کارته بخرم .. چی پیشنهاد میکنید؟ یه چیزی که دوربینشم خوب باشه .. بشه نرم افزارای خوبم روش نصب کرد

لینک به دیدگاه
حالا که اینجا همه ی اساتید جمعن منم یه سوال بکنم

من نمیخوام بیشتر از 200 برای گوشی خرج کنم. .. میخوام یه گوشیه دو سیم کارته بخرم .. چی پیشنهاد میکنید؟ یه چیزی که دوربینشم خوب باشه .. بشه نرم افزارای خوبم روش نصب کرد

نوکیا c5بخر که هم با بودجه شما جور درمیاد وهم چون سیستم عامل سیمبیان داره برنامه هاشو راحت میتونی پیدا کنی فقط دو سیم کارته نیست

اگه بخای دو سیمکارته بخری باید سامسونگ بخری که چون میخای قیمت پایین بدی نمیتونی سیستم عامل اندروئید بخری واسه همون نمیتونی

برنامه هاشو پیدا کنی و یا باید همه این حرفا رو ول کنی بری50تومن بدی necبخری

لینک به دیدگاه
نوکیا c5بخر که هم با بودجه شما جور درمیاد وهم چون سیستم عامل سیمبیان داره برنامه هاشو راحت میتونی پیدا کنی فقط دو سیم کارته نیست

اگه بخای دو سیمکارته بخری باید سامسونگ بخری که چون میخای قیمت پایین بدی نمیتونی سیستم عامل اندروئید بخری واسه همون نمیتونی

برنامه هاشو پیدا کنی و یا باید همه این حرفا رو ول کنی بری50تومن بدی necبخری

سامسونگ دو سیم کارته اندروئید چی خوبه ؟ قیمتش خیلی بالا نباشه ها

لینک به دیدگاه

دو سیم کارت اندروید الان یه گوشی داخلی داریم به اسم g1 که 6 ماه هم گارانتی داره

در کل گوشی بدی نیست .....

الان قیمتش رو نمیدونم

یکی دو ماه پیش سامسونگ 3 مدل گوشی با سیستم عامل اندروید معرفی کرد که دو سیم کارت همزمان بودن

اما تاریخ عرضه به بازارشون مشخص نیست

با مشخصاتی که داشتن دو تاشون گوشی های ارزون قیمتی بودن

اگه بیاد میتونه گزینه هایه خوبی باشن

یه مدل هم موتورولا بود که ویندوز 6.5 داشت .... البته نمیدونم تو ایران گیر بیاد یا نه

اما در حال حاظر گوشی دو سیم کارت خوب گیرت نمیاد

چند تا گوشی سامسونگ و نوکیا و ال جی هست که دو سیم کارت هستن

ولی چیزی خاصی ندارن

اما در کل بد نیستن

لینک به دیدگاه
دو سیم کارت اندروید الان یه گوشی داخلی داریم به اسم g1 که 6 ماه هم گارانتی داره

در کل گوشی بدی نیست .....

الان قیمتش رو نمیدونم

یکی دو ماه پیش سامسونگ 3 مدل گوشی با سیستم عامل اندروید معرفی کرد که دو سیم کارت همزمان بودن

اما تاریخ عرضه به بازارشون مشخص نیست

با مشخصاتی که داشتن دو تاشون گوشی های ارزون قیمتی بودن

اگه بیاد میتونه گزینه هایه خوبی باشن

یه مدل هم موتورولا بود که ویندوز 6.5 داشت .... البته نمیدونم تو ایران گیر بیاد یا نه

اما در حال حاظر گوشی دو سیم کارت خوب گیرت نمیاد

چند تا گوشی سامسونگ و نوکیا و ال جی هست که دو سیم کارت هستن

ولی چیزی خاصی ندارن

اما در کل بد نیستن

ممنون

اما من الان چی کار کنم ؟

دو سیم کارته که حتما باید باشه .. چون الان دو تا گوشی دارم .. اما حوصله ی دو تا دست گرفتن ندارم

چه مدلی میگی بخرم؟

لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزیز:w02:

غرض از مزاحمت یه چندتا سوال داشتم ازتون که اگه سریع و صریح جواب بدین خدا شاهده زیاد وقتتونُ نمیگیرم:hanghead:

1- میخواستم نظرتونو کلا راجع به گوشیای htc بدونم؟

2-برتری ک نسبت به گوشیای دیگه داره چیه؟

3-نقاطِ ضعف این گوشی؟

خوشحال میشم اونایی که این مدل گوشی و دارن یا اطلاعاتی راجع بهش دارن در اختیار ما هم قرار بدن:w02:

پیشاپیش از حضور گرم شما مرچی:icon_gol:

من دارم ازش هم راضی هم هستم فقط تنها ایرادش اینه اس ام اس فارسی نمیفرسته

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

روی لینک کلیک کن برو تو من این گوشی رو پیشنهاد میکنم چون یکی از دوستام

خریده هم قیمت مناسبی داره هم هم ازش رازیه

لینک به دیدگاه
من دارم ازش هم راضی هم هستم فقط تنها ایرادش اینه اس ام اس فارسی نمیفرسته

من هم htc داشتم فارسی نمیفرستاد 10 تومن خرج کردم حالا به راحتی هم فارسی میفرسته هم فارسی میاد

لینک به دیدگاه
ممنون

اما من الان چی کار کنم ؟

دو سیم کارته که حتما باید باشه .. چون الان دو تا گوشی دارم .. اما حوصله ی دو تا دست گرفتن ندارم

چه مدلی میگی بخرم؟

خب الان بهترین دو سیم کارتی که بتونم بهت معرفی کنم c2-02 یا c2- 03 نوکیاست

همون طرفای 200 باید باشه

یعنی ارزون تر بود اما الان باید 200 شده باشه

اون G1 هم بد نیست ... اگه اندروید بخوای

فکر کنم طرفای 400 شده باشه الان

لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزیز:w02:

غرض از مزاحمت یه چندتا سوال داشتم ازتون که اگه سریع و صریح جواب بدین خدا شاهده زیاد وقتتونُ نمیگیرم:hanghead:

1- میخواستم نظرتونو کلا راجع به گوشیای htc بدونم؟

2-برتری ک نسبت به گوشیای دیگه داره چیه؟

3-نقاطِ ضعف این گوشی؟

خوشحال میشم اونایی که این مدل گوشی و دارن یا اطلاعاتی راجع بهش دارن در اختیار ما هم قرار بدن:w02:

پیشاپیش از حضور گرم شما مرچی:icon_gol:

اصولا خوبی و بدی بستگی داره به اینکه توقعت از گوشی چیه!

من خودم یه 6 ماهی تحقیق کردم و اخرش با اطمینان HTC Desire s رو گرفتم و تا الانم کاملا ازش راضی بودم.

توقعاتی هم که داشتم مثلا این بود که اول از همه سیستم عاملش جدید باشه و از طرف شرکت ساپورت بشه که تا یکی دوسال حداقل باهاش احساس کمبود نکنم. دوربین قابل قبولی داشته باشه. فارسی رو حتما ساپورت کنه و بتونم باهاش اس بدم و وبگردی کنم. مموری تا 32 گیگ ساپورت کنه و راحت کار کنه و کند نشه. تاچ خوبی داشته باشه و راحت و سریع کار کنه و ....

پخش موزیکش خیلی برام مهم نبود در یه حد معمولی باشه. چون Mp3 player دارم و اگه بخوام با اون گوش میدم که بهترم هست برام. و تا الانم راستش با گوشی دیگه ای مقایسه نکردم ببینم کیفیتش چطوریه و جواب اینو بدم.

اما از نظر اینهایی که برام مهم بود من الان ازش راضیم و بخاطر ویژگی خاص خود اچ تی سی که همون سنسشه خیلی خیلی برام جذابه و واقعا ازش لذت میبرم. و البته این سنس هیچ ربطی به اندروید نداره! (دیدم یکی گفته بود وقتی اندروید اومده سنس بیمعنیه!! درحالی که سنس برای همین اندروید اومده و مکملشه و جایگزین هم نیستن!!)

فقط مصرف باتریش یکم بالاست که اونم تو سیستم های اندرویدی طبیعیه!

من که پولم به این گوشیا نمیرسه...ولی دوستم داشت...خودمم یه کم راجع بهش تحقیق کردم !

انگار تو خوندن sms فارسی مشکل داره، واسه همون باید یه برنامه ای روش نصب بشه...که اونم گویا برنامه پرروییه!! دوستم میفت وقتی sms های فارسی زیاد میشد، مثلا 30 تا خودش میزد پاک میکرد!! خلاصه با فارسی مشکل داشت!

دوربینشم خوب نبود کلا..... دیگههههههه کلا اکثر برنامه هاش به درد نمیخورد و غیر کاربردی بود. چون باید به اینترنت وصل شد. باتریشم خوب نیس انگار!!!! فعلا چیزی یادم نمیاد دیگه.... اگه اومد میگم

نقطه قوتشم، اینه که تا اونجا که من میدونم ، قدرتمندترین صفحه لمسی رو داره

در ضمن اگه واسه خرید این سوالو میپرسی،به نظر من یه کم پول بذار روش و galaxy سامسونگ بخر،از htc خیلی سرتره.

تو اس فارسی مشکلی نداره به شرطی که گوشی ورژن خاورمیانه باشه. اگه بود مشکلی نداره اصلا. مال من خودم هست و بدون نصب هیچ برنامه ای راحت باهاش فارسی اس میدم و میخونم. ولی اگه نباشه هم اکثرا با برنامه میرسال حل میشه مشکلش.

ظرفیت اینباکسم بسته به تنظیمات خود فرد داره. من مشکلی از این نظر هم نداشتم.

برنامه رو هم تو سیستمهای جدید خودت باید نصب کنی هرچی میخوای. خودش که چیز خاصی نداره! :w58: اون برنامه ها هم برای همه سیستم عاملهای اندروید با ورژنهای مختلف نوشته میشه و فقط گوشی باید بتونه اجراش کنه و کششو داشته باشه.

گالاکسی اس 2 اگه منظورته اره خوبه ولی بازم همرده اون سنسیشن اچ تی سی هست که بسته به توقعاتی که داری انتخابها فرق میکنه.

ولی اگه گالاکسی اس رو میگی اون دیگه قدیمی شده و حتی تولیدشم خیلی وقته متوقف شده و درنتیجه ساپورتی ازش نخواهد شد. یعنی اگه برای بقیه گوشیها احتمال ساپورت بالایی باشه که به ورژنهای بالاتر اندروید ارتقاء پیدا کنه اون با کلی نذر و نیاز ممکنه ورژن بالاترش بیاد!

من هم htc داشتم فارسی نمیفرستاد 10 تومن خرج کردم حالا به راحتی هم فارسی میفرسته هم فارسی میاد

خرج نمیخواست یه برنامه میرسال باید نصب میشد :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...