رفتن به مطلب

اشکال یابی یک کد متلب

M!Zare

ارسال های توصیه شده

درود.دوستان این برنامه رو می نویسم.........از روی مرجع

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
صفحه 14...اما ارور میده...چیکار کنم؟:sad0:

لینک به دیدگاه
درود.دوستان این برنامه رو می نویسم.........از روی مرجع
صفحه 14...اما ارور میده...چیکار کنم؟:sad0:

:ws28::ws28::ws28::ws28: :ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
یعنی اینقدر خنده داره؟:vahidrk:

دختر جون ، من دو ماه پیش فک کنم یه سوال در مورد وبلاگ در قسمت توسعه وب پرسیدم ، هنوز جوابمو ندادن . حالا سوال شما رو که دیگه :ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

شما هر وقت که یک برنامه می زارید، همه چیزش به هم ریختس؛ دلیلش رو من نمی دونم از سایته یا چیز دیگه ای، ولی برای من اینطور نمی شه. شاید تا وقتی که دلیلش رو پیدا نکردید، بهتر باشه که خود فایل رو هم پیوست کنید. بگذریم.

در مورد سؤالتون: در برنامه شما کلمه هایی دیده می شه که دستور متلب نیستند؛ معنیش اینه که تابعهایی از مرجع شما هستند، بنابراین برای اینکه برنامه شما خطا نده، باید اون تابعها رو هم مثل همین فایل تهیه کنید. لیست اون تابعها رو براتون اینجا می نویسم

initbp

bindecod

selrws

recsp

mutrandbin

برنامه تون غیر از این ایرادهای دیگه ای هم ممکنه داشته باشه؛ اول باید این مشکل رو حل کنید تا ببینیم چی می شه.

یادداشت:

ـ از طرز برنامه نویسی مرجع شما، مشخصه که برنامه نویسش حرفه ای نیست؛ حرفه ایهای متلب هیچ وقت اینجوری برنامه نمی نویسن.

ـ اینطور که من حدس می زنم این برنامه مربوط به الگوریتم ژنتیک هست. اگه حدس من درسته، یک کار ساده تر اینه که از روی کتاب من یاد بگیرید؛ هم فارسیه، هم برنامه هاش رو لازم نیست تایپ کنید؛ از

دانلود کنید

لینک به دیدگاه

شما هر وقت که یک برنامه می زارید، همه چیزش به هم ریختس؛ دلیلش رو من نمی دونم از سایته یا چیز دیگه ای، ولی برای من اینطور نمی شه. شاید تا وقتی که دلیلش رو پیدا نکردید، بهتر باشه که خود فایل رو هم پیوست کنید. بگذریم.

در مورد سؤالتون: در برنامه شما کلمه هایی دیده می شه که دستور متلب نیستند؛ معنیش اینه که تابعهایی از مرجع شما هستند، بنابراین برای اینکه برنامه شما خطا نده، باید اون تابعها رو هم مثل همین فایل تهیه کنید. لیست اون تابعها رو براتون اینجا می نویسم

initbp

bindecod

selrws

recsp

mutrandbin

برنامه تون غیر از این ایرادهای دیگه ای هم ممکنه داشته باشه؛ اول باید این مشکل رو حل کنید تا ببینیم چی می شه.

یادداشت:

ـ از طرز برنامه نویسی مرجع شما، مشخصه که برنامه نویسش حرفه ای نیست؛ حرفه ایهای متلب هیچ وقت اینجوری برنامه نمی نویسن.

ـ اینطور که من حدس می زنم این برنامه مربوط به الگوریتم ژنتیک هست. اگه حدس من درسته، یک کار ساده تر اینه که از روی کتاب من یاد بگیرید؛ هم فارسیه، هم برنامه هاش رو لازم نیست تایپ کنید؛ از

دانلود کنید

ممنون مهندس...این برنامه رو خودم ننوشتم از جایی کپی کرده بودم و در فهمش مشکل داشتم....

حتما کتابتون رو مطالعه خواهم کرد.

لینک به دیدگاه

initbp

bindecod

selrws

recsp

mutrandbin

یادداشت:

دانلود کنید

مهندس کتاب شما رو چطور میشه تهیه کرد؟:ws52:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...