رفتن به مطلب

دختر....پسر....دختر....پسر........

lorena

اهل کل کل کردن با جنس مخالف هستید؟  

25 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اهل کل کل کردن با جنس مخالف هستید؟

• 14
    • 11

ارسال های توصیه شده

این کل کل تو اجتماع نمیتونه روند خوبی از یه آدم های عاقل رو به نمایش بذاره..........

کل کل شاید از روی بگو بخند باشه ولی هیچ وقت نذاشتم کسی ناراحت بشه....

ولی در جمع این کل کل سودی برای هیچ یک از گروه نداره.........وکسی که با جدیت تمام به دنبال این بحث ها میره و نتیجه ای هم نمیگیره بهتر در ارتباط خودش با جنس مخالف یه یازنگری داشته باشه.......و به جنس مخالف بصورت یک کالا نگاه نکنه.......تا سر عقل بیاد

تو جامعه ما به حد و اندازه کافی در حق زنان اجحاف میشه لازم نیست دیگه کسی بیخودی باهاشون کل کل کنه....

• Like 4
لینک به دیدگاه

اهل کل کل اونجوری نیستم خوشم نمیاد دهن به دهن هر کسی‌ بذارم اما واسه شوخی‌ چرا با دوست آشنا واسه خنده... ولی‌ اگر ببینم مثلا تو یونی‌ یا فامیل یا جمع دوستا پسری داره توهین میکنه جوابشو میدم اونم نه به صورت کل کل

• Like 7
لینک به دیدگاه

نظر ها متفاوت... و در یک جاهایی هم نقطه مشترک..اونم اینکه اگه شوخی باشه...خوبه...اگه نه خوب نیست....

به نظرم موضوع سر واژه هست...کل کل بار منفی داره....تهش هم خوب نیست....

اون که بچه ها میگن شوخی...شوخیه...ولی آخر کل کل اصولا خوب نیست...

اگرم موضوع رو بیاریم سر بحث...آره بحث خوبه...هر جا که منطق باشه....جایی واسه کل کل نیست...

کل کل در بیشتر مواقع میشه تخریب...مسخره..و حتی خرد کردن طرف مقابل...

• Like 7
لینک به دیدگاه
اهل کل کل اونجوری نیستم خوشم نمیاد دهن به دهن هر کسی‌ بذارم اما واسه شوخی‌ چرا با دوست آشنا واسه خنده... ولی‌ اگر ببینم مثلا تو یونی‌ یا فامیل یا جمع دوستا پسری داره توهین میکنه جوابشو میدم اونم نه به صورت کل کل

خب این برای شما :vahidrk: حالا چی می گی

برای اینکه اسپم نشه: آره من بعضی اوقات و با بعضی افراد کل کل میکنم برای تنوع:ws37:

• Like 1
لینک به دیدگاه

شما از اون دسته آدمایی هستید که از اینجور کل کل کردن لذت میبرید؟

اصلا اونایی که انقدر سردختروپسر بودن کل کل میکنند آخرش به نتیجه ای میرسند؟

تاحالا شما از دسته بحث ها دیدید که به نتیجه برسه؟

اگه واسه خنده باشه و طرف مقابلم جنبشو داشته باشه اره ولی در غیر این صورت نه چون میدونم با ادم بی منطق بحث کردن بیفایدس :ws37:

من خودم بارها در این مورد با خیلی کسا بحث کردم اما اخرش به هیچ نتیجه ای نرسیدم نه تنها من حتی طرف مقابلم هم همین طور!

من ادمیم که اگه ببینم کسی داره یه حرف بیمورد میزنه اونم در مورد مسائلی مثه این که برام مهمه نمیتونم ساکت بشینم دست خودم نیست ولی الان تو ترکم چون خیلی وقته بهم ثابت شده ادمی که فهمش در این حده که میگه مرد بالاتر از زنه یازن بالاتر از مرده بحث کردن باهش تنها وقت تلف کردنه و خورد شدن عصاب خودم!

سابقه من رو که همه می دونند ... پس نیازی به توضیح نیست ... :ws37:

من نمیدونم بگو تا منم بدونم!:biggrin:

• Like 5
لینک به دیدگاه
نظر ها متفاوت... و در یک جاهایی هم نقطه مشترک..اونم اینکه اگه شوخی باشه...خوبه...اگه نه خوب نیست....به نظرم موضوع سر واژه هست...کل کل بار منفی داره....تهش هم خوب نیست....اون که بچه ها میگن شوخی...شوخیه...ولی آخر کل کل اصولا خوب نیست...اگرم موضوع رو بیاریم سر بحث...آره بحث خوبه...هر جا که منطق باشه....جایی واسه کل کل نیست...کل کل در بیشتر مواقع میشه تخریب...مسخره..و حتی خرد کردن طرف مقابل...
خوب بعضی‌‌ها هستن که جنبشو دارن مثلا سر فوتبال من با بابام هم کل کل می‌کنم و اصلا با هم کاری نداریم راجب تیم‌ها کل کل می‌کنیم یا مثلا با یه دوستی‌ که پسره داری باهاش ورق بازی میکنی‌ به شوخی‌ کل کل می‌کنین هر چی‌ هم به هم بگین ناراحت نمیشین خیلی‌ هم میخندیم کل کل همه جا هم بار منفی‌ نداره!
  • Like 2
لینک به دیدگاه
خوب بعضی‌‌ها هستن که جنبشو دارن مثلا سر فوتبال من با بابام هم کل کل می‌کنم و اصلا با هم کاری نداریم راجب تیم‌ها کل کل می‌کنیم یا مثلا با یه دوستی‌ که پسره داری باهاش ورق بازی میکنی‌ به شوخی‌ کل کل می‌کنین هر چی‌ هم به هم بگین ناراحت نمیشین خیلی‌ هم میخندیم کل کل همه جا هم بار منفی‌ نداره!

بله من هم گفتم در بیشتر مواقع....

با نظر شما موافقم....تو محیط های خودمونی آره....

ولی وقتی بحث میاد تو قالب اجتماع و چند نفر....

مخصوصا...اگه اون آشنایی هم نباشه بینشون این فضا تبدیل میشه به فضای تخریبی...

من با علم به حرف شما....و تاییدش....منظورم یکم کلی تر بود....و فراوانی موضوع مد نظرم بود....

• Like 5
لینک به دیدگاه
الان دعوا سر چیه ؟؟:JC_thinking:
دعوا نیست فرزندم داریم صحبت میکنیم

بوگو بادخترا کل کل میکنی سر اینکه فکر کنی از اونا برتری یا نه؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
دعوا نیست فرزندم داریم صحبت میکنیم

بوگو بادخترا کل کل میکنی سر اینکه فکر کنی از اونا برتری یا نه؟

اخه وقتی برتریم چرا کل کل کنم همه چی معلومه دیگه :ws47:

لینک به دیدگاه
ااا جدا خودتون به تنهایی کشف کردین که برترین؟:w888:
حانیه جون بیخی‌.. ندیدی هیشکی جوابشو نداد؟:biggrin: بذار تو حال خودش باشه :ws37:
  • Like 1
لینک به دیدگاه
حانیه جون بیخی‌.. ندیدی هیشکی جوابشو نداد؟:biggrin: بذار تو حال خودش باشه :ws37:

کسی جواب نداده به این خاطره که حرفمو قبول دارن :ws47:

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...