رفتن به مطلب

پرسش و پاسخ در مورد آرایش

ارسال های توصیه شده

belindalib1.jpg

درود

توی این تاپیک قصد داریم که پیرامون مباحث و آموزش هایی که داده میشه در رابطه با نحوه صحیح آرایش کردن و محصولات آرایشی بحث کنیم .

خواهش می کنم که فقط توی همین تاپیک سوالاتتون رو بپرسید و توی تاپیک های آموزشی از دادن پست خودداری کنید

شاد باشید

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 141
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببخشید یه سئوال :

نمی دونم چرا وقتی رژ می زنم لبم پوست پوست می شه؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3

مارکای مختلف رو امتحان کردم ... اکثریت این جوری می شد ... باید چه کنم تا از هر رژی بخوام استفاده کنم ولی به مشکل نخورم؟ :JC_thinking:

لینک به دیدگاه

تا جایی که من می دونم نحوه ی زدن کرم برای صورت از پایین به بالاست ... می خواستم بدونم نحوه ی صحیح زدن پنکک چه جوریه؟ :JC_thinking:

چه جوری رژگونه بزنیم تا گونه مون برجسته تر دیده بشه؟ :ws38:

اگه بخوایم چهرمشون شادتر و شیطون تر دیده بشه از چه رنگ هایی برای آرایش استفاده کنیم؟ و خط چش رو چه جوری بکشیم تا چشمامون درشت تر دیده بشه؟ :a030:

لینک به دیدگاه
ببخشید یه سئوال :

مارکای مختلف رو امتحان کردم ... اکثریت این جوری می شد ... باید چه کنم تا از هر رژی بخوام استفاده کنم ولی به مشکل نخورم؟ :JC_thinking:

خواهش می کنم

از وقتی رژ لب میزنی و پوسته پوسته میشه شاید به خاطر حساسیت لبت به مواد شیمیایی استفاده ده در رژ لب هاست اکثرا دارای سرب هستند که سمی و سرطان زاست....

شما بهتره همیشه لبت رو چرب نگه داری یا از کرم های مرطوب کننده یا وازلین میتونی استفاده کنی یا اینکه می تونی بری داروخانه از رژ لب های ضد ترک بخری و استفاده کنی

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز بزارید من آموزش هاشو بدم اگر مشکلتون برطرف نشد سوالشو بپرسید

اگر پیرامون آموزشی که داده میشه سوال بپرسد بهتره اینجوری از سردرگمی هم جلوگیری میشه

چند دقیقه بیشتر نیست که استارت خورده این تاپیک بگذارید آموزش ها کامل تر بشه حتما جواب سوالاتونو میگیرید

از همکاریتون صمیمانه متشکرم

لینک به دیدگاه
تا جایی که من می دونم نحوه ی زدن کرم برای صورت از پایین به بالاست ... می خواستم بدونم نحوه ی صحیح زدن پنکک چه جوریه؟ :JC_thinking:

چه جوری رژگونه بزنیم تا گونه مون برجسته تر دیده بشه؟ :ws38:

اگه بخوایم چهرمشون شادتر و شیطون تر دیده بشه از چه رنگ هایی برای آرایش استفاده کنیم؟ و خط چش رو چه جوری بکشیم تا چشمامون درشت تر دیده بشه؟ :a030:

ماهرخ جان اگر اجازه بدی من جواب سوالات رو ندم و بزارم وقتی آموزشش داده شد

درس بعدی رو هم میزارم برای انتخاب رنگ ها ......

اگر جوابتو نگرفتی من در خدمتت هستم

برای استفاده از کرم پودر و پن کیکی همینو بهت میگم که موقع استفاده از کرم پودر ها در دو طرف صورت باید از پایین به بالا بری به سمت گوش ها پیشونی رو به بالا و چانه رو به پایین و موقع استفاده از پنکیک باید با پد ضربه بزنی البته باید صبر کنی تا کرم پودر روی صورتت خشک بشه

لینک به دیدگاه
طریقه درست رژگونه زدن چطوره؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

عزیزم کافیه جلو آینه یه کم لبخند بزنی و اون قسمت از گونه که برجسته میشه رو پد بزنی البته قبلش باید به پد یه فوت بکنی که اضافاتش بریزه:a030:

ببخشید آق هادی اگه نمیگفتم تو گلوم می موند..بعد گلو درد میگرفتم:biggrin:

لینک به دیدگاه
دوستان از همه عذر میخوام ، یه سوال خارج از گود

هادی جان شما اینارو از کجا یاد گرفتی که میخوای آموزش بدی؟ w58.gif

مطالعه،کلاس های آموزشی و شغلمم مربوط به همینه عزیزم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوستان از همه عذر میخوام ، یه سوال خارج از گود

هادی جان شما اینارو از کجا یاد گرفتی که میخوای آموزش بدی؟ w58.gif

مطمئن باشید قبل از اجازه دادن برای زدن هرگونه تاپیک آموزشی در تالار صلاحیت شخص مربی سنجیده میشه الکی نیست که هرکی رسید بتونه تو یه تالار تاپیک آموزشی بزنه؟یکی از وظایف ما مدیرا همینه دیگه

موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببخشید یه سئوال :

عزیزم همیشه لبتو چرب کن میتونی از داروخونه چپستیک بگیری یا اینکه از رژهای مای(جامدشونو میگم)بگیری بزنی چون چربن گرون هم نیستن.

شماره 100و104رژجامد مای خوشرنگه:ws47:

لینک به دیدگاه
طریقه درست رژگونه زدن چطوره؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بستگی داره به صورتت اگر صورت ریزی داشته باشی باید از گوشه لاله گوشت شروع کنی ببیاری تا جلو که نوک بینیت پایین تر نره و به صورت مثلثی بری بالا دوباره ولی اگر صورت پهنی داشته باشته باشی باید سرش به صورت گرد باشه و نه مثلثی فقط همینا رو میگم شب هم کامل توی قسمت آموزش توضیح میدم برای انتخاب رنگ و موارد دیگه:yes:

لینک به دیدگاه
تو هوای مرطوب وقتی آرایش دارم صورتم حالت گرگرفتگی پیدا میکنه و آرایشم مشخص میشه. چه کنم؟

آتفه جان بیشتر توضیح بده

اگر آرایشت خوب نمیشینه روی صورتت می تونی از فیکساتور های مایع توی بازار برای تثبیت آرایشت استفاده کنی

اگر هم روی آرایشت از پنکیک استفاده کنی دیگه این مشکل رو نخواهی داشت اگر از کرم فقط استفده کنی این حالت برات ایجاد میشه و و مشکلت رو پنکیک حل میکنه حا لا نمی دونم درست متوجه شدم منظورت رو یا نه

لینک به دیدگاه
آتفه جان بیشتر توضیح بده اگر آرایشت خوب نمیشینه روی صورتت می تونی از فیکساتور های مایع توی بازار برای تثبیت آرایشت استفاده کنی اگر هم روی آرایشت از پنکیک استفاده کنی دیگه این مشکل رو نخواهی داشت اگر از کرم فقط استفده کنی این حالت برات ایجاد میشه و و مشکلت رو پنکیک حل میکنه حا لا نمی دونم درست متوجه شدم منظورت رو یا نه
اول کرم ضدآفتاب میزنم بعد روش پنکیک. وقتی هوا سرده و ابریه این حالتی میشم. شاید به خاطر پدیه که استفاده میکنم. نیست؟
لینک به دیدگاه
ببخشید یه سئوال :

روژ‌هایی‌ که استفاده میکنی‌ حتما گیاهی نیستن اگر از رژی که با مواد گیاهی ساخته شدن استفاده کنی‌ بهتره:ws37:
لینک به دیدگاه
اول کرم ضدآفتاب میزنم بعد روش پنکیک. وقتی هوا سرده و ابریه این حالتی میشم. شاید به خاطر پدیه که استفاده میکنم. نیست؟

اول که ضدآفتاب اصلا نزن چون ضدآفتاب توی هوای مرطوب تعرق پوست رو بیشتر می کنه اول یه مرطوب کننده بزن و بعد روش پنکیک...

از پدت نمی تونه باشه احتمالا از همون ضدآفتاب باشه حالا این بار با مرطوب کگننده امتحان کن و نتیجشو به من بگو ببینم چطوری میشه

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
عزیزم همیشه لبتو چرب کن میتونی از داروخونه چپستیک بگیری یا اینکه از رژهای مای(جامدشونو میگم)بگیری بزنی چون چربن گرون هم نیستن.

شماره 100و104رژجامد مای خوشرنگه:ws47:

101خوشمله:ws37:

میشه در مورد مداد کشیدن چشم هم کمی توضیح بدی.

بعضیا میگن باید پلک کشید تا صاف بشه بعد مداد کشید بعضیها هم میگن نه.درستش چه جوریاس؟:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...