رفتن به مطلب

کی میخواد C#.Net یاد بگیره؟

دختر باران

ارسال های توصیه شده

سلام.بچه ها تقاضا کردن پوریا هم قبول کرد

کجاش جو بود؟؟؟

وظیفشون نیست.لطف میکنن وقت میذارن برای اینکار.

واسه کسی که مبتدی هست باید گام به گام جلو رفت.خود پوریا هم حرف پروژه را زده بودن.منتها وقتی 1 کم با محیط آشنا شدیم.

نزنید

امان بدهید باران جان

چرا اینقدر عصبانی

شما تازه وارد هستید شاید این حرف من براتون سوتفاهم شده

ولی باور کنید منو بقیه بچه ها قبلا چن بار از این استارت ها زدیم و اخرش ..........:5c6ipag2mnshmsf5ju3

راستی منم ادمای ساده رو دوس دارم چون بوی ناب انسانیت میدن :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 101
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نزنید

امان بدهید باران جان

چرا اینقدر عصبانی

شما تازه وارد هستید شاید این حرف من براتون سوتفاهم شده

ولی باور کنید منو بقیه بچه ها قبلا چن بار از این استارت ها زدیم و اخرش ..........:5c6ipag2mnshmsf5ju3

راستی منم ادمای ساده رو دوس دارم چون بوی ناب انسانیت میدن :ws3:

من کسیو نزدم:ws3:کلا دست بزن ندارم:whistle:

تازه وارد اینجا هستم.باشگاه مهندسان هم چند سالی عضو م ولی اونجا هم همش آموزشا نصفه کاره میموند.

گفتم شاید اوضاع اینجا بهتر باشه:ws52:البته من از محیط اینجا بیشتر خوشم اومد:w16:

حالا شروع کنیم انشا الله این یکی مثل بقیه نیست:w58:

لینک به دیدگاه
من کسیو نزدم:ws3:کلا دست بزن ندارم:whistle:

تازه وارد اینجا هستم.باشگاه مهندسان هم چند سالی عضو م ولی اونجا هم همش آموزشا نصفه کاره میموند.

گفتم شاید اوضاع اینجا بهتر باشه:ws52:البته من از محیط اینجا بیشتر خوشم اومد:w16:

حالا شروع کنیم انشا الله این یکی مثل بقیه نیست:w58:

خوش اومدی

آره محیط اینجا و بچه های اینجا خیلی خوب و باصفا هستن

همه ما (حدود صد نفری میشیم ) یهویی از همون باشگاه مهندسان کوچ کردیم اینجا

تا الان هم دوستی مون ادامه داره

منم امیدوارم این تاپیک اموزش دوام داشته باشد

منم کمکی از دستم بربیاد دریغ نمی کنم

موفق باشی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
راستی من sql2005 ,vs2008دارم.

ورژن بالاترشو بگیرم؟

اول باید sqlنصب بشه.درسته؟همش یادم میره کدوم اوله:whistle:

آره

بهتره اول نرم افزار dbms و وب سرور موردنظرتو نصب کنی که معمولا بیشتر از sqlserver و iis استفاده می کنن

لینک به دیدگاه
آره

بهتره اول نرم افزار dbms و وب سرور موردنظرتو نصب کنی که معمولا بیشتر از sqlserver و iis استفاده می کنن

مرسی:icon_gol:

ورژن های جدیدشو بگیرم؟

با sql2008 کار کردم. اما vs2010نه.

خیلی فرقشونه؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه
مرسی:icon_gol:

ورژن های جدیدشو بگیرم؟

با sql2008 کار کردم. اما vs2010نه.

خیلی فرقشونه؟؟:ws52:

نمیدونم عزیزم

من جاوا کار می کنم با دات نت هم چن سال پیش با ورژن 2005ش کار کردم ولی زیاد نباید نگران این موضوع باشی چون الان که در مرحله اول کار هستی و میخوای اصول و چارچوب رو کار کنی زیاد مهم نیس چون معمولا هر ورژن جدید یه سری قابلیت اضافی داره یا جاهایی از قطعات کدش رو بهبود میده

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلا م

میخوام بدونم تو سی شارپ من که میخوام تحت نتش رو یاد بگیرم کار با windows application رو لازم نیست یاد بگیرم؟

البته در موردش که خوندم زیاد سخت نبود .فقط تو کلاسهاش 1 خرده مشکل دارم :icon_redface:

کار با شمارنده و لیست پیوندی و اینا سخته :whistle:

NET. شامل WINDOWS APLICATION میشه یا نه؟

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام ........

من تازه عضو شدم...

دوستان من تازه برنامه نویسی شروع کردم...

یه سوال ؟

با استفاده از تابع show cursor از توابع api چطور موس جشمک زن بشه در زبان سی شارپwin application

سورس این برنامه رو اگه کسی داره بهم بده

ممنون میشم

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...
سلام .

من این ترم باید c# کار کنم وقتی این تاپیک دیدم خوشحال شدم.:hapydancsmil:

امیدوارم هرچه زود تر اموزشتون شروع بشه.شروع می کنین دیگه ؟؟؟:ws3:

یعنی شروع نمی کنین؟؟؟؟؟؟؟

استادمون اصلا خوب درس نمیده ،امیدم به اینجا بود!:sigh::sigh:

با سلام / دوست عزیز این تاپیک واسه سال 2011 بوده و فکر نکنم ادامه پیدا کنه / به هرحال میتونید از بقیه تاپیک ها استفاده کنید یا درصورتی که قدیمی بودن در دفتر مدیر تالار مهندسی کامپیوتر درخواست بدین که رسیدگی بشه / موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

من یه جدول در Management Studio درست کردم می خوام جدول های دیکه رو درست کنم و اونها رو به هم ارتباط بدم و می خوام اجرا کنم . در مرحله بعدی می خوام به سی شارپ انتقال بدم لطفن منو راهنمائی کنید و یا منبعی برای مطالعه بیشتر بمن معرفی کنید

لینک به دیدگاه
آقا چی شد پس . چرا ادامه ندادید ؟ سی شارپ رو با sql می خوام دنبال کنم کسی هست ؟

درود

دوست عزیز این تاپیک واسه سال 2011 بوده و فکر نکنم ادامه پیدا کنه / به هرحال میتونید از بقیه تاپیک ها استفاده کنید یا درصورتی که نظر یا پیشنهادی دارین در دفتر مدیر تالار مهندسی کامپیوتر درخواست بدین که رسیدگی بشه

من یه جدول در Management Studio درست کردم می خوام جدول های دیکه رو درست کنم و اونها رو به هم ارتباط بدم و می خوام اجرا کنم . در مرحله بعدی می خوام به سی شارپ انتقال بدم لطفن منو راهنمائی کنید و یا منبعی برای مطالعه بیشتر بمن معرفی کنید

برای اینکه جواب بهتری دریافت کنید در این تالار با ارسال تاپیک جدید سوال خود را مطرح کنید:

در ضمن لطف کنید توضیحات بیشتری را ارائه بدین تا راهنمایی دقیق تری صورت بگیره ... برای مثال فیلدهای جداولی که قصد دارین بهم ارتباط دهید و ...

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...