رفتن به مطلب

قهوه و چاي شما را زیباتر می کند

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دانشمندان متوجه شدند نوشيدن قهوه و چاي كافئين‌دار مي‌تواند بدن را در برابر ابتلا به سرطان پوست محافظت كند.

تحقيقات نشان مي‌دهد هر فنجان قهوه خطر ابتلا به سرطان پوست را تا 5 درصد كمتر مي‌كند. به اين ترتيب افرادي كه هر روز 6 ليوان قهوه مي‌نوشند تا 30 درصد كمتر از ديگران ممكن است به سرطان پوست دچار شوند.همين موضوع باعث شده است تا دانشمندان به فكر ساختن كرم‌هاي ضد‌آفتاب از قهوه بيفتند. كافئين موجود در اين نوشيدني مي‌تواند امواج فرابنفش خورشيد را جذب كرده و مانع از آسيب رسيدن به پوست و چروك شدن آن شود.

همچنين كافئين باعث مرگ سلول‌هايي مي‌شود كه در اثر تابش نور خورشيد دچار آسيب شده‌اند اما در عوض هيچ آسيبي به سلول‌هاي سالم وارد نمي‌شود. به اين ترتيب سلول‌هاي آسيب‌ديده فرصت رشد پيدا نمي‌كنند و نمي‌توانند به تومورهاي سرطاني تبديل شوند.

لینک به دیدگاه
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دانشمندان متوجه شدند نوشيدن قهوه و چاي كافئين‌دار مي‌تواند بدن را در برابر ابتلا به سرطان پوست محافظت كند.

تحقيقات نشان مي‌دهد هر فنجان قهوه خطر ابتلا به سرطان پوست را تا 5 درصد كمتر مي‌كند. به اين ترتيب افرادي كه هر روز 6 ليوان قهوه مي‌نوشند تا 30 درصد كمتر از ديگران ممكن است به سرطان پوست دچار شوند.همين موضوع باعث شده است تا دانشمندان به فكر ساختن كرم‌هاي ضد‌آفتاب از قهوه بيفتند. كافئين موجود در اين نوشيدني مي‌تواند امواج فرابنفش خورشيد را جذب كرده و مانع از آسيب رسيدن به پوست و چروك شدن آن شود.

همچنين كافئين باعث مرگ سلول‌هايي مي‌شود كه در اثر تابش نور خورشيد دچار آسيب شده‌اند اما در عوض هيچ آسيبي به سلول‌هاي سالم وارد نمي‌شود. به اين ترتيب سلول‌هاي آسيب‌ديده فرصت رشد پيدا نمي‌كنند و نمي‌توانند به تومورهاي سرطاني تبديل شوند.

یه چیز جالب:

آیا میدونستید

خوردن پوست ماهی برا پوست خوبه!!

لینک به دیدگاه
یه چیز جالب:

آیا میدونستید

خوردن پوست ماهی برا پوست خوبه!!

چه جالب!

نه نمی دونستم.:a030:

میگن قهوه میتونه باعث پوکی استخوان بشه!:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
روزی 2 تا لیوان فهوه خوبه دیگه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

روزی 2 لیوان قهوه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چه خبره؟!!!

من خودم شاید ماهانه کلا 4تا استکان بخورم!!!!

اما چای رو حداقل روزی 2لیوان میخورم!

لینک به دیدگاه
روزی 2 لیوان قهوه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چه خبره؟!!!

من خودم شاید ماهانه کلا 4تا استکان بخورم!!!!

اما چای رو حداقل روزی 2لیوان میخورم!

یه حوری می گی انگار گفتم2 تا لیوان خاویار :w58:

خب من چایی نمی خورم....به جاش قهوه می خورم...:ws37:

لینک به دیدگاه
یه حوری می گی انگار گفتم2 تا لیوان خاویار :w58:

خب من چایی نمی خورم....به جاش قهوه می خورم...:ws37:

نه منظور این بود که زیاده!!!

پوکی استخووون میاره به شدت!!!

نسکافه از قهوه مقدار پوکی استخوونش کمتره!!!

سعی کن عوضش چایی بخوری مهندس!!

لینک به دیدگاه
نه منظور این بود که زیاده!!!

پوکی استخووون میاره به شدت!!!

نسکافه از قهوه مقدار پوکی استخوونش کمتره!!!

سعی کن عوضش چایی بخوری مهندس!!

من از بدو تولد چایی و نوشابه نخوردم :sad0:

جالبه روزایی که خونم یا نمی خورم یا نهایتا" 1 لیوان...روزایی که سره کارم...آییییی بوی فهوه راه میفته تو شرکت... آدم هوس می کنه خو :ws37: ...بعد می شه 2 تا لبوان :texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه
من از بدو تولد چایی و نوشابه نخوردم :sad0:

جالبه روزایی که خونم یا نمی خورم یا نهایتا" 1 لیوان...روزایی که سره کارم...آییییی بوی فهوه راه میفته تو شرکت... آدم هوس می کنه خو :ws37: ...بعد می شه 2 تا لبوان :texc5lhcbtrocnmvtp8

قهوه و کاکائو سرشار از مواد لازم برای ایجاد پوکی استخونن!!!

لینک به دیدگاه
قهوه و کاکائو سرشار از مواد لازم برای ایجاد پوکی استخونن!!!

یعنی برم تو ترک؟ :sad0:

من روزانه متوسط 6 فنجون قهوه می خورم/ حدود 4 سال هست که این روند رو در پیش گرفتم:ws37:

جدیییییییییییی؟ :w58:

لینک به دیدگاه
بله چطور مگه؟! البته سعی می کنم بیشتر نشه:ws37:

خوابت میزونه اونوقت؟

یعنی اصلا" می خوابی؟ :ydm47612zsesgift969

من عصر اصلا" قهوه نمی خورم چون می دونم تا 4 صبح بیدارم...:no:

لینک به دیدگاه
خوابت میزونه اونوقت؟

یعنی اصلا" می خوابی؟ :ydm47612zsesgift969

من عصر اصلا" قهوه نمی خورم چون می دونم تا 4 صبح بیدارم...:no:

اتفاقا اصلش همون عصره/ کافئین تا 6 ساعت تو بدن دووم می آره / 6 ساعت قبل از خواب نخورید ردیفه/ البته اگه با توجه به فعالیت فکری درس و... قهوه نسکافه کاپوچینو بخورید دیگه ردیفه ردیفه:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...