رفتن به مطلب

خبر - آبان، بهتـــــــــرین ماه سال ...

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 124
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آغا امکان نداره اصلا را نداره:a030::ws3::w02:

باور کن،به جون خودم راس میگم.دقیقا اول آبان 2سال پیش بود که رفتم خدمت وای که چه روزای گندی بود.از60روز آموزشی 55روزشو کل گردان (از جمله من) دچار مریضی سختی شدیم بس که بهداشت و نظافت رعایت میشد:4564:

لینک به دیدگاه
باور کن،به جون خودم راس میگم.دقیقا اول آبان 2سال پیش بود که رفتم خدمت وای که چه روزای گندی بود.از60روز آموزشی 55روزشو کل گردان (از جمله من) دچار مریضی سختی شدیم بس که بهداشت و نظافت رعایت میشد:4564:

دیگه تقصیر آبان بیچاره چیههههههههههه:w000:پسر باید بره سربازی :ws3:با این شانسی که شما دارین تاستونم میرفتید اینجوری میشد:ws28::whistle:

لینک به دیدگاه
دیگه تقصیر آبان بیچاره چیههههههههههه:w000:پسر باید بره سربازی :ws3:با این شانسی که شما دارین تاستونم میرفتید اینجوری میشد:ws28::whistle:

همون دیگه اتفاقا اگه تابستون میرفتیم به این وضعیت نمیکشید ولی آبان . . .هی روزگار :sigh:هر چی میکشیم زیرسر این متولدین چیز ببخشید ماه آبانه:ws3:

لینک به دیدگاه
همون دیگه اتفاقا اگه تابستون میرفتیم به این وضعیت نمیکشید ولی آبان . . .هی روزگار :sigh:هر چی میکشیم زیرسر این متولدین چیز ببخشید ماه آبانه

نه خیرمش:whistles:آبان خیلیم خوبه :ws3:

لینک به دیدگاه

ّشانس آوردی آبان رفتی. اگه تو یه ماه دیگه میرفتی الان باس میشدی همیشه ماندگار:ws3::w02: جونت رو مدیونی به آبان:gnugghender:

لینک به دیدگاه
ّشانس آوردی آبان رفتی. اگه تو یه ماه دیگه میرفتی الان باس میشدی همیشه ماندگار:ws3::w02: جونت رو مدیونی به آبان:gnugghender:

آره خیلی هم مدیونم بهش اصن یه خاطره تو ذهنم گذاشت که تا ابد فراموشش نمیکنم:ws3::ws28:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
من آبان ماهی نیستم ولی آبانی ها رو دوست دارم . :w16:

اکثرا" خوشگل و قوی ان ، منم که خوشگل پسنــــــــــــــــــــــــــــد ........ :ws3:

20امتیاز مثبت برای شما:icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...