رفتن به مطلب

پيش بيني جنگ 3 روزه عليه ايران ( تحلیل یک کارشناس جنگ )

ارسال های توصیه شده

به نظرم بهتره به جای تضعیف روحیه و یه جورایی مسخره کردن کشورمون به فکر درست کردن مشکلاتمون باشیم.:w16:

اگه هر کسی در جایی که حضور داره درست رفتار کنه و وظیفشو درست انجام بده مشکلات حل میشن،حتی یه دانشجو که فکر میکنیم کار خاصی نمیتونه انجام بده.

الآن دیگه بحث جنگ و تجاوز به ایران به شیوه ای که چندین سال پیش انجام شد نیست.همه میدونن که دیگه نمیشه اونجوری ایرانو از پا دراورد.

به همین دلیل دارن از روشهای دیگه ای استفاده میکنن که خیلی هم تا الآن جواب داده،تغییر افکار مردم.

از طریق فیلم،موسیقی،کتاب،لباس و... در واقع از طریق هرچیزی که فکرشو بکنیم.

اینجوری خود مردم میخوان که اونا حضور داشته باشن و در واقع کشور مال اونا بشه چون با نظام اونا موافقن.

تاثیر این شیوه بیشتره،چون الآنم داریم میبینم کسایی میگن که کاش حمله کنن و همه چیزو تغییر بدن.

چون فکر میکنن اونا بیان همه چیزو درست میکنن چون با افکار و نظام اونا موافقن.در صورتی که هر مملکتی که مشکلی داره چه بزرگ که باید شیوه ی ادارشو تغییر داد و چه کوچیک که باید افراد مسئولو تغییر داد،باید تمامی تغییرات به وسیله ی افراد اون کشور انجام بشه.دل کسی برای ما نمیسوزه،هر کشوری به فکر منافع خودشه و اگه کاری انجام میده برای منافع بیشتره.

به هر حال عاقلانه تره که از این شیوه برای تصرف کشور استفاده بشه،هر چند زمان بیشتری نیاز داره.

درسته که اینجا به بیان مشکلات میپردازیم اما باید توجه داشته باشیم که مشکلو مطرح کنیم و ضررهایی که به ما میزنه و راه حل هاشو.

اینجوری میشه نتیجه ی بهتری گرفت تا اینکه به همه چیز به دیده ی طنز نگاه کنیم یا بدتر از اون بخوایم یه جورایی شیطنت کنیمو موضوعو مسخره کنیم.:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 149
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خدایی مسخره کردن داره یا نداره ، این آدمای متوهم رو باهاشون باید چیکار کرد:banel_smiley_4:

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه این دهه، دهه محو صهیونیست و اسرائیل است، تأکید کرد: ناوهای هواپیمابر آمریکایی برای بسیجیان ما به اندازه یک قوطی کنسرو اهمیت ندارند. - به گزارش مهر، سردار محمدرضا نقدی صبح پنجشنبه در جمع بسیجیان استان بوشهر در رزمایش 20هزار نفری الی بیت المقدس اظهار داشت: بوشهر استانی است که نامش تداعی گر رشادت، جوانمردی و عشق به ولایت بوده است. - وی بسیجیان بوشهر را یادگاران سرداران شهید خلیج فارس معرفی کرد و ادامه داد: امروز شما بسیجیان بوشهری قهرمانانی هستید که به نمایندگی از خیل بسیجیان ایران اسلامی در این رزمایش حضور دارید ...

لینک به دیدگاه
خدایی مسخره کردن داره یا نداره ، این آدمای متوهم رو باهاشون باید چیکار کرد:banel_smiley_4:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه این دهه، دهه محو صهیونیست و اسرائیل است، تأکید کرد: ناوهای هواپیمابر آمریکایی برای بسیجیان ما به اندازه یک قوطی کنسرو اهمیت ندارند. - به گزارش مهر، سردار محمدرضا نقدی صبح پنجشنبه در جمع بسیجیان استان بوشهر در رزمایش 20هزار نفری الی بیت المقدس اظهار داشت: بوشهر استانی است که نامش تداعی گر رشادت، جوانمردی و عشق به ولایت بوده است. - وی بسیجیان بوشهر را یادگاران سرداران شهید خلیج فارس معرفی کرد و ادامه داد: امروز شما بسیجیان بوشهری قهرمانانی هستید که به نمایندگی از خیل بسیجیان ایران اسلامی در این رزمایش حضور دارید ...

:ws28:

واااااااااااااااااای خدا ، ترکیدم :ws28::ws28::ws28::ws47::ws47:

ینی خودشون وقتی این بیانیه رو مینوشتن نترکیدن ؟ :w58::banel_smiley_4:

:ws47::ws47::ws47:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
به نظرم بهتره به جای تضعیف روحیه و یه جورایی مسخره کردن کشورمون به فکر درست کردن مشکلاتمون باشیم.:w16:

اگه هر کسی در جایی که حضور داره درست رفتار کنه و وظیفشو درست انجام بده مشکلات حل میشن،حتی یه دانشجو که فکر میکنیم کار خاصی نمیتونه انجام بده.

الآن دیگه بحث جنگ و تجاوز به ایران به شیوه ای که چندین سال پیش انجام شد نیست.همه میدونن که دیگه نمیشه اونجوری ایرانو از پا دراورد.

به همین دلیل دارن از روشهای دیگه ای استفاده میکنن که خیلی هم تا الآن جواب داده،تغییر افکار مردم.

از طریق فیلم،موسیقی،کتاب،لباس و... در واقع از طریق هرچیزی که فکرشو بکنیم.

اینجوری خود مردم میخوان که اونا حضور داشته باشن و در واقع کشور مال اونا بشه چون با نظام اونا موافقن.

تاثیر این شیوه بیشتره،چون الآنم داریم میبینم کسایی میگن که کاش حمله کنن و همه چیزو تغییر بدن.

چون فکر میکنن اونا بیان همه چیزو درست میکنن چون با افکار و نظام اونا موافقن.در صورتی که هر مملکتی که مشکلی داره چه بزرگ که باید شیوه ی ادارشو تغییر داد و چه کوچیک که باید افراد مسئولو تغییر داد،باید تمامی تغییرات به وسیله ی افراد اون کشور انجام بشه.دل کسی برای ما نمیسوزه،هر کشوری به فکر منافع خودشه و اگه کاری انجام میده برای منافع بیشتره.

به هر حال عاقلانه تره که از این شیوه برای تصرف کشور استفاده بشه،هر چند زمان بیشتری نیاز داره.

درسته که اینجا به بیان مشکلات میپردازیم اما باید توجه داشته باشیم که مشکلو مطرح کنیم و ضررهایی که به ما میزنه و راه حل هاشو.

اینجوری میشه نتیجه ی بهتری گرفت تا اینکه به همه چیز به دیده ی طنز نگاه کنیم یا بدتر از اون بخوایم یه جورایی شیطنت کنیمو موضوعو مسخره کنیم.:ws3:

دوست عزیز نظر شما کاملاً محترمه ولی من کمی اشکال درونش میبینم...شما اگر کودک 2-3 ساله ای رو در نظر بگیرید میبینید این کودک تماماً بزرگان اطراف خودش رو زیر نظر داره و کارها و رفتارش تماماً نشآت گرفته از اطرافیانشه و بعضاً اگر بهش بگید فلان کار رو نکن...او دقیقاً برعکس گفته ی شما عمل میکنه.

شرایط کنونی جامعه ی ما هم چنینه.

مردم از بزرگان و دولت مردان خود الگو برمیدارن...دروغ میگن...میگی چرا؟...میگن حالا مگه فلان کس گفته چی شده؟

تهمت میزنن...زیرآب میزنن...از زیر کار در میرن...اینها نشانه هایی نیست که غرب بخواد به ملت یاد بده...بلکه ملت اینها رو از بزرگتران خود یاد میگیره...درست مانند همون کودک 2-3ساله!

خود شما اگر دانشجو باشی...چند درصد از بخش اداری دانشگاهت راضی هستی؟

بعدش هم عزیز دل برادر...مردم قدرت تجزیه و تحلیل دارن...2 تا گوش و 2 تا چشم دارن...دارن میبینن به چه روزی افتادن...دیگه دیدنشون رو که نمیتونن کتمان کنن!!

امسال چند هزار تن برنج و گندم وارد مملکت شده....باعث این واردات مردمه یا غرب؟

اینارو کی وارد میکنه؟ اصلاً چرا وارد میکنه وقتی که بخش کشاورزی ایران نیاز به حمایت دولت داره؟

حدود 25 میلیارد تومن هزینه کردن واسه ضریح امام...حالا کاری به شریعت ندارم...کار هم به این ندارم که 1 قرون از زیارت اون ضریح به ایران بر نمیگرده...ولی آخه این کار درسته؟

میدونید میشه با این پول چند نفر رو صاحب خونه یا اصلاً کار کرد؟

من راضی نیستم...من می خواستم اون پول بره و کمک به زلزله زده ها بشه...

کی باید تقاص این ندونم کاریارو پس بده(گاهاً هم دونم کاری ها)...من...شما...یا غرب و...:icon_redface:

شما با سیستمی که قابل اصلاح نیست چیکار میکنی؟

اصولاً اگر ویندوزت خراب شه پاکش میکنی...یکی دیگه نصب میکنی.:ws38:

لینک به دیدگاه
دوست عزیز نظر شما کاملاً محترمه ولی من کمی اشکال درونش میبینم...شما اگر کودک 2-3 ساله ای رو در نظر بگیرید میبینید این کودک تماماً بزرگان اطراف خودش رو زیر نظر داره و کارها و رفتارش تماماً نشآت گرفته از اطرافیانشه و بعضاً اگر بهش بگید فلان کار رو نکن...او دقیقاً برعکس گفته ی شما عمل میکنه.

شرایط کنونی جامعه ی ما هم چنینه.

مردم از بزرگان و دولت مردان خود الگو برمیدارن...دروغ میگن...میگی چرا؟...میگن حالا مگه فلان کس گفته چی شده؟

تهمت میزنن...زیرآب میزنن...از زیر کار در میرن...اینها نشانه هایی نیست که غرب بخواد به ملت یاد بده...بلکه ملت اینها رو از بزرگتران خود یاد میگیره...درست مانند همون کودک 2-3ساله!

خود شما اگر دانشجو باشی...چند درصد از بخش اداری دانشگاهت راضی هستی؟

بعدش هم عزیز دل برادر...مردم قدرت تجزیه و تحلیل دارن...2 تا گوش و 2 تا چشم دارن...دارن میبینن به چه روزی افتادن...دیگه دیدنشون رو که نمیتونن کتمان کنن!!

امسال چند هزار تن برنج و گندم وارد مملکت شده....باعث این واردات مردمه یا غرب؟

اینارو کی وارد میکنه؟ اصلاً چرا وارد میکنه وقتی که بخش کشاورزی ایران نیاز به حمایت دولت داره؟

حدود 25 میلیارد تومن هزینه کردن واسه ضریح امام...حالا کاری به شریعت ندارم...کار هم به این ندارم که 1 قرون از زیارت اون ضریح به ایران بر نمیگرده...ولی آخه این کار درسته؟

میدونید میشه با این پول چند نفر رو صاحب خونه یا اصلاً کار کرد؟

من راضی نیستم...من می خواستم اون پول بره و کمک به زلزله زده ها بشه...

کی باید تقاص این ندونم کاریارو پس بده(گاهاً هم دونم کاری ها)...من...شما...یا غرب و...:icon_redface:

شما با سیستمی که قابل اصلاح نیست چیکار میکنی؟

اصولاً اگر ویندوزت خراب شه پاکش میکنی...یکی دیگه نصب میکنی.:ws38:

من با تمامی حرفای شما موافقم،حرف حساب جواب نداره.

اما حالا که ما انقدر مشکل داریم پس باید تلاشمون دو برابر باشه،باید اعتماد به نفسمون بیشتر باشه برای حل مشکلات.

من اصلا منظورم این نبود که با مشکلات و وضع فعلی بسازیم و حرفی نزنیم.

اتفاقا حرف من اینه که باید یه کاری کنیم.

این که ما هی اینجا حرفای طنزگونه ی آقایونو مسخره کنیم که کاریو درست نمیکنه.

ما باید یاد بگیریم هرکدوم در جایگاه خودمون همه چیزو درست کنیم.

الآن متاسفانه وضعیت طوریه که به هر کسی بگی درست رفتار کن و کارتو درست انجام بده چون در قبال پولی که برات هزینه میشه (چه از طرف دولت چه از طرف خانواده) مسئولی،میگه من درست رفتار کنم بقیه چی؟با درست رفتار کردن من که کاری درست نمیشه.

در مورد خودکفایی کشور هم دقیقا همین حرف زده میشه،خانم لباس تولید داخل بخر بذار سودش بره تو جیب خودمون،من بخرم بقیه که نمیخرن یه لباس من که کاری نمیکنه.

از این مورد کوچیک که مردم توش دخیلن تا موارد بزرگ که حمایت دولت از تولید کنندست.

اون مسئولم در جایگاه خودش داره همین حرفو میزنه در حالی که کار اون میتونه خیلی چیزارو تغییر بده.

من منظورم این بود که به جای مسخره کردن و فقط برداشت طنز کردن میشد در مورد همین موضوع و موارد دیگه نگاه درست تری داشته باشیم و از این حالت دربیایم که تا یه حرفی زده میشه همه دنبال جنبه ی طنز و خندشیم.

من منکر کمبودهای بسیار زیادی که تو کشورمون هست که بعضیاش ناشی از رفتارهای از نظر من اشتباهی مثل قضیه ی ضریح و امثال اونه و بعضیاشم از تصمیمات و سیاست گذاری های اشتباه بزرگان کشور سرچشمه میگیره نیستم،اما میگم به جای این قبیل تحلیل ها که نهایتا به مسخره کردن کشورمون منتهی میشه میتونیم به دنبال راه چاره باشیم،حتی اگه نتونیم فعلا در جایگاهی که هستیم اونا رو عملی کنیم.

اما تا آخر عمرمون که تو این جایگاه نمیمونیم،آینده ی کشورمون دست ماست،عده ای از ما سیاستمدار و قانونگذار میشن بعضی هامون مسئولین بلندپایه میشن و عده ای هم در همین جایگاه باقی میمونن.مسئولین آینده که قرار نیست از سیاره ی دیگه ای بیان.

حالا که کسی به فکر ما نیست بهتره خودمون به فکر خودمون باشیم،بهتره خودمون به فکر اصلاح کشورمون باشیم.

شعارگونست اما منطقیه.

در ضمن من اصلا با تغییر برای بهبود شرایط مخالف نیستم اما معتقدم اگه قراره تغییر تو هر زمینه ای در مورد کشورمون صورت بگیره باید توسط خود مردم کشورمون باشه نه توسط کسایی که ما رو فقط برای منافع خودشون میخوان چه این آدما آمریکایی چه انگلیسی چه عربستانی یا اهل هر کشور دیگه ای باشن.

لینک به دیدگاه

اتفاقا حرف من اینه که باید یه کاری کنیم.

این که ما هی اینجا حرفای طنزگونه ی آقایونو مسخره کنیم که کاریو درست نمیکنه.

اجازه خانم؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3 نمیشه هم مسخره کنیم هم در راه آبادانیه کشور بکوشیم؟

تداخلی ندارن که، می خندیم و آباد میکنیم!!!!:w02:

========

شما رو نمیدونم اما در مورد نقش من یکی در اجتماع بزرگ نمایی شده، من شلوارم رو بزور پام نگه داشتم. اصلاح اجتماع!؟ فعلن که کار زیادی ازم بر نمیاد.:sigh:

شما راهکار بده من انجام میدم. چطوره؟:a030:

لینک به دیدگاه
اجازه خانم؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3 نمیشه هم مسخره کنیم هم در راه آبادانیه کشور بکوشیم؟

تداخلی ندارن که، می خندیم و آباد میکنیم!!!!:w02:

========

شما رو نمیدونم اما در مورد نقش من یکی در اجتماع بزرگ نمایی شده، من شلوارم رو بزور پام نگه داشتم. اصلاح اجتماع!؟ فعلن که کار زیادی ازم بر نمیاد.:sigh:

شما راهکار بده من انجام میدم. چطوره؟:a030:

متاسفانه می بینین ما نمیتونیم یه بحث کاملا جدیو به شوخی نکشونیم دوست عزیز.:w16:

شما الان دقیقا چه نقشی در اجتماع دارین؟البته اگه دوست دارین جواب بدین.

فکر میکنین کسایی که سرنوشت کشورو تغییر دادن چند دهه قبل چی کاره بودن،تعدادیشون فقط دانشجوهای ساده ای بودن که تونستن شیوه ی اداره ی کشورو به کل تغییر بدن اون وقت مردم الآن نمیتونن اداره ی کشورو اصلاح کنن؟نمیتونن حداقل هرکدومشون کار خودشونو درست انجام بدن؟

معلم درست درس بده و کم کاری نکنه و درست با دانش آموزا رفتار کنه،فرد از کودکی درست تربیت میشه.

استاد دانشگاه درست درس بده و درست نمره بدن و اموری که مربوط به دانشگاهه درست انجام بشه و دانشجو هم درست و حسابی درس بخونه،دانشجوی با سواد تحویل جامعه میده.

تا اینجا یه آدم تحصیل کرده ی درست و حسابی و با فرهنگ داریم.

(البته خوب درصدی از آدما بازم با این شیوه درست تربیت نمیشن)

وقتیم برای کار یه دانشجو به یه اداره مراجعه میکنه درست جوابشو بدن،پارتی بازی نکنن،سوابق کار نخوان و به توانایی هاش اعتماد کنن.

خوب اینم یه کار خوب.

بعدشم اون فرد در جایگاهی که هست کارهاییو که باید انجام بده به بهترین شکل انجام بده.

خوب این خیلی ساده به نظر میرسه اما به نظرتون نمیتونه خیلی از کارارو درست کنه؟

این درست چیزیه که من میگم،تو این جامعه ی خوبی که من ترسیم کردم و خیلی محال به نظر میرسه هر کسی داره در جایگاه خودش درست عمل میکنه.

لینک به دیدگاه

فکر میکنین کسایی که سرنوشت کشورو تغییر دادن چند دهه قبل چی کاره بودن،تعدادیشون فقط دانشجوهای ساده ای بودن که تونستن شیوه ی اداره ی کشورو به کل تغییر بدن اون وقت مردم الآن نمیتونن اداره ی کشورو اصلاح کنن؟نمیتونن حداقل هرکدومشون کار خودشونو درست انجام بدن؟

معلم درست درس بده و کم کاری نکنه و درست با دانش آموزا رفتار کنه،فرد از کودکی درست تربیت میشه.

استاد دانشگاه درست درس بده و درست نمره بدن و اموری که مربوط به دانشگاهه درست انجام بشه و دانشجو هم درست و حسابی درس بخونه،دانشجوی با سواد تحویل جامعه میده.

وقتیم برای کار یه دانشجو به یه اداره مراجعه میکنه درست جوابشو بدن،پارتی بازی نکنن،سوابق کار نخوان و به توانایی هاش اعتماد کنن.

خوب اینم یه کار خوب.

بعدشم اون فرد در جایگاهی که هست کارهاییو که باید انجام بده به بهترین شکل انجام بده.

این درست چیزیه که من میگم،تو این جامعه ی خوبی که من ترسیم کردم و خیلی محال به نظر میرسه هر کسی داره در جایگاه خودش درست عمل میکنه.

دوست عزیز اگر دقت کنید بحث این تاپیک از دَم تا دُم شوخی بود. تنها شما هستی که جدی گرفتی. هرجند من در پستی که زدم ، با شما شوخی هم نکردم.

---------------

---------

گیریم که صحبت شما در مورد تریبت و ... همه درست

یه سوال خیلی جدی پرسیدم که دوست دارم جواب بدید. چه اشکالی هست که یکی هم به جفنگیات آقایون؟!! بخنده و هم به قول شما آدم مفید تربیت کنه؟ مگر ایندو با هم تناقض داره؟

=================

خوشحالم که پرسیدی، من فوق لیسانسم رو گرفتم و 6 ماهه که بیکار توی خونه در حال الافی هستم. انصافن در بطالت کم نگذاشتم تا جایی که در توانم هست روزها و شبها میخابم، اگر گرسنگی و دستشویی اذیت نمیکرد اصلن بیدار نمیشدم. این رو گفتم که بدونید من در وظیفه ای که اجتماع بر من گذاشته کاملن جدی هستم.

البته مدتی بعد به سربازی میرم و 2 سال بطالت رو به نوعی دیگر تجربه میکنم. از همینجا به همه قول میدم در اونجا هم در الافی کوتاهی نکنم.

-----

عصر بخیر

لینک به دیدگاه
دوست عزیز اگر دقت کنید بحث این تاپیک از دَم تا دُم شوخی بود. تنها شما هستی که جدی گرفتی. هرجند من در پستی که زدم ، با شما شوخی هم نکردم.

---------------

---------

گیریم که صحبت شما در مورد تریبت و ... همه درست

یه سوال خیلی جدی پرسیدم که دوست دارم جواب بدید. چه اشکالی هست که یکی هم به جفنگیات آقایون؟!! بخنده و هم به قول شما آدم مفید تربیت کنه؟ مگر ایندو با هم تناقض داره؟

=================

خوشحالم که پرسیدی، من فوق لیسانسم رو گرفتم و 6 ماهه که بیکار توی خونه در حال الافی هستم. انصافن در بطالت کم نگذاشتم تا جایی که در توانم هست روزها و شبها میخابم، اگر گرسنگی و دستشویی اذیت نمیکرد اصلن بیدار نمیشدم. این رو گفتم که بدونید من در وظیفه ای که اجتماع بر من گذاشته کاملن جدی هستم.

البته مدتی بعد به سربازی میرم و 2 سال بطالت رو به نوعی دیگر تجربه میکنم. از همینجا به همه قول میدم در اونجا هم در الافی کوتاهی نکنم.

-----

عصر بخیر

منم اول پاسخی دادم که در خور این بحث باشه اما همه جدی جواب دادن منم یه جواب جدی دادم.به هر حال در هر جمعی حضور یه آدم جدی هم خالی از لطف نیست اونم تو ایران.:ws3:

بازم من اگه شما رو ناراحت کردم عذرمیخوام.:icon_redface:

تناقضی نداره اما با روحیات ما ایرانی ها تناسب هم نداره چون وقتی یکمی بحث شوخی میشه دیگه ادامه پیدا میکنه،البته حرف شما درست میشه هر دو کنار هم باشن.:w16:

خوب اگه دقت کرده باشین تو پست قبلیم در مورد کسایی هم که برای کار به اونا مراجعه میکنیم حرف زدم.

شما که خودتون معایب این کارو دیدین که هر کسی در جایگاه خودش کارشو درست انجام نده.

تا وقتی که این شیوه ادامه داره و هیچ کسم به فکر درست کردن خودش نیست (اگه همه به فکر درست کردن خودشون باشن حداقل نصف جامعه موفق میشن و خیلی از مشکلات حل میشه) هیچ کاری درست پیش نمیره و هم چنان شاهد بیکاری افراد تحصیل کرده هستیم.(تازه این یکی از مشکلاته)

به هر حال من بازم از شما عذر میخوام.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خوب اینم یه کار خوب.

برعکس تصور شما اتفاقا ما هم این مسائل رو خیلی جدی میگیریم... ولی خیلی سخته وقتی یک چیزی طبیعتش مسخره هست بیاییم اون رو جدی نشون بدیم...

بنده پست های جدی شما رو خوندم و یک سری سوال برام پیش اومد... البته فقط به همین پست اشاره میکنم...

دوست عزیز شما خودتون میشه بفرمایید چه نقشی در جامعه دارید؟

این خط سوم نوشته های شما در مورد چند دهه ی قبل ایران خیلی جای بحث داره... ولی خوب شاید زمانی دیگه در موردش حرف بزنیم...

منظورتون از تغییر شیوه دقیقا چی بود؟ انقلاب؟

شما دوست عزیز به نظر میرسه یک مقدار بدون استفاده از داده ها صحبت میکنید... یک مقدار یوتوپیایی به مسائل نگاه میکنید... البته در چینش کلمات قشنگ در کنار هم موفق بودید تا حدودی ولی متاسفانه به یک سری مسائل بی توجه هستید...

کلا من سوال اصلیم اینجاست که چطور در یک جامعه ای که توسط یک حکومت توتالیتر داره اداره میشه و ساختار مدنی نداره و همه چیز از ریشه خراب هست میشه این اصلاحات رو انجام داد؟

تا الان که کسی راه حلی پیدا نکرده متاسفانه... اون افرادی هم که شما ازشون نام میبرید و سعی کردند کاری انجام بدند یا الان توی زندان هستند یا کشته شدند یا از کشور فرار کردند... به نظر شما دلیلش دقیقا چی هست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...