رفتن به مطلب

کمپین طرفداران بازگشت واکینگ (مهناز،sinister89)

ارسال های توصیه شده

من نمیشناسمش ....

ولی بهش میگم برگردددددددددددددددد:w02:

رسیدی به دریای اسپم ... :gnugghender:

شنا کن کوسه ماهی ... :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 154
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به جان تو ما اهل این حرفا نیستیم، ما پاک پاکیم

باور نداری بیا بگرد :w02: ...

من نمیتونم بگردم که... :5c6ipag2mnshmsf5ju3

باید بگم همکار خانوم بیاد... :w02:

لینک به دیدگاه
من نمیتونم بگردم که... :5c6ipag2mnshmsf5ju3

باید بگم همکار خانوم بیاد... :w02:

از این خانوم کماندوها :icon_pf (34):

باید خودت بگردی ... همین کیف لوازم آرایشی مو بگردی بسه ... :w02:

لینک به دیدگاه
چه آزاری چه اذیتی چه کشکی چه دوغی؟ خلاصه اینکه به بچه های اینجا از این وصله ها نمی چسبه! ولی دوس داشت برگرده!

دوسته عزیز اسم تاپیک کاملا مشخصه، کمپین طرفداران برگشت؛ درست نیست شما میاین اینجا اینجوری حرف میزنین، اگر نظری غیر از این دارین میتونین تو تاپیک شرکت نکنین:a030:

لینک به دیدگاه
دوسته عزیز اسم تاپیک کاملا مشخصه، کمپین طرفداران برگشت؛ درست نیست شما میاین اینجا اینجوری حرف میزنین، اگر نظری غیر از این دارین میتونین تو تاپیک شرکت نکنین:a030:

من خودم می دونم چی باید بگم دوست عزیز! شما خوب و بد رو یادم ندین!

لینک به دیدگاه
من خودم می دونم چی باید بگم دوست عزیز! شما خوب و بد رو یادم ندین!

خوب اگر میدونستید متوجه میشدید که حرفتون جاش اینجا نیست، احترام گذاشتن به افرادی که تا اینجا تو این تاپیک نظر دادن هم بد نیست، اینجا جمع شدیم به خاطر یک نفر، اینکه شما این وسط بیایین و حرف های بیربط بگین توهین به همه ماست

لینک به دیدگاه

آقایون محترم صاحب تاپیک اومد :w02:

دعوا بی دعوا

آقای جدیدالورود قبل از اینکه راجب حقیقت موضوع چیزی بدونید هیچ وقت قضاوت خاصی نکنید :a030: ... نظر شما برای ما محترمه ...

ال. رومن بی خی خی :w16:

لینک به دیدگاه
خوب اگر میدونستید متوجه میشدید که حرفتون جاش اینجا نیست، احترام گذاشتن به افرادی که تا اینجا تو این تاپیک نظر دادن هم بد نیست، اینجا جمع شدیم به خاطر یک نفر، اینکه شما این وسط بیایین و حرف های بیربط بگین توهین به همه ماست

من به کسی بی احترامی نکردم! ضمنا به شما ارتباطی نداره که من چی می گم! لطفا حد خودتو بدون! من با کسی بحث نمی کنم! به خاطر این ممکنه جواب پست بعدیتونو ندم! با عرض پوزش

لینک به دیدگاه

برو بهش بگو مسعود گفته اگه برگردی خودم مُکُشمت :vahidrk:

چه فایده اینجا نیست بجاش همش یاهو ان میشه :whistles:

حیف که وقت ندارم باید بخوابم وگرنه یه چماخی میزدم تو ملاجش تا مخش بیاد سر جاش :gnugghender:

لینک به دیدگاه
من به کسی بی احترامی نکردم! ضمنا به شما ارتباطی نداره که من چی می گم! لطفا حد خودتو بدون! من با کسی بحث نمی کنم! به خاطر این ممکنه جواب پست بعدیتونو ندم! با عرض پوزش

احتمالا باید توضیحی راجع به کلمه "کمپین" بدم خدمتتون، کمپین یعنی محل اجتماع و برنامه ریزی برای انجام یا طرح مساله خاصی

اسم این تاپیک "کمپین طرفداران بازگشت واکینگ (مهناز،sinister89)" هست، یعنی به زبان ساده تاپیکی که کسانی که دوست دارند مهناز برگرده بیان توش! شما اومدی این تو حرف بی ربط میزنی یعنی توهین به همه کسانی که تو این تاپیک شرکت کرده اند، امیدوارم متوجه شده باشید که به من ربط پیدا کرد! و همینطور فهمیده باشید کارتون اشتباه بود و اگر این موضوع براتون مهم نبود یا مخالفش بودین میتونستین تو تاپیک شرکت نکنید :a030:

لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4: ... جون مادرت کوتاه بیا ...

ال.رومن از بچه های خیلی خوب اینجاست ... الان گیر نده و نرو رو اعصابش ...

نظر شما هم برای من به عنوان صاحب تاپیک و خواهر واکینگ محترمه :a030:

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4: ... جون مادرت کوتاه بیا ...

ال.رومن از بچه های خیلی خوب اینجاست ... الان گیر نده و نرو رو اعصابش ...

نظر شما هم برای من به عنوان صاحب تاپیک و خواهر واکینگ محترمه :a030:

من که کوتاه اومدم! گفتم که دیگه با ایشون بیشتر در این مورد بحث نمی کنم!

ضمنا! خانوم مهناز قبلا یکی از دوستای من هم بوده! من برام مهم بوده که ایشون برگرده! با اون جملم قصد توهین نداشتم.

می خواستم بگم,اینجا همه هوای همو دارن,همه با هم خوبن,پس بهتره برگرده. اینجاس که یه برداشت اشتباه وضعو خرابتر می کنه!

لینک به دیدگاه
من که کوتاه اومدم! گفتم که دیگه با ایشون بیشتر در این مورد بحث نمی کنم!

ضمنا! خانوم مهناز قبلا یکی از دوستای من هم بوده! من برام مهم بوده که ایشون برگرده! با اون جملم قصد توهین نداشتم.

می خواستم بگم,اینجا همه هوای همو دارن,همه با هم خوبن,پس بهتره برگرده. اینجاس که یه برداشت اشتباه وضعو خرابتر می کنه!

:w02: ... فدایت ...

قدومت رو دوتا تخ چش خودم ...

شاد باش :a030:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...