رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

آموزش ساخت جلد مجله در فتوشاپ

از اونجایی که داره یکی یکی از مجله های تالارهای نواندیشان رونمایی میشه ، تصمیم گرفتم یه سری آموزشهایی در مورد طراحی جلد مجله و همچنین ساخت و صفحه بندی مجله رو واستون بزارم... البته من که آموزش نمیدم ... فقط ترجمه می کنم ... :biggrin:

خب سطح این آموزش آسون هستش ... که آموزش بعدی سخت تر و حرفه ای تره ... ( اینا واسه طرح روی جلده)

واسه طراحی صفحه های مجله ، قرار دادن تصویر و منظم کردن نوشته ها و اینا هم فیلم آموزشی زبان اصلی پیدا کردم که واستون میزارم + مطالبی که ممکنه اضافه بشه ...:a030:

.......................................................

حالا آموزش

ساخت جلد مجله با استفاده از Adobe Photoshop اینقدر راحته که هر کسی می تونه با استفاده از تصاویر، مراحل ساخت رو متوجه شه، بدون هیچ توضیحی ...

هرچند این کار خیلی ساده ست ، ولی لازمه چیزهایی رو بدونید مثل جدا کردن تصویر از پس زمینه ...

ابتدا بهتره انتخاب و جداسازی تصاویر رو بخونید ، اگر هیچ سررشته ای در این مورد ندارید... بعد ازا اون ، هرچیزی که واسه طراحی مجله لازمه رو خواهید فهمید ...

حالا می خوایم جلد مجله فتوگرافی رو طراحی کنیم ...

05_200.jpg

اول از همه ، یه داکیومنت جدید ایجاد کنید و با گرادینت ، بکگراند رو پر کنید ... مثل تصویر زیر :

01.jpg

یک عکسه جدا شده ، وارد داکیومنت کنید ... مثل این خانومی که در تصویر میبینید...

حالا drop shadow رو به تصویر اضافه کنید ..

02.jpg

زیر این لایه ، یک عکس مربوط به موضوع مجله اضافه کنید ( یا هر چیزی که فکر می کنید جذابه)

مراقب باشید که گوشه های اضافی عکس رو وارد داکیومنت نکنید ...

03.jpg

بین این دو لایه ، متنی که رو جلد می خواین بزارین رو اضافه کنید ... اینم نتیجه:

05.jpg

لایه هاتون باید شبیه شکل زیر شده باشه :

04.jpg

ترجمه از خودم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...