رفتن به مطلب

از دو جنسه ها بیشتر بدانیم

ارسال های توصیه شده

من سید حسین طاهری با نام مستعار منصور هستم تقریبا جواب تمام ابجکشن های شمادادم.ولی یه نکته وجود داره اینجا .اریایی جماعت الکی حرف از خودش در نمیاره.دوما اریایی جماعت اینقدر تمدنش بالاست که هنوز به همجنسگراها به چشم معزل اجتماعی نگاه میکنه کاری که اروپایی تو قرون وسطی میکردن زمانی که ما زرتشتی بودیم و خدا میپرستیدیم اونها جن میپرستیدن نسل حرام بوجود می اوردن همجنس گرایی میکردن.پس الکی هی تریپ غرب گرایی تمدن غرب ورتون نداره غرب همین دیروز متولد شده حالا واسه ما حرف از تمدن میزنه خخخخخ اونایی که 50 سالشونه هنوز تو تختشون جیش میکنن دارن به ما میگن بی تمدن خخخخخخ.عزیزکانم در کل افراد دوجنسه به خواست خودشون اینگونه افریده نشدن و باید مانند هر انسان عادی دیگه باهاشون رفتار کرد.باید بگم منم خودمم تا قبل از خوندن مقاله های زیادی که درموردشون خوندم خیال میکردم اینا به اصطلاح عامیانه خودمون فرزند حرام و ناخلف هستن یا خدا به خاطر کارای بد پدر مادرشون اون هارو به این شکل افریده ولی هرگز اینطوری نبود و نیست.انسانهای دو جنسه قابل احترامند و یک انسان عادی محسوب میشوند و از اریایی جماعت با تمدن 7000ساله بعیده که اولا بدون تحقیق حرف بزنه دوما به همنوع خودش بد نگاه کنه و اونارو تحقیر کنه.(البته من که خودمو اریایی نمیدونم فقط به شما گفتم به هر حال ما هم گمونم یه هزار سالو خورده ای نون و نمک شمارو خوردیم و ازتون خیلی چیزا یاد گرفتیم و فرهنگ و تمدنمون تغیر کرد و مثه شما شد وفهمیدیم عزت و شرف چیه):a030:

اریائی جماعت :ws52:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه همکلاسی داشتیم دوران دبیرستان چند روز پیش دیدمش تغییر جنسیت داده بود شوکه شدم دیدمش اما میگفت احساساتش اذیتش میکرد رفته تغییر جنسیت داده.... البته رفته بود اون ور بعد برگشته بود ایران

یکی از فامیلای رفیقم که یه دختر خانوم بود یه دوست دختر خیلیییییییییییی صمیمی داشت به خاطر این دختر خانوم رفته بود تغییر جنسیت داده و عروسی کردن باهم.....رفیقم میگه تو عروسی دیدمشون همینجوری چشام 4تا شده بود هنگ نیگاشون میکردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...