رفتن به مطلب

آیا سرنوشت را می توان از سر نوشت؟!

pari daryayi

ارسال های توصیه شده

:w58:

خوب خوبه بدم بده دیگه.

چطوری بگم؟ :ws38:

در نظر یکی ممکنه ثروت یک عامل خوب و خوش شانسی محسوب بشه.

در نظر دیگری، محل سکونت.

در نظر دیگری، سطح علمی و.....

هرکسی به یک چیزی میگه خوب. :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ولی من واقعا این سوالو دوس دارم جوابشو بدونم:

یه بچه ایی که بدنیا میاد دچار عقب موندگی ذهنی هستش! چه گناهی کرده؟ یا خونوادش چی؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
ولی من واقعا این سوالو دوس دارم جوابشو بدونم:

یه بچه ایی که بدنیا میاد دچار عقب موندگی ذهنی هستش! چه گناهی کرده؟ یا خونوادش چی؟:hanghead:

من هی دارم میگم، تصادف نقش مهمی در زندگی داره، باز میگین گناهش چیه؟ :banel_smiley_4:

جهان بینی ما مشکل داره، چون از بچگی یک سری چیزهایی را به خورد ما دادن که اون شده برامون عین حیقیقت.

لینک به دیدگاه
من هی دارم میگم، تصادف نقش مهمی در زندگی داره، باز میگین گناهش چیه؟ :banel_smiley_4:

جهان بینی ما مشکل داره، چون از بچگی یک سری چیزهایی را به خورد ما دادن که اون شده برامون عین حیقیقت.

اگه شما میگی تصادف،باشه!

ولی چرا این همه بچه که بدنیا میاد باید این بچه عقب مونده ذهنی بشه! من نمیتونم اینو با تصادف برای خودم حلش کنم!:hanghead:

لینک به دیدگاه
اگه شما میگی تصادف،باشه!

ولی چرا این همه بچه که بدنیا میاد باید این بچه عقب مونده ذهنی بشه! من نمیتونم اینو با تصادف برای خودم حلش کنم!:hanghead:

فرض کن، ما هزار تا آدم را تو یک محیطی جمع کنیم که هیچ فاصله خالی بینشون نیست.

بعدا یک سنگ بزرگی از بالا میندازیم پایین، این سنگ بالاخره تو کله یکی میخوره و اونطرف میمیره.

حالا میخواهین بگین بدشانس بوده یا ........

این سنگ نمود همان تصادف است که به هزارتا عامل سقوط میکنه.

لینک به دیدگاه
اگر تصادف = زندگی بدون خطر و راحت طلبانه، بله تصادف = شانس.

کدوم یکی از مثالهایی که تو یا ما زدیم و اسمشون رو گذاشتی تصادف زندگی راحت طلبانه و بدون خطر بود؟

یعنی باید به کسی که از بین هزاران نفر یه بیماری نادر رو می گیره گفت بد شانس؟ یا بد تصادف؟220519_monkey.gif

لینک به دیدگاه

نمیدونم میخواین اسمشو چی بذارین!

تقدیر

سرنوشت

قسمت

اختیار

نتیجه ی اعمال و ذهن آدمی...

هرچی!

اما بر این باورم که هر انسانی که در شرایطی که در همین حال حاضر بتونه زندگی کنه، انسان موفقیه.

لینک به دیدگاه

کدوم یکی از مثالهایی که تو یا ما زدیم و اسمشون رو گذاشتی تصادف زندگی راحت طلبانه و بدون خطر بود؟

یعنی باید به کسی که از بین هزاران نفر یه بیماری نادر رو می گیره گفت بد شانس؟ یا بد تصادف؟220519_monkey.gif

زندگی راحت طلبانه به صورت نسبی نه مطلق.

یعنی من که سوار ماشین هستم میرم سر کار، نسبت به کسیکه پابرهنه میره، راحت ترم.

اما آیا من مطلقا راحت ترم،جواب منفی است.

شانس در واقع نسبت ها را تعیین میکنه.

لینک به دیدگاه
نمیدونم میخواین اسمشو چی بذارین!

تقدیر

سرنوشت

قسمت

اختیار

نتیجه ی اعمال و ذهن آدمی...

هرچی!

اما بر این باورم که هر انسانی که در شرایطی که در همین حال حاضر بتونه زندگی کنه، انسان موفقیه.

yes .i agree

لینک به دیدگاه
اسی من نمیفهمم میگی تصادف یعنی چی؟:ws51:یعنی درک نمیکنم

بیشتر توضیح میدی؟

تصادف را بر اساس منطق نمیشه توجیهش کرد،چون منطق و تصادف هیچ نقطه اشتراکی ندارند.

بلکه هر دو در کنار هم در زندگی هر آدمی نقش دارند.

کمرنگ یا پر رنگ شدن هر کدوم از اینها در زندگی، میتونه روند زندگی را تغییر بده.

پر رنگ یا کمرنگ شدن نقش منطق دست شماست، اما پر رنگ یا کمرنگ شدن نقش تصادف دست شما نیست.

لینک به دیدگاه

وقتي اساس زندگي ادم بر انديشه هاي انساني و متعالي باشه ديگه نبايد از برد و باخت ترسيد فقط بايد به بازي ادامه داد

يكي از فاميلاي دورمون پزشك بود ايشون سرطان سينه گرفت روزي هم كه مرد هيچ كس بجز شوهرش از بيماريش خبر نداشت شيمي درماني هم نكرد نمي خواست حتي جلو مرگ هم سر خم كنه تا روزاي اخر سر زنده و با نشاط بود اتفاقا وقتي رفته بود كو ه حالش بد شد و بعدش....

لینک به دیدگاه

سرنوشت!

هاه

نه اونجوری که مرسومه بهش معتقد نیستم یا اونجوری که لوحی باشه ونمیدونم از این حرفا

اخه یکی میگفت همه با هم برابرند ولی بعضیا برابرترند!

ولی اینو میدونم اگر سرنوشتی نوشته شده بوده میتونی عوضش کنی

سرنوشت خودتی

چه دربدترین مکان وزمان وچه دراسایش مطلق!

لینک به دیدگاه
تصادف را بر اساس منطق نمیشه توجیهش کرد،چون منطق و تصادف هیچ نقطه اشتراکی ندارند.

بلکه هر دو در کنار هم در زندگی هر آدمی نقش دارند.

کمرنگ یا پر رنگ شدن هر کدوم از اینها در زندگی، میتونه روند زندگی را تغییر بده.

پر رنگ یا کمرنگ شدن نقش منطق دست شماست، اما پر رنگ یا کمرنگ شدن نقش تصادف دست شما نیست.

001_62.jpg

لینک به دیدگاه
001_62.jpg

مرسی جیمی:icon_gol:

یهو یاد اون افتادم که می گفت

برد زندگی به تاس خوب آوردن نیست!

تاس بد را خوب بازی کردن است(!!)

لینک به دیدگاه
  • 4 سال بعد...
سرنوشت هر ملتی دست خودشه و باید یک بار دیگه در انتخابات هفت اسفند با آخرین فرصت به اصلاحات ثابتش کنیم

چقدر خوش خیالید شما.!!!!!!!

چن نفر آدم بیخود و منافع طلب مثلا میخوان سرنوشت منو عوض کنن؟مگه سرنوشت من دست اوناست!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...