رفتن به مطلب

آیا جنیفر لوپز و مارک آنتونی از طلاق صرف نظر خواهند کرد؟

Ssara

ارسال های توصیه شده

اخیرا" اخبار جدیدی درباره ارتباط مجدد مارک آنتونی و جنیفر به گوش می رسد . دیروز این دو نفر در همپتونز یکدیگر را ملاقات کردند و عکاسان سمج هم از آنها عکس گرفتند.

اگرچه سخنگوی هردوی آنها اعلام کردند که این ملاقات فقط بخاطر فرزندان این زوج انجام شده است اما عده ای واقعا" امیدوارند که این دیدار نشانه پیوند دوباره این زوج باشد و باعث شود که آنها از طلاق گرفتن صرف نظر کنند.

یکی از دوستان این زوج مشهور هالیوود گفت:"من نظر مارک را نمی دانم اما تصمیم جنیفر برای جدایی قطعی است."

یکی از دوستان مشترک این زوج گفت:"جنیفر هرگز تصمیم خود را عوض نخواهد کرد و به زندگی مشترک با مارک باز نخواهد گشت."

جنیفر اخیرا" اعلام کرد که علت اصلی تصمیم او برای جدایی از همسرش این بود که مارک آنتونی با او رفتار خوبی نداشت.

جنیفر گفت :"بعضی اوقات متوجه نیستیم که در حال تضعیف خودمان هستیم. وقتی که می فهمیم یک انسانی رفتار خوبی با ما ندارد و برای ما مناسب نیست و کارهایی که این فرد برای خودش هم انجام می دهد درست نیست ، اگر او را ترک نکنیم و به زندگی با او ادامه بدهیم کار درستی انجام نداده ایم."

من به اندازه کافی خودم را دوست دارم و به همین دلیل تصمیم گرفتم دیگر به این زندگی مشترک ادامه ندهم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...