رفتن به مطلب

برای شروع فعالیت باید چه کرد؟

viviyan

ارسال های توصیه شده

درود دوستان. اینجا کسی هست که کانون فیلم و عکس دانشگاه رو تاسیس کرده باشه یا عضو کانون باشه (بوده باشه)؟ بعد از تصویب اساسنامه و برای شروع فعالیت باید چیکار کرد؟

با سسپاس از یاری سبزتان

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود دوستان. اینجا کسی هست که کانون فیلم و عکس دانشگاه رو تاسیس کرده باشه یا عضو کانون باشه (بوده باشه)؟ بعد از تصویب اساسنامه و برای شروع فعالیت باید چیکار کرد؟

با سسپاس از یاری سبزتان

:icon_gol:

عضو کانون موسیقی بودیم که امسال منحلش کردنhanghead.gif

لینک به دیدگاه
تو دانشگاهتون کانون فیلم ندارید؟

داشتنش که داریم ولی خب نمیدونم بعد از تصویب اساسنامه و .... چیکار کردن یا باید بکنن:ws38:

فک کنم اول از همه باید به فکر یه اتاق باشید برا کانونتون

بعدشم دیگه برگزاری همایش ها و جشنواره های مختلف و ....

لینک به دیدگاه
داشتنش که داریم ولی خب نمیدونم بعد از تصویب اساسنامه و .... چیکار کردن یا باید بکنن:ws38:

فک کنم اول از همه باید به فکر یه اتاق باشید برا کانونتون

بعدشم دیگه برگزاری همایش ها و جشنواره های مختلف و ....

خب نمیدونم باید چطور شروع کنیم؟ رفتم دانشگاه بوعلی پرسیدم گفتن کانون فیلم ندارن. :|

لینک به دیدگاه
خب نمیدونم باید چطور شروع کنیم؟ رفتم دانشگاه بوعلی پرسیدم گفتن کانون فیلم ندارن. :|

برو امور فرهنگی دانشگاهتون

درخواستشو بده

یا میگن نه یا میگن به شرطی که هرچی ما میگیم بگی چشم:ws37:

لینک به دیدگاه

برو امور فرهنگی دانشگاهتون

درخواستشو بده

یا میگن نه یا میگن به شرطی که هرچی ما میگیم بگی چشم:ws37:

درخواست دادم، تصویب شده، اساسنامه هم دادم برا تصویب، ولی بهم گفتن مقدماتشو آماده کنیم. حالا نمیدونم چه کنم. :ws37:

لینک به دیدگاه
درخواست دادم، تصویب شده، اساسنامه هم دادم برا تصویب، ولی بهم گفتن مقدماتشو آماده کنیم. حالا نمیدونم چه کنم. :ws37:

مقدماتشو آماده کن دیگه :whistle::ws3:

خب باید چند تا از بچه ها رو به عنوان اعضای کانون انتخاب کنی (حالا نمیدونم رای گیری میکنین یا نه چون دور اوله:ws52:) بعدشم سالی چند تا برنامه رو اجرا میکنید (نمایشگاه عکس، پخش و نقد فیلم و .... ) بودجه هم بهتون میدن:ws37:

لینک به دیدگاه
مقدماتشو آماده کن دیگه :whistle::ws3:

خب باید چند تا از بچه ها رو به عنوان اعضای کانون انتخاب کنی (حالا نمیدونم رای گیری میکنین یا نه چون دور اوله:ws52:) بعدشم سالی چند تا برنامه رو اجرا میکنید (نمایشگاه عکس، پخش و نقد فیلم و .... ) بودجه هم بهتون میدن:ws37:

مقدماتشو نمیدونم چطور آماده کنم دیگه آیکیو؛ بدون بودجه فعلا...:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...