رفتن به مطلب

با هم راندو کنیم

Anooshe

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان و معمارای گل

این تاپیک رو میزنم که با همکاری خودتون اینجا تمرین راندو کنیم و دستمون و قوی کنیم.هر دفعه میتونیم یه نمونه رو برای تمرین اینجا قرار بدیم و 1هفته فرصت می دیم تا همه اون نمونه رو بکشن و به سبک دلخواهشون راندو کنن و بعد نظرمون رو روی کار هم می گیم

هر کی حاضره دستش بالا

بچه های معماری ازتون توقع دارم بیاینااااااااااااااا:a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام

من موافقم

و هستم

بهتره

كلاس راندو هم نميريم

من دونمونه از كارام هست

اگر بتونم يه عكس با كيفيت بگيرم

ميذارم ببينيد

لینک به دیدگاه

كارشناسي هستيد پس

درسته؟

به نظرم كارتون واسه ترم اول عاليه:flowerysmile:

نكنيكش بايد ما‍ژيك باشه:ws37:

نه من كارداني ام

ولي هنرستاني بودم

متشكــــــــرم:icon_redface:

آره

ماژيك و مدادرنگ آبرنگي

لینک به دیدگاه

دوستای گل بهتره که اینجا نمونه کارایی که از قبل انجام دادید رو نذارید

راستی niazجان کارت خیلی عالی بود:icon_gol:

در این تاپیک

یک نمونه کار یک نفر قرار بده و طی یک مدت زمان مشخص(یک هفته)هرکس که داوطلب برای انجام کار گروهیه اون نمونه رو با تکنیکی که مهارت داره راندو کنه و اینجا بذاره تا همه با کمک هم بتونن نقطه ضعف های خودشون رو رفع کنن

نمونه کارهایی که از قبل دارید رو اینجا قرار بدید تا همه استفاده کنن------->اسکیس

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

من اعلام آمادگی میکنم....:mrsbeasley:

میخواستم یه تاپیک جدید بزنم.... ولی دیدم همین تاپیکو آپ کنم بهتره!!!!

خیلی ام عجله دارم....زودتر بیاید آمادگیتونو اعلام کنین....از این هفته برنامه راندو بزاریم....:w00:

من دوتا پیشنهاد دارم....

1.میتونیم مثلا اعلام کنیم از فلان تاریخ تا فلان تاریخ انواع و اقسام درختهارو راندو کنیم و بعد بزاریم اینجا که یه مجموعه از راندوهای درختهای متفاوت داشته باشیم....:ws37:

2. یه نمونه کار انتخاب کنیم و یه چن روز فرصت بدیم تا همه عکس کار راندوشونو بزارن باهم کرکسیون کنیم....:banel_smiley_4:

خوب دیگه.....هر کی پایه اس یا علی.....:w00:

من امروز فردا شاید نباشم....ولی از شنبه میام اطلاع رسانی میکنم.....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خیلی ام عجله دارم....زودتر بیاید آمادگیتونو اعلام کنین....از این هفته برنامه راندو بزاریم....:w00:

من دوتا پیشنهاد دارم....

1.میتونیم مثلا اعلام کنیم از فلان تاریخ تا فلان تاریخ انواع و اقسام درختهارو راندو کنیم و بعد بزاریم اینجا که یه مجموعه از راندوهای درختهای متفاوت داشته باشیم....:ws37:

2. یه نمونه کار انتخاب کنیم و یه چن روز فرصت بدیم تا همه عکس کار راندوشونو بزارن باهم کرکسیون کنیم....:banel_smiley_4:

من امروز فردا شاید نباشم....ولی از شنبه میام اطلاع رسانی میکنم.....:banel_smiley_4:

من پایه م :ws37:

لینک به دیدگاه

من دوتا پیشنهاد دارم....

:mrsbeasley:من من من من

من پایه م

لینک به دیدگاه

من که دل خوشی ندارم این تاپیک درست درمون جوون بگیره..اما آمادیگم و اعلام میکنم!!!!

یعنی نه اینکه بخوام آیه یأس بخونماااا..نه...ولی تجربه این و ثابت کرده...

هر تاپیکی قبل از اینکه نیاز به تبلیغات داشته باشه نیازمند وجود یه سری آدم پیگیره...حتی شده 1 نفر!!!

اما خیلی وقت ها خود استارتر هم بیخیال تاپیکش میشه!!!

لینک به دیدگاه
من که دل خوشی ندارم این تاپیک درست درمون جوون بگیره..اما آمادیگم و اعلام میکنم!!!!

یعنی نه اینکه بخوام آیه یأس بخونماااا..نه...ولی تجربه این و ثابت کرده...

هر تاپیکی قبل از اینکه نیاز به تبلیغات داشته باشه نیازمند وجود یه سری آدم پیگیره...حتی شده 1 نفر!!!

اما خیلی وقت ها خود استارتر هم بیخیال تاپیکش میشه!!!

ضد حال :w00:

من و توییم که باید تاپیکا رو راه بندازیم.:w00:

همه عادت کردیم به استفاده کردن :banel_smiley_4:

همه با هم تلاش می کنیم. :ws3:

دیگه کسی نمی تونه بهانه ی پروژه و اینا بیاره.:ws46:

پایه اید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...