رفتن به مطلب

دلم به حال عشق می سوزد !

ارسال های توصیه شده

[TABLE]

[TR]

[TD]

می اندیشم زندگی رویاییست و بال و پری دارد به اندازه عشق.بیاندیش که اندازه عشق در زندگیت چقدر است؟آثار عشق در کجای زندگیت است؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دلم به حال عشق می سوزدچرا سالهاست کسی را عاشق ندیده ام ؟مگر نمی دانیم برای هر کاری عشق لازم است

رهگذری آرام از کنارم می گذرد و بدون احساسی می گوید : صبح بخیرصدایش در صدای باد و باران گم می شود و به گوش قلبم نمی رسد

زمان می گذرد و در انتهای راه می فهمی چقدر حرف نگفته در دل باقی ماندحرفهایی که می توانست راهی به سوی عشق باشدحرفهای ناتمامی که در کوچه های بن بست زندگی اسیرندناگهان لحظه غربت می رسد و تو در میابی که چقدر زود دیر شده

به تکاپو می افتی ... در غربت بیابان، در کوچ شبانه پرستوهادر لحظه وصال موج و ساحل دنبال عشق می گردی.دیر شده خیلی دیر

هر روز دوست داشتن را به فردا می انداختی و حالا می بینی دیگر فردایی وجود نداردسالها چشمت را به رویش بسته بودی و نمی دانستیو یا شاید نمی فهمیدی

امروز حرف حقیقت را باور می کنی ...اما افسوس که خیلی زودتر از آنچه فکر می کردی دیر شده

آن كس كه لذت یك روز زیستن و عاشق بودن را تجربه كند،انگار كه هزار سال زیسته و آنكه امروزش را قدر نمیداند،هزار سال هم به كارش نمی آید !

اگه بگن یه روز واسه زندگی کردن فرصت داریناگه اعلام کنن دنیا داره تموم میشه

تمام خطوط تلفن اشغال میشه واسه دوستت دارم گفتن هایعنی در آخرین لحظات تازه به اون کسی که واقعا دوستش داریم ابراز علاقه میکنیم

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

در همان یك روز دست بر پوست درخت می كشین ...روی چمن میخوابینكفشدوزك ها رو تماشا میکنین ...

سرتونو را بالا میگیرین ... و ابرها را میبینینانگار که بار اوله اونهارو میبینین و به آنهائی كه نمیشناسین سلام میکنینغصه نباید بخورین ... وگرنه همین یه روز رو هم با غصه خوردن از دست میدین ...

شما در همان یك روز آشتی میکنین و می خندین می بخشینتازه میفهمین عاشق بودین و نمیدونستیناین قدر که غرق در زندگی بودینهیچوقت نه به کسی محبت کردین ونه اجازه محبت کردن رو به کسی دادین

دلم میسوزه واسه آدم هایی که همیشه در فردا زندگی میکننبه خیال داشتن عمر نوح

خدایا .. من همانی هستم که وقت و بی وقت مزاحمت می شومهمانی که وقتی دلش می گیرد و بغضش می ترکد، می آید سراغتمن همانی ام که همیشه دعاهای عحیب و غریب می کندو چشم هایش را می بندد و می گویدمن این حرف ها سرم نمی شود. باید دعایم را مستجاب کنی

همانی که گاهی لج می کند و گاهی خودش را برایت لوس می کندهمانی که نمازهایش یکی در میان قضا می شود و کلی روزه نگرفته داردهمانی که بعضی وقت ها پشت سر مردم حرف می زندگاهی بد جنس می شود البته گاهی هم خود خواهحالا یادت آمد من کی هستم

خدایا می خواهم آنگونه زنده ام نگاه داری که نشکند دلی از زنده بودنمو آنگونه مرا بمیرانی که کسی به وجد نیاید از نبودنم

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

یاد داستان اونی افتادم که فقط یه روز از زندگیش موند و اون روز رو فقط زندگی کرد

یعنی همین کارها ور انجام داد

ماها از اینهمه شعر سهراب فقط اینو یاد گرفتیم که هی بگید صبر کن سهراب!قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه داغ زمین بیزارم:banel_smiley_4:

چرا اینو نخونیم که چشم ها را باید شست

جور دیگر باید دید:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...