رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 56 ... M_Archi

ارسال های توصیه شده

خب دوستان،

از اتاق فرمان به من اشاره میکنن وقت برنامه ما به پایان رسیده :ws3:

باز هم از همتون بسیار بسیار ممنونم که تشریف اوردید و وقت گذاشتید و نظردادید. :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

تاپیک خیلی خوبی بود و نکات جالبی برام داشت.:ws37::hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

و البته یه سوال خیلی مهم برام ایجاد کرد! :5c6ipag2mnshmsf5ju3

اکثر دوستان از سر یه حرف موندن و کوتاه نیومدن صحبت کردن ولی خب من یه چیز رو نمیفهمم!:ws52: اگه یکی راحت و بدون اینکه واقعا قانع بشه ، و فقط بر اساس اینکه صجبتی به عنوان جواب بهش داده شده!، از طرز فکر و حرفش کوتاه بیاد که یه ادم بی ثبات و نامتعادله! :ws52: یعنی اکثرا چنین چیزی رو میپسندن؟! :ws52: (اگه جواب یا توضیحی دراینباره دارید ممنون میشم خصوصی بهم بگید.:icon_gol:)

به هر حال مرسی از همه و مرسی که این مسائل رو بهم گفتید. باعث شد از این به بعد بیشتر بهشون فکر کنم.:w16: :icon_gol:

امیدوارم بتونم از این به بعد نقاط ضعفم رو بهتر بشناسم و برطرف کنم. :wubpink:

:w72:

• Like 8
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سیلاااااااااام اپشییییییییییییییین :ws3:

چطوری؟؟؟

:ws28: یعنی تا اخر عمرم میخوای این تیکه نفس کشیدنو رو بندازی بهم؟ :ws28:

مرسی افشین :icon_gol:

خوشحالم تونستم تو اون برهه کمکی باشم برات که موثر بوده برات و یادت مونده :icon_gol:

بابت بقیه نظراتتم ممنون

تقریبا همش درست بود :whistle::دی

فقط تو این دومورد:

1. تلافی رو نمیدونم راستش. چون خیلی حوصله درگیری سر موضوعات کوچیک رو ندارم که بخوام تلافی کنم. اما شاید اگه برام خیلی مهم بوده باشه اینکارو کرده باشم، نمیدونم اصلا حضور ذهن ندارم. :5c6ipag2mnshmsf5ju3 اما درهر صورت بستگی داره به موضوعش چی باشه و طرف کی باشه و اون شخص و اون موضوع چقدر برام مهم بوده باشن و چقدر از خودم براشون مایه گذاشته باشم. یعنی بسنجم ببینم اصلا طرف ارزش حتی تلافی کردن و انرژی گذاشتن برای تلافی رو داره یا نه!!!!! اگه ببینم بحالم فرقی نمیکنه حتی برای تلافی کردنم براش انرژی نمیذارم و اینقدرم برام ارزش نخواهد داشت. ولی اگه ببینم ارزش داره نمیدونم شاید اینکارو بکنم. هرچند الان حضور ذهن ندارم که اینکارو کرده ام یا نه.
    ولی خب مسلما با هر کس اندازه شعور و فهم و درکش صحبت و رفتار میکنم. مثلا اگه قبلا احترام زیادی برای کسی قائل بودم ولی جایی متوجه بشم اشتباه میکردم مطمئنا نظرم نسبت بهش کاملا برمیگرده و دیگه براش اون احترام و ارزش رو قائل نخواهم بود و باهاش قطع رابطه میکنم و بعیده بخوام برای چنین ادمی وقت بذارم یا کمکش کنم یا ... حالا نمیدونم اینو میشه اسمشو تلافی گذاشت یا نه.
  2. استقلال هم که خودتم میدونی اصلا و ابدا و اینا! :ws3: من از قوتبال متنفرم و با این نوع تلقینات هم نظرم عوض نمیشه :ws3:

مرسی افشین اومدی و وقت گذاشتیflowerysmile.gifflowerysmile.gifflowerysmile.gif

دریا هم فوووووووووووووق العادست و شما شمالیها خیلیییییییی بیسلیقه میباشید :ws3:

--------

پ ن :

قابل توجه امیر: یه جایی که هیچ وقت از سفرش خسته نمیشم و همیشه حوصلشو دارم دریاست :ws3:

:hanghead: :5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه بابا تازه بدبختیهای اصلیش شروع شده :sad0::icon_pf (34)::sad0:

حوصلم که میکشه :ws3: خودمم همینم :ws3:

و بسیار بسیار هم ممنونم ازت که کامل گفتی. flowerysmile.gif

راستش بنظر من کیفیت پستها با مقدار ارزشی که برای اون موضوع قائلی و اطلاعاتی که درباره اون موضوع داری رابطه مستقیم داره. یعنی هرچی کاملتر باشه برای من شخصا خوشایندتره و به این معنیه که سرسری نظری داده نشده و کاملا سنجیده شده و فکر شده و این نظریات حاصل شده و معمولا جای فکر داره.

برای همین خودم پستهایی که طولانی باشه رو سر فرصت و با حوصله میخونم. مخصوصا اگه کسی باشه که بدونم الکی نظر نمیده و مطالبش صرفا کپی پیست یا با دید سطحی نیست!!! تو این پستها نکات خوبی همیشه پیدا میشه. :icon_gol:

خب هی میگم که یه وقت از سر تنبلی نفس کشیدنو فراموش نکنی:ws3::ws3::ws3:

خب تو اون برهه انتظار هر کسیو داشتم جز تو ...

در مورد تلافی هم فقط حدس زدم همین ... درست و غلطیش رو نمی دونم ...

در مورد استقلال هم من از علاقه درونیت به این تیم و کلا فوتبال آگاهم ولی خب نمی دونم چرا بروزش نمیدی!!!:ws3::ws3::ws3:

اگه تو هم تمام مدت سربازیت(حدود سه ماه:دی:دی:دی) کنار دریا می بودی و از ساعت 4 صبح تا 5 غروب کنار ساحل بودی و بقیه 24 ساعت هم صدای دریا رو می شنیدی و مشکلات کنار دریا بودن رو میدیدی اونوقت ازش اینقد خوشت نمیومد ... البته دوست داشتنی هست ولی خب نه اینقد که تو میگی !!!

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...