رفتن به مطلب

بروبچِ گلِ همدانی، بیاین تو!!!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام سلام

اول:چطوری تیتی:hapydancsmil:

دوم:خیلی بی مزه این یه روز اس میدین پاشو بیا میتینگ اون وقت دو ساعت مونده به میتینگ میگین لغو شد یه ذره سره قولتون بمونین :icon_razz:

سوم:اگه واسه نیومدن من میتینگو لغو کردین باید به خدمتتون برسونم بنده کلا میتینگ نمیام حالا دیگه خوددانید:whistle:

خب حالا بشینین یه عروسی بگیرین ببینم هرچند که بدون بهاره خوش نمیگذره اما عیب نداره تا بهاره باشه یهویی نره:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام سلام

دوم:خیلی بی مزه این یه روز اس میدین پاشو بیا میتینگ اون وقت دو ساعت مونده به میتینگ میگین لغو شد یه ذره سره قولتون بمونین :icon_razz:

سوم:اگه واسه نیومدن من میتینگو لغو کردین باید به خدمتتون برسونم بنده کلا میتینگ نمیام حالا دیگه خوددانید:whistle:

خب حالا بشینین یه عروسی بگیرین ببینم هرچند که بدون بهاره خوش نمیگذره اما عیب نداره تا بهاره باشه یهویی نره:ws3:

سلااام سلااام

میسی میسی تو چمطولی؟؟

مگه کنسل شد؟؟چرا؟!

ااا.واقعا نمیای!؟اونم باز چرااااا؟؟؟؟؟؟:sigh:

• Like 4
لینک به دیدگاه
بابا من همدان نبودم بخدا مسافرت عیدم یکمی بیش از حد طولانی شد خب...:icon_redface:

اومدم دیگه الان:ws3:

آخ جون. پس مسافرت طولانی سوغاتی زیادیم به همراه داره... :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام سلام

حانیه می ترسم این سری عروسی بگیریم نفر بعدیم بپره و دیگه نیاد اینجا.... :ws3:

فکر کنم بهاره واقعا فکر کرد عروس شده و رفت.....:banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

مواظب باشیدhgfyyytkjkkh virus sdfdfgfghtr fhy drgj srtertt saerftuk sertertyfk jkjkgykgui srtrtrtyui awraeryum ;;lppipp[ aesfvfg sdfsb fxghgh dfx dh dfgdfghdh gghfxgokk sfrsfr asersrfs ghjtj aeraerwe ytjtyjty awy eewty eeru zxzxa adcscf sqcv dvv dvf SA FVJNM JNHB JNJKKIH K UHHYHG UIYT TRG KKHUYUJ I8IJHNTY II8UIT

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلااام سلااام

میسی میسی تو چمطولی؟؟

مگه کنسل شد؟؟چرا؟!

ااا.واقعا نمیای!؟اونم باز چرااااا؟؟؟؟؟؟:sigh:

سلااااام خوفی؟خوشی؟

دلیل نیومدنم طولانیه و میدونم خیلیا یه فکر دیگه میکنن:hanghead:

حانیه می ترسم این سری عروسی بگیریم نفر بعدیم بپره و دیگه نیاد اینجا.... :ws3:

فکر کنم بهاره واقعا فکر کرد عروس شده و رفت.....:banel_smiley_4:

نترس من همشونو نگه میدارم(خنده شیطنت امیز):ws28:

خب میگم شما که از عروسی خوشت اومده میخوای با اتنا حرف بزنم تنها دخی مجردیه که مونده ها(البت دختر خودتم هست که اون نمیشه هاااااااااااااا:w000:):ws3:

بابا جان اینجا رو خاک گرفته :vahidrk:

بسکه بی ذوقین نه جشنی نه چیزی :ws37:

رستم چطوره؟:ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مواظب باشیدhgfyyytkjkkh virus sdfdfgfghtr fhy drgj srtertt saerftuk sertertyfk jkjkgykgui srtrtrtyui awraeryum ;;lppipp[ aesfvfg sdfsb fxghgh dfx dh dfgdfghdh gghfxgokk sfrsfr asersrfs ghjtj aeraerwe ytjtyjty awy eewty eeru zxzxa adcscf sqcv dvv dvf SA FVJNM JNHB JNJKKIH K UHHYHG UIYT TRG KKHUYUJ I8IJHNTY II8UIT

وات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w58:

• Like 2
لینک به دیدگاه
وات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w58:

مهم نیست وات چی مات چی!!!!!:ws37:

سلااااام خوفی؟خوشی؟

دلیل نیومدنم طولانیه و میدونم خیلیا یه فکر دیگه میکنن:hanghead:

نترس من همشونو نگه میدارم(خنده شیطنت امیز):ws28:

خب میگم شما که از عروسی خوشت اومده میخوای با اتنا حرف بزنم تنها دخی مجردیه که مونده ها(البت دختر خودتم هست که اون نمیشه هاااااااااااااا:w000:):ws3:

بسکه بی ذوقین نه جشنی نه چیزی :ws37:

رستم چطوره؟:ws28:

شما عروس شو ما میام جشن دیگه زود باش دست بجنبون

رستم خوبه با سهراب پسرم رفتن شکار که برای خوردن چیزی داشته باشیم

چه عجب یکی اومد پیام داد :ws3:

باور کن مهندس داود دیدم گیلانی ها فعال برستان فعال همه جا فعال

فقط همدانی های طفلک بودن :whistle:

• Like 2
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...