رفتن به مطلب

دفتر مدیر نرم افزارهای مکانیک

amin 202 مهمان

ارسال های توصیه شده

amin 202 مهمان

سلام به همه عزیزان...

از این پس کلیه نظرات ، شکایات ، پیشنهادات و انتقادات در مورد بخش نرم افزارهای مکانیک رو در این تاپیک بیان کنید.

قوانین بخش:

• بحث و مجادله های شخصی را بین پروفایل یکدیگر یا بصورت خصوصی انجام دهید.

• زدن پست های تشکر و قدردانی و یا اسپم اکیداً ممنوع می باشد.

(برای تشکر کافیست از دکمه ی post_thanks.gif استفاده نمایید)

با تشکر....:a030:

.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
با سلام:ws37:

مدیر بخش نرم افزار مکانیک زیادی اسپم می کنه لطفا پیگیری کنید:ws37:

:banel_smiley_4:

کی آموزش پیشرفته کتیا رو شروع میکنید؟:banel_smiley_4:

وقت گل نی.... :hrqr6zeqheyjho1f9mx

بذار جاوید بیاد ببینیم تاپیک مقدماتیش به کجا رسیده...استاد موسویان هم سرشون شولوغه...باید هماهنگی صورت بگیره! :a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

درود

یادمه . اون اوایل، امین مهتابی هر کاربری علاقه مندی رو تشویق می کرد ی تاپیک بزنه با نام نمونه کارهای من .

نظر من اینکه کاربرای علاقه مند رو تشویق به انجام همین کار بکنی. تا بخش فعال تر بشه .

:a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
کتیا رو ول کن. سالید و بچسب. با اینکه در مقابل کتیا خیلی ساده است ولی کار های خیلی پیچیده ای می شه باهاش انجام داد.

مهندس کار کردن با پرو خیلی سخته از اون گدشته چون کار بزرگی ازش ندیدیم (هست و اما ما اشنا نیستیم)

نمیتونیم وقت روش بزاریم یه جورایی برا ما که کتیا کار میکنیم منطقی نیست

ولی اگه فایلی دارید بزارید استفاده میکنیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

درود .

تبریک فراوان خدمت مدیر جدید بخش نرم افزار ها .:icon_gol:

پوزش بابت تاخیر.

مهندس جان. بخش نرم افزارها خیلی نامرتب شده. تعداد صفحات هر تالار زیاد شده و مطالب نظمشون بهم ریخته.

اگر مایل باشی می تونیم ب کمک کاربرای خوب مکانیک این بخش رو احیا کنیم.

اولین گام ب نظر من مرتب کردن هست. تاپیک های مصابه ادغام و یا حذف بشن . یا اینکه پستهای اسپم از تاپیک های مرجع برداشته بشن.

من هم مث بقیه کاربر، اماده همکاری هستم.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود .

تبریک فراوان خدمت مدیر جدید بخش نرم افزار ها .:icon_gol:

پوزش بابت تاخیر.

مهندس جان. بخش نرم افزارها خیلی نامرتب شده. تعداد صفحات هر تالار زیاد شده و مطالب نظمشون بهم ریخته.

اگر مایل باشی می تونیم ب کمک کاربرای خوب مکانیک این بخش رو احیا کنیم.

اولین گام ب نظر من مرتب کردن هست. تاپیک های مصابه ادغام و یا حذف بشن . یا اینکه پستهای اسپم از تاپیک های مرجع برداشته بشن.

من هم مث بقیه کاربر، اماده همکاری هستم.

:icon_gol:

سلام سجاد جان

خیلی ممنون

ایشالا همین کارها رو خواهیم کرد

ولی فعلا بنده دانشگاه هستم و دسترسی به کامپیوتر ندارم

تا چند روز دیگه میرم خونه و قبلش خبرشو میدم بهت، تا استارت خونه تکونی تالار رو بزنیم

حله؟:w02:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

درود

جهت آپ کردن - دوستان لطفا نقطه نظرات خودتونو جهت بهبود بخش نرم افزار اعلام نمایید

اینجا هستیم تا با همدلی و همکاری یکدیگر به هم کمک کنیم

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

درود دوستان

بعد از مدت ها بر آن شدیم مسیری پیدا کنیم تا فعالیتهای متخصصین تالار به خصوص

در بخش های نرم افزار و ساخت و تولید سمت و سویی پیدا کنه تا منافعی برای این عزیزان داشته باشه

از این رو هماهنگی هایی برای چاپ مقالات مناسب و قوی در بخش های ذکر شده به همراه ذکر مشخصات فردی ارائه کننده مقاله انجام شده

در شروع این همکاری نیت بر این است مقاله ای قوی ارائه کنیم تا پس از بررسی - شروعی بر ادامه همکاری باشه

از این رو و با در نظر گرفتن میزان مخاطب پسندی - حوزه نرم افزارهای ماشینکاری رو مناسب دونستیم

لذا از دوستان علاقه مند دعوت میشه مقالات خود را به همان ایمیل مجله Harekat.Mag[at]noandishaan.com ارسال نمایند

نکاتی هم وجود داره :

1- مقالاتی که ارائه میشه توسط متخصصین دیگه تالار بررسی میشه و نکات تخصصی و ویرایشی به ارائه کننده مقاله انتقال داده میشه

2- اولویت با مقاله ای هست که مخاطب بیشتری داشته باشه

3- حقوق ارائه کننده محفوظه و بررسی دوستان صرفا به جهت ارائه کار قوی تر و کمک به ارائه کننده هست

4- نکته ای مهمی که وجود داره در ارسال این مجله به صاحبان صنایع و شرکت های صنعتی و ... میباشد که میتونه زمینه آشنایی و اشتغال برای دوستان باشه

5- علت اینکه تاپیک جدا گانه ای زده نشده در اینه که صلاح بر این بود مقاله ای ارئه کنیم تا جزئیاتی که در منافع ارائه کننده وجود داره بررسی بشه و دلیل دیگه میزان استقبال دوستان میباشه

6- منافعی برای تالار نداره و تنها شاید آدرس سایت زده بشه و چون روال در جهتی هست که حتی کمک دیگر دوستان هم برای ارائه کننده مقاله هست اگر از سوی دوستان استقبالی نشه به کلی منتفیه

7- به شخصه حقوق معنوی ارائه کننده رو تضمین میکنم و در مورد این مجله با توجه به تجربه ناچیز صنعتی و درگیری کاریم تایید و برای ارائه مقاله و داشتن منافعی برای دوستان بسیار مناسب میدونم

جزیئات دیگری هم داره که انشالله پس از یک ارائه و قطعی شدن - تاپیک جداگانه ای زده میشه و توسط مسئول (مدیریت تالار ممکانیک ) ذکر میشه که به دلیل مشغله چند روزی کمتر فرصت میکنن بیآن و بنده به جای ایشون مطرح کردم

دوستان اگر سوالی داشتید میتونین از طریق پ خ ازم بپرسن

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
سلام.من در رابطه با سیمولیشن سالید به مشکل برخوردم.امکانش هست کمکم کنید؟

درود سوالتون رو بپرسید:a030:

میتونید سوالتون رو هم اینجا مطرح کنید

[h=3]سوالات خود در رابطه با solidwork را اینجا مطرح کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...