رفتن به مطلب

معرفی دوستان تأسیسات مکانیکی

ارسال های توصیه شده

سلام

این تاپیک جایی برای معرفی دوستان تأسیساتی می باشد.

سعی کنید یه معرفی از خودتون داشته باشید و عنوان کنید که علاقمند به چه موضوعات و زمینه هایی از تأسیسات مکانیکی هستید.

موفق باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر از استارتر

مهندسی مکانیک حرارت و سیالات خوندم از دانشگاه آزاد کرج

علاقمند به سیستم های تبرید مغناطیسی و گرمایش از کف!

برا همتونم آرزوی موفقیت دارم...:a030:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

این پروفایل متعلق به گروه مهندسی مشاور برهان تهویه یونیک با شعار

BTU: Be Truly Unique

با سایت btu

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

در این سایت آخرین اخبار پروژه های بزرگ تاسیساتی در حال اجرای مشهد مانند برجهای آرمیتاژ به همراه عکس های مربوطه قرار داده شده است .

همچنین در قسمت مقالات ، بهترین مقالات علمی توسط کارشناسان فنی شرکت ترجمه و تدوین و گردآوری خواهد شد .

این شرکت با بیش از 17 سال سابقه مساوره و طراحی و اجرا در زمینه تاسیسات ، آماده به اشتراک گذاشتن تجربیات خود به دیگر مهندسین می باشد .

منتظر بازدید و نظرات شما هستیم.

همچپنین در این انجمن قصد تبادل نظر و اشتراک گذاری اطلاعات را داریم

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سایت btu

در این سایت آخرین اخبار پروژه های بزرگ تاسیساتی در حال اجرای مشهد مانند برجهای آرمیتاژ به همراه عکس های مربوطه قرار داده شده است .

همچنین در قسمت مقالات ، بهترین مقالات علمی توسط کارشناسان فنی شرکت ترجمه و تدوین و گردآوری خواهد شد .

این شرکت با بیش از 17 سال سابقه مساوره و طراحی و اجرا در زمینه تاسیسات ، آماده به اشتراک گذاشتن تجربیات خود به دیگر مهندسین می باشد .

با تشکر

سلام

خیلی خوش اومدید :a030:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سایت btu

با تشکر

سلام

خیلی خوش اومدید :a030:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سایت btu

با تشکر

بنده عادت ندارم از شرکتای تاسیساتی چه طراح چه مشاوره تشکر کنم

استنباط من اینه اگه فکر میکنید شرکتتون حرفی واسه گفتن داره تو قسمت طراحی و مشاوره بیاین یه قسمت پرسش و پاسخ بزاریم تو انجمن تا نشون بدید اطلاعات شما چقدره تو این زمینه ،اگه این حرفو میزنم چون از این شرکتا زیاد دیم و باهاشون زیاد کار کردم

اماده ایم بتونیم 17 سال سابقه کارتون رو تو چند تا پرسشو پاسخ که دوستان میپرسند ببینیم ازتون ،تو مشهد فقط ی مهندس خوب و طراح مشاور خوب میشناسم اونم مهندس کاشانی حصاره که خیلی بهشون اردت خاصی دارم ،بقیه شرکتا رو نمیتونم قضاوت کنم

تبلیغات شرکتتون خوبه تو انجمن تاسیسات،نواندیشان ،باشگاه مهندسان ،دارین تبلیغات میکنین

ولی یادتون باشه تبلیفات زمانی باارزشه که بتونید ثابت کنید ،قول میدم بتونید قابت کنید شرکتتون اطلاعاتش خوبه ،خودم کاری میکنم که شرکتتون پربازدید ترین وب سایت بشه

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 4 ماه بعد...

درود:icon_gol:

مهدی تیمورنیا هستم

تا مقطع کاردانی تاسیسات حرارتی و برودتی پیش رفتم و به دلیل تغییر کردن سیستم آموزش و پرورش کارشناسی رو فعلا ادامه ندادم

اینکه میگم سیستم تغییر کرده منظور اینه که تمامی گرایش های کارشناسی تاسیسات شده " مهندسی تکنولوژی تاسیسات" و دیگه غیر از این, گرایش دیگه ای نمیبینیم!! تا 2سال پیش 5,6 شهرستان روزانه دانشجو قبول میکرد ولی الان فقط شده غیر انتفاعی!! الا 2تا شهرستان!

سیستم طوری شده شده که ادم بخواد رشته ی مورد علاقش رو بره باید پول هنگفتی رو پرداخت کنه و اگر نخواد پول هنگفتی بده میتونه بره رشته ای که به درد نمیخوره! تاسف آوره واقعا.

خلاصه اینکه سال بعد گرایش رو به حرارت و سیالات تغییر میدم:w16:

در حال حاضر هم مشغوله لوله کشی آبرسانی (سررد,گرم, شوفاژ, فن کوئل و ....) جمع آوری و دفع فاضلاب و آب باران, نصب پمپ و ... هستم.

علاقه مند به رشته ی تاسیسات هستم و علم تاسیسات. هرچقدر آدم از تاسیسات بدونه بازم کمه. واقعا که علم گسترده ایه.

نکته ی آخر اینکه خوشحالم که در جمع شما عزیزان هستم:icon_gol:

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
بنده عادت ندارم از شرکتای تاسیساتی چه طراح چه مشاوره تشکر کنم

استنباط من اینه اگه فکر میکنید شرکتتون حرفی واسه گفتن داره تو قسمت طراحی و مشاوره بیاین یه قسمت پرسش و پاسخ بزاریم تو انجمن تا نشون بدید اطلاعات شما چقدره تو این زمینه ،اگه این حرفو میزنم چون از این شرکتا زیاد دیم و باهاشون زیاد کار کردم

اماده ایم بتونیم 17 سال سابقه کارتون رو تو چند تا پرسشو پاسخ که دوستان میپرسند ببینیم ازتون ،تو مشهد فقط ی مهندس خوب و طراح مشاور خوب میشناسم اونم مهندس کاشانی حصاره که خیلی بهشون اردت خاصی دارم ،بقیه شرکتا رو نمیتونم قضاوت کنم

تبلیغات شرکتتون خوبه تو انجمن تاسیسات،نواندیشان ،باشگاه مهندسان ،دارین تبلیغات میکنین

ولی یادتون باشه تبلیفات زمانی باارزشه که بتونید ثابت کنید ،قول میدم بتونید قابت کنید شرکتتون اطلاعاتش خوبه ،خودم کاری میکنم که شرکتتون پربازدید ترین وب سایت بشه

با سلام

خوشحال می شیم بتونیم کاری انجام بدیم.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام ما یه سایت برای تاسیساتی ها داریم.این لینک مطالب علمیشه

که اگه دوستان مطالبی هم داشته باشند و برامون به --------- ایمیل کنند، رو سایتمون می ذاریم و از شرمندگی شون هم کوچولو بر میایم. ممنون

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام.مسعودم واین اولین پستمه.لیسانس سیالاتم ودو ساله تو یه شرکت لوله وپروفیل تو جاده قدیم مشغول کارم.زمینه های تاسیساتی که توش کار کردم هیدرولیک وپنوماتیک.پمپهای آب سانتری فوژ.کمپرسورهای اسکرو.کمی هم دیگ های بخار فایر تیوب.علاقمند تمام زمینه های تاسیسات به ویژه تاسیسات مکانیکی ساختمان وتاسیسات حرارتی برودتی وتهویه مطبوع

لینک به دیدگاه
سلام.مسعودم واین اولین پستمه.لیسانس سیالاتم ودو ساله تو یه شرکت لوله وپروفیل تو جاده قدیم مشغول کارم.زمینه های تاسیساتی که توش کار کردم هیدرولیک وپنوماتیک.پمپهای آب سانتری فوژ.کمپرسورهای اسکرو.کمی هم دیگ های بخار فایر تیوب.علاقمند تمام زمینه های تاسیسات به ویژه تاسیسات مکانیکی ساختمان وتاسیسات حرارتی برودتی وتهویه مطبوع

سلام

امیدوارم مطالب این انجمن براتون مفید باشه و هچنین منتظر فعالیت هاتون توی مطالب مورد تخصصتون هستیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام اقای مهندس.یک سوالی چند وقتی هستش که فکرم رو ریخته بهم ونتونستم به جوابی بزسم امیدوارم شما کمکم کنید.

چند وقت پیش یک موتور خونه اسمبل کردیم وحدود یهفته هستش که استارت زدم و شروع به کار کرد.اما مشکلی که پیش اومده اینه که همش توی مسیر رادیاتورها هوا میوفته و مجبور میشیم دوباره رادیاتورها رو یکی یکی هواگیری کنم. امکانش هست راهنمای کنید.

باتشکر.....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام مهندس.روز پدر برشما مبارک باد.

یه پلان ساختمون برای طراحی بار حرارتی و برودتی و محاسبه ی سایز لولها و پمپهای مورد استفاده میخوام.

اخه باید یه پروزه تحویل استاد بدم.

خیییییلی خیلی متشکرم اگه کمکم کید.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...