رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بیشتر بستگی به شرایط و طرف داره که تو چه شرایطی و چه کسی ازم انتقاد کنه اگه به جا باشه و با فرد انتقاد کننده حال کنم که سعی میکنم رفتارم و عوض کنم البته به میزان علاقه خودم به حرکتی که مورد انتقاد قرار گرفته هم بستگی داره.

لینک به دیدگاه

الکی کلمون رو تکون میدیم و با قیافه ای که نشون میده داریم حرف طرف رو با دقت و علاقه گوش میدیم با حالتی که یعنی "من خیلی آدم با جنبه و با شعوری هستم اصلا هم ناراحت نمیشم از من انتقاد کنی" و سعی میکنیم نزنیم توی گوش طرف مقابل...

بعد که حرفش تمون شد توی دلمون بهش چندتا فحش میدیم و بعد که رفت بازم بهش فحش میدیم... البته ایندفعه با صدای بلند... و تا میتونیم پشت سرش حرف میزنیم و تا اونجایی که میتونیم میکوبیمش...

ما مردم خوبی هستیم... کلا انتقاد پذیریم... باور کنید...

لینک به دیدگاه

انتقاااد

خوبه به شرطی که به جا باشه می شه انتقاد سازنده

ولی من همیشه کار خودمو می کنم اونی که فکر می کنم درسته رو انجام میدم

در کل خوبه آدم انتقاد پذیر باشه حد اقل گوش بده لازم نیست عمل کنه بش:girl_yes2:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من که اعتراف میکنم آدم انتقاد پذیری نیستم زیاد یعنی معمولا زیر بار نمیرم :whistle: ولی اگه انتقاد طرف درست باشه و تو دلم قبولش داشته باشم سعی میکنم ایرادم و رفع کنم

البته به نظرم نحوه انتقاد هم خیلی مهمه

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

من کلا خیلی انتقاد پذیر نیستم اینم بده ولی بازم بستگی داره کی بگه و در مورد کدوم اخلاقم بگه.

الآن که خیلی بهتر شدم نسبت به قبل....

ولی خوبه آدم انتقادپذیر باشه.گاهی نقد شدن خوبه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...