رفتن به مطلب

ازلذتهای کوچک زندگیت بگو........

ارسال های توصیه شده

یکی از لذت هام زمانی بود که گفتم:(حس میکنم بوی بارون میدی)و حرف زدیم وزدیم وزدیم موقع خداحافظی گفت:( ممنون از بوی بارون من خودمم عاشق بارونم)

• Like 8
لینک به دیدگاه
خوردن هسته زردآلو:ws3:

از خوردن خود زردآلو بیشتر کیف میده:ws3:

افرین بر شما

ما که اصلا زردالو میخوریم به هسته اش برسیم

اخخخخخخخ چه کیفی میده

• Like 4
لینک به دیدگاه

خوب شدن اخلاق بعضیا......به خودشون بیان:ws37:

و همچنان خواببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب:4564::ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
خوردن هسته زردآلو:ws3:

از خوردن خود زردآلو بیشتر کیف میده:ws3:

افرین بر شما

ما که اصلا زردالو میخوریم به هسته اش برسیم

اخخخخخخخ چه کیفی میده

لذت زندگی تون نوش جونتون!!!

اما:

خوردن دانه های زردآلو به مقدار زیاد می تواند مسموم کننده باشد. مصرف زیاد دانه های زردآلو که طعم تند و تلخی دارد، علایم مسمومیت با سیانور از جمله حالت تهوع، تب، جوش، سردرد، بی خوابی، تشنگی زیاد، ضعف، خستگی، حالت عصبی و افت فشارخون را به همراه دارد.

برای کرم روده شاید خوب باشه ولی سعی کنین هسته های میوه ها رو یجا نخورین یکی دو دونه شاید خوب باشه ولی مغز هسته های میوه ها رو بخواین چندتا چندتا بخورین مسموم می شین!! دلیلش هم اسید سیانیدریک و پروسیک هست که در دانه های تلخ هست؛اگه تلخ باشه (اگه دقت کرده باشین بعضی هسته ها تلخ هستن) نخورین!!

+ خیلی از هسته میوه ها همچین خاصیتی دارن!!! بادوم تلخ، هسته سیب، هسته گیلاس و و و ....

لذت گفتن چیزی که می دونی!! لذت کمی نیست! اما کوچیکه!

• Like 6
لینک به دیدگاه
لذت زندگی تون نوش جونتون!!!

اما:

خوردن دانه های زردآلو به مقدار زیاد می تواند مسموم کننده باشد. مصرف زیاد دانه های زردآلو که طعم تند و تلخی دارد، علایم مسمومیت با سیانور از جمله حالت تهوع، تب، جوش، سردرد، بی خوابی، تشنگی زیاد، ضعف، خستگی، حالت عصبی و افت فشارخون را به همراه دارد.

برای کرم روده شاید خوب باشه ولی سعی کنین هسته های میوه ها رو یجا نخورین یکی دو دونه شاید خوب باشه ولی مغز هسته های میوه ها رو بخواین چندتا چندتا بخورین مسموم می شین!! دلیلش هم اسید سیانیدریک و پروسیک هست که در دانه های تلخ هست؛ تلخ باشه نخورین!!

لذت گفتن چیزی که می دونی!! لذت کمی نیست! اما کوچیکه!

فکر نکمک کسی هسته تلخ زرد الو رو بخوره ها!!! در ضمن خیلی کم پیش میاد هسته زرد الو تلخ باشه

ولی هیچ لذتی شیرین تر از کتک زدن داور نیست وقتی حس میکنی حقتو خورده:ws3:ای حال میده

محرومیت بعدیش بیشتر حال میده

هرکی میپرسه چرا محروم شدی، میگی:: داور انقدر زدم دقیقه ای نیم لیتر خون بالا میورد

• Like 4
لینک به دیدگاه
فکر نکمک کسی هسته تلخ زرد الو رو بخوره ها!!! در ضمن خیلی کم پیش میاد هسته زرد الو تلخ باشه

ولی هیچ لذتی شیرین تر از کتک زدن داور نیست وقتی حس میکنی حقتو خورده:ws3:ای حال میده

محرومیت بعدیش بیشتر حال میده

هرکی میپرسه چرا محروم شدی، میگی:: داور انقدر زدم دقیقه ای نیم لیتر خون بالا میورد

:ws37: منظور اینه که نیم کیلو نشستی زردآلو خوردی هسته همشو نخور!! یکی دو تاشو بخور که هوستو بگیری!!

خشونت هم حدی داره!! پسرجان! اخلاق ورزشکاری به این نمی گن ها!! بذار خودش بمیره؛ دستتو هیچ وقت آلوده خون همچین .... آدمایی نکن! نمی ارزه!

من فقط یکی رو می خواستم بزنن!! ولی هم استاد بود هم عقده تمام معنا هم حقمو دو بار خورده بود! ندیدنش کوچیکترین لذت دنیاس!!

• Like 5
لینک به دیدگاه
هر وقت به صدای ابی به صورت زنده گوش میدم حال میده ای خدا اااااااا

این صدا من با خودش تا اعماق وجودم میبره:ws37:

مدیر اصلح، من با صدای بانو هایده (روحش شاد) همین حس دارم

واقعا حالم عوض میشه

• Like 3
لینک به دیدگاه

اینکه از مالیات سالیانه پرداختیم 35 درصدم به خودم بازگشته خورده .:hapydancsmil:.الان با این پول برنامه یه سفر توپ رو بچینم........:ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...