رفتن به مطلب

مختار نگو بتمن بگو

ارسال های توصیه شده

چرا سریال به این خوبی و مسخره میکنین؟:ws38:

به نظر من که یه پیشرفت خوب توی سریال سازی ایران بوده، وبه جای مسخره کردن باید تقدیر بشه که پیشرفتش ادامه پیدا کنه(البته تی وی خودش خیلی تقدیر کرد ازش:دی)

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 43
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا سریال به این خوبی و مسخره میکنین؟:ws38:

به نظر من که یه پیشرفت خوب توی سریال سازی ایران بوده، وبه جای مسخره کردن باید تقدیر بشه که پیشرفتش ادامه پیدا کنه(البته تی وی خودش خیلی تقدیر کرد ازش:دی)

این الان جدی بود یا شوخی :ws38:

نمی دونم

اماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :14k8gag:

چند روز پیش فیلم ملک سلیمان رو دیدم :ws43:

به نظرم فیلم مختار در برابر ملک سلیمان مثل فیلم درجه سه ایرانی در برابررررررررررر فیلم هالیودی بود

واقعا قشنگ کار کرده بودن ملک سلیمان رووووووووووووو :girl_blush2:

لینک به دیدگاه

به نظر من خیلی سریال قشنگی بود فیلم نامه ی قوی داشت، گریمش ،دکور ،طراحی صحنه همش عالی بود.

در صورتی که ضعف تو سریال یوسف زیاد بود تو این فیلم قوی بود.

اگه یه کم هم مطالعات تاریخی داشته باشید میفهمید که این قوی بودن واقعی بوده و دقیقا مثله اون صحنه ی آخر که مختار خودشو به محراب مسجد رسوند و ناگهانی بلند شد همه ی دشمنان با خنجر و تیر ونیزه ترسیدن ازش.:ws37:

لینک به دیدگاه

مختارا نسبت به یوسف خیلی خیلی قوی تر بود....اما از شخصیت مختار اصن خوشم نمیومد.:icon_razz:

نقشای منفی فیلم خیلی خوب از آب درومده بودن،فرهاد اصلانی، رضاکیانیان،مهدی فخیم زاده، ماهچهره خلیلی فوق العاده بودن:ws37:

اما در کل بین تمام فیلمای مذهبی که تی وی پخش کرده به نظرم فیلم امام علی خیلی طبیعی تر و بدون اغراق تر ساخته شده و با اینکه امکانات اون موقع مث الان نبوده از فیلمایی مث مختارو یوسف و... دلنشین تره:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...