رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

امروز تو ایستگاه اتوبوس بودم.....یه کاغذ به بدنه ی ایستگاه زده بودن...رفتم طرفش ببینم چیه.... دیدم یه نوشته هست برای تحقیق در مورد ایدز...یه سری داوطلب HIV+ می خواستن که یه سری تحقیق روشون انجام شه..... :hanghead:

نگاه کردم...یه کم رفتم تو فکر.....

رفتم به دوستم زنگ زدم...4 دقیقه و خورده ای حرف زدیم...برگشتم تو ایستگاه اتوبوس...و با این صحنه از همون آگهی دست نخورده مواجه شدم....

3begwbxn47kxu58210yk.jpg

چند نفر تو این شهر ایدز دارن؟ :hanghead:

در عرض 4 دقیقه 2 تا از شماره ها برداشته شد......:sigh: تا آخر روز چند تاش برداشته می شه؟ :hanghead:

لینک به دیدگاه

حالا خوبه تو اون کشور کسی هست که بداد شون برسه و یا برای مرضشون دنبال راه باشه و تو اینجا چی همش دوست دارن بگن نداریم چنین چیزی

لینک به دیدگاه

مفهوم تاپیک یه چیز دیگه بود...یه چیز دیگه برداشت شد کلا" :texc5lhcbtrocnmvtp8

من می گم اصلا" چرا اینقدر باید HIV مثبت باشه؟ اونم تو یه کشور جهان اول و پیشرفته!

لینک به دیدگاه

من می گم اصلا" چرا اینقدر باید HIV مثبت باشه؟ اونم تو یه کشور جهان اول و پیشرفته!

اهاااا از نظر میفرمایید :14k8gag:

لینک به دیدگاه

به علت اینکه بیماری ریشه کن نشده و احتیاج به اموزش مداوم داره

ولی در مورد امار هم این یک اماریه واسه علاقه مندا خوندنش بد نیست

Statistics: Worldwide

Last updated NOVEMBER 2010

• More than 33 million people now live with HIV/AIDS
  • 2.5 million of them are under the age of 15

• In 2009, an estimated 2.6 million people were newly infected with HIV

• 370,000 were under the age of 15

• Every day more than 7,000 people contract HIV—more than 300 every hour

• In 2009, 1.8 million people died from AIDS

• 260,000 of them were under the age of 15

• Since the beginning of the epidemic, more than 60 million people have contracted HIV and more than 25 million have died of AIDS-related causes

The Regional Picture

Africa

More than two-thirds (69 percent) of all people living with HIV, 22.5 million, live in sub-Saharan Africa—including 92 percent of the world’s HIV-positive children. In 2009, an estimated 1.8 million people in the region became newly infected. An estimated 1.3 million adults and children died of AIDS, accounting for 72 percent of the world’s AIDS deaths in 2009

Asia and the Pacific

In Asia and the Pacific, more than 360,000 people became newly infected in 2009, bringing the total number of people living with HIV/AIDS there to more than 4.9 million. AIDS claimed an estimated 300,000 lives in the region in 2009

Caribbean

An estimated 17,000 people became infected with HIV in 2009 in the Caribbean, bringing the total number of people living with HIV/AIDS to 240,000. An estimated 12,000 people died of AIDS in 2009

Central and South America

There were an estimated 92,000 new HIV/AIDS infections and 58,000 AIDS-related deaths in Central and South America in 2009. This region currently has 1.4 million people living with HIV/AIDS

North Africa and the Middle East

Approximately 460,000 people are living with HIV in this region and an estimated 75,000 people became newly infected in 2009. An estimated 24,000 adults and children died of AIDS

Eastern Europe and Central Asia

Some 130,000 people were newly infected with HIV in 2009, bringing the number of people living with HIV/AIDS to 1.4 million. HIV/AIDS claimed 76,000 lives in 2009

Western and Central Europe

In 2009, there were 31,000 new cases of HIV, bringing the number of people living with HIV in Western and Central Europe to 820,000. An estimated 8,500 people in these regions died of AIDS in 2009

Source: UNAIDS Report on the Global AIDS Epidemic 2010

لینک به دیدگاه
یعنی می شه یه روز این بیماری ریشه کن بشه؟ :sigh:

اگر تونستیم روزی حماقت و بی سوادی رو ریشه کن کنیم نه تنهای این بیماری بلکه خیلی از بدبختی ها و بلاهایی که سرمون میاد هم از بین میره... خیلی خیلی زودتر از اون چیزی که فکرش رو میکنید...

من شخصا فکر میکنم انسان برای هر کاری که میکنه باید مسئولیت پذیری داشته باشه... کسی که زندگی بی بند و بار داره (مسلما تمام بیماران ایدزی اینطور نیستند... داریم در مورد اکثریتی حرف میزنیم که از دو راه اصلی دچار این بیماری شدند) و به ساده ترین مسائل هم پایبند نیست باید با چنین زجر و بدبختی هم گرفتار بشه و در نهایت بمیره...

Your life style determines your death style

لینک به دیدگاه

اگه ادما حرف درستو گوش میکردن که دنیا گلستان میشد.......

اگه از همون اول رعایت بشه دیگه نیازی به ریشه کن کردن نداره....

همیشه میگن پیشگیری بهتر از درمانه..........

اره....هر چیزی ممکنه........به قول معروف غیر ممکن غیر ممکنه:a030:

لینک به دیدگاه

حتما ریشه کن خواهد شد .. مطمئنا و بدون کمترین شک ..

کاش میدونستی ابله چی بود چیکار کرد و چطوری ریشه کن شد این اصلا در مقابل اون چیزی نیست

لینک به دیدگاه
حتما ریشه کن خواهد شد .. مطمئنا و بدون کمترین شک ..

کاش میدونستی ابله چی بود چیکار کرد و چطوری ریشه کن شد این اصلا در مقابل اون چیزی نیست

آبله رو که می دونم چیه :w58:

جالبه با این همه اصلاع رسانی و پیشرفته شدن جوامع...برای ایدز اوضاع هی داره بد تر می شه :viannen_38:

لینک به دیدگاه
اگر تونستیم روزی حماقت و بی سوادی رو ریشه کن کنیم نه تنهای این بیماری بلکه خیلی از بدبختی ها و بلاهایی که سرمون میاد هم از بین میره... خیلی خیلی زودتر از اون چیزی که فکرش رو میکنید...

من شخصا فکر میکنم انسان برای هر کاری که میکنه باید مسئولیت پذیری داشته باشه... کسی که زندگی بی بند و بار داره (مسلما تمام بیماران ایدزی اینطور نیستند... داریم در مورد اکثریتی حرف میزنیم که از دو راه اصلی دچار این بیماری شدند) و به ساده ترین مسائل هم پایبند نیست باید با چنین زجر و بدبختی هم گرفتار بشه و در نهایت بمیره...

Your life style determines your death style

بله. قوانین حاکم بر طبیعت اینطوری ایجاب میکنه و اگه قرار باشه بین آدم بی بند و بار و سالم هیچ فرقی وجود نداشته باشه یا هیچ خطری تهدیدش نکنه یه چیز غیر طبیعیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...