رفتن به مطلب

گالری عکاسی حمید شهرساز!

ارسال های توصیه شده

دوربین در عکاسی حرف اخر رو میزنه ، دید عکاس مهمه ... حمید جان بعضی از عکسات واقعا دید خوبی داره البته با اشتباه های ریز اگه بتونی کتاب ترکیبندی رو بخونی یا شاید هم خوندی نمی دونم ولی خیلی کمکت میکنه

ممنون از تعریف شما دوست عزیز. کتابی با همین عنوان هست؟

به به بسیار زیبا

به غیر از زوم دوربینت از امکانات دیگش هم استفاده کن:ws28::ws3:

آخ آخ آخ زومش یک حالی میده خدایی :دی

• Like 4
لینک به دیدگاه
ممنون از تعریف شما دوست عزیز. کتابی با همین عنوان هست؟

بله هست خواستین کاملا براتون میزارم

اگه دارین ممنون میشم

• Like 4
لینک به دیدگاه

اگه دارین ممنون میشم

اسم کتاب : ترکیب بندی در عکاسی

نویسنده : هارالد مانته ترجمه : پیروز سیار

اسم کتاب : چشم عکاس بررسی طراحی و ترکیب بندی در عکاسی

نویسنده : مایکل فریمن ترجمه : زهرا ریحانی منفرد

2 تاشون عالی هستن خیلی تو دید عکاسی و عکس گرفتن کمک میکنن

منم دارم کار میکنم ... موفق و پیروز باشی

راستی ممنون واسه درخواسته دوستی باعث افتخار هستش :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

از فاصله چندکیلومتری زوم کردی ازش عکس گرفتی:ws28:من بودم حداقل صد کیلومتر فاصله میگرفتم ازش:sad0:ولی پوستش برای کیف خوبه ها:ws3::w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
از فاصله چندکیلومتری زوم کردی ازش عکس گرفتی:ws28:من بودم حداقل صد کیلومتر فاصله میگرفتم ازش:sad0:ولی پوستش برای کیف خوبه ها:ws3::w02:

مگه مثه تو ترسوام از دور وایسم آخه؟:ws3:

تو رودخونه بود جا نبود برم پایین از بالا ازش عکس انداختم :دی

بیخود واسه پوست مار مقشه نکشا:w000:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
hhqq3yudbm5fi7tfvwu8.jpg

شاتر دوربین رو چند بود واسه این عکس ؟ ببخشید سلام

سلام بر شما دوست عزیز

روی حال auto بود فکر میکنم شاترش 400 بود دوست عزیز

البته زوم هم کردم روی سوژه

• Like 2
لینک به دیدگاه

:ws28:زوم دوربینت کلا تو حلقم از پهنا:ws28:

اگر شاتر رو بالاتر میبردی گوشه بال سمت چپ پروانه فلو نمیشد...وخود پروانه کاملا وتضح میشد در حرکت و به اصطلاح فریز میشد:ws37:

این عکس تو رو دیدم یاد عکس کفشدوزک خودم افتادم با شاتر بالا ازش عکس گرفتم الان گداشتمش تو گالریم.بعد کلی وخت دست و دلم به اپلود عکس رفت:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

اگر شاتر رو بالاتر میبردی گوشه بال سمت چپ پروانه فلو نمیشد...وخود پروانه کاملا وتضح میشد در حرکت و به اصطلاح فریز میشد:ws37:

این عکس تو رو دیدم یاد عکس کفشدوزک خودم افتادم با شاتر بالا ازش عکس گرفتم الان گداشتمش تو گالریم.بعد کلی وخت دست و دلم به اپلود عکس رفت:w02:

الان زوم رو تخریب کردی و یا تعریف؟ :دی

فکر کنم 20 متری فاصله داشتم باهاش :دی

والا اونقدر سریع شد که گداشتم اتوماتیک و سریع گرفتم دیگه اما چشم دفعه بعدی سوژه متحرک باشه حتما شاتر رو میبرم بالاتر

کفشدوزکه هم دیدم خیلی قشنگ و عالی بود لذت بردم اساسی:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
6ms2u8xjbaeljpoyupfj.jpg

مدل دوربين : Canon SX50

تاريخ عكسبرداري : تیر 93

مكان عكسبرداري : تهران

توضیح عکس : ----

سلام...

"عکسه زیبا و آرامش بخشیه"

عکساتون آرامشه خاصی داره...

عالین همشوووووووون...

• Like 2
لینک به دیدگاه

من نظرم با نظر شما کاملا متفاوت هست . شاتر دوربین خیلی خوب بود اون گوشه بال بخاطر این فلو شده که دوربین به اصطلاح البته فکر می کنم روی گل فوکوس کرده و نتونسته پروانه رو خوب فوکوس کنه ...

• Like 1
لینک به دیدگاه
من نظرم با نظر شما کاملا متفاوت هست . شاتر دوربین خیلی خوب بود اون گوشه بال بخاطر این فلو شده که دوربین به اصطلاح البته فکر می کنم روی گل فوکوس کرده و نتونسته پروانه رو خوب فوکوس کنه ...

دقیقا تو چی نظرت مخالفه:ws3:

اگر شاتر بالا بود میتونست هم رو گل فوکس باشه هم حرکت پروانه رو فریز کنه:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دقیقا تو چی نظرت مخالفه:ws3:

اگر شاتر بالا بود میتونست هم رو گل فوکس باشه هم حرکت پروانه رو فریز کنه:banel_smiley_4:

نخیر خوشتیب اون زمانی صدق میکنه که از نظر عمق میدان با هم یکی باشن اما پروانه الان عقب تره ... بخاطر همین چون گل جلو تره .. و فوکوس اتوماتیک بوده رو اون فوکوس کرده

• Like 2
لینک به دیدگاه
نخیر خوشتیب اون زمانی صدق میکنه که از نظر عمق میدان با هم یکی باشن اما پروانه الان عقب تره ... بخاطر همین چون گل جلو تره .. و فوکوس اتوماتیک بوده رو اون فوکوس کرده

قابل توجه شما اینکه عمق میدان قابل تنظیم هست

شما درست میگی .من دیگه نظری نمیدم البته اینجا گالری شما نیست ولی خب ظاهرا نباید دیگه نظری بدم

• Like 2
لینک به دیدگاه

این بلور شدن پروانه به خاطر DOF نیس!

به خاطر همون شاتر ـه

فاصله گل و پروانه اینقدر زیاد نیس که یه دوربین کامپکت بتونه اینجوری سوژه رو از بک گراند جدا کنه !

اگه دوربین SLR و لنز پرایم بود میشد اما Sx50 نه !

+ اصلا از نحوه بلور شدن مشخصه که به خاطر حرکت ـه نه DOF

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...