رفتن به مطلب

خبر داغ - تمامی سایت ها رفع ..... خواهند شد

Arpak

ارسال های توصیه شده

آقا این یه مطلب طنز بود فقط برای انتقاد از طرح اینترنت ملی ، چرا اینقده جدی گرفتین؟:w58:

جدی میگی ؟ !

:smiley-gen165:

نقل قولای بچه هارو خوندم ترسیدم

لینک به دیدگاه

این طرح اینترنت ملی جدیه !

من چند بار خبر این طرح رو شنیدم ،

البته بگم این طرح برای کسانی که میخوان استفاده کنند ، پرسرعت و با قیمت خیلی کم ( شاید رایگان ) عرضه خواهد شد .

بقیه هم می تونن از اینترنتی که الان دارند ، استفاده کنند !

سرعت این اینترنت چیزی حدود 10 مگابایت خواهد بود که فقط سایت های دولتی و سایت های خودشون رو باز می کنه !

لینک به دیدگاه
اينترنت ملي در فاز صفر و نول يك! به زودي راه اندازي مي شود و با توجه به اينكه پس از راه اندازي اينترنت ملي ديگر اساسا” دسترسي به شبكه جهاني اینترنت ناممكن است، در اقدامي خداپسندانه قصد داريم سامانه *****ينگ را به طور كلي غير فعال كنيم! من همين جا اعلام ميكنم كه در اولين روز راه اندازي شبكه ملي اينترنت فيسبوك را هم رفع ***** خواهيم كرد!!!!

اینترنت ملی چیه؟؟

ینی بعد از راه اندازیش سایتای خارجی نمیتونیم بریم؟؟؟؟:sad0:

لینک به دیدگاه

یواش یواش داره دوره برنامه نویسان و مدیران انجمن که تحصیل کرده حوزه های علمیه هستن فرا میرسه :ws17:

بعد از این بهترین سایت های اینترنتی توی ایران اینطوری میشه

مثلا پی سی ورلد میشههه آخوند ورلد :ws17:

یا نواندیشان میشه طلبه اندیشان :ws28:

احتمالا یه گروه فدائیان جوملا هم را بیفته :ws17:

لینک به دیدگاه

این طرح اینترنت ملی جدیه !

من چند بار خبر این طرح رو شنیدم ،

البته بگم این طرح برای کسانی که میخوان استفاده کنند ، پرسرعت و با قیمت خیلی کم ( شاید رایگان ) عرضه خواهد شد .

بقیه هم می تونن از اینترنتی که الان دارند ، استفاده کنند !

سرعت این اینترنت چیزی حدود 10 مگابایت خواهد بود که فقط سایت های دولتی و سایت های خودشون رو باز می کنه !

یعنی این اینترنت در کنارش باقی میمونه؟

اگه بمونه که من به همینم راضیم!!

میخوام صدسال سیاه سرعت بالا ندن! اون 10 مگ تو اون سایتها به چه درد میخوره!؟ :icon_razz:

میخوایم فیلم مراسم تاج(عمامه)گذاری طلبه هارو با سرعت بالا ببینیم و دانلود کنیم؟ یا سخنرانی ملاها و مراسم نوحه خونیشون؟ :icon_razz:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...