رفتن به مطلب

آموزش درس دینامیک ماشین

ارسال های توصیه شده

دینامیک مریام داریم اما دینامیک ماشین من ندیدم و نشنیدم تا به الان:w58:

سلام . حمید جان کتاب دینامیک مارتین لینکشو ندارید؟؟؟

استاد عزیز در یک چشم به هم زدن تغییر نام داد منبعو . سخت ترش کرد :icon_pf (34):

من تا الان دینامیک مارتین نشندیم راستش:sigh:

لینک به دیدگاه
سلام . حمید جان کتاب دینامیک مارتین لینکشو ندارید؟؟؟

استاد عزیز در یک چشم به هم زدن تغییر نام داد منبعو . سخت ترش کرد :icon_pf (34):

من تا الان دینامیک مارتین نشندیم راستش:sigh:

من هنوز متوجه نشدم شما دینامیک ماشین داری یا دینامیک؟!؟!

دینامیک مریام توی سایت فکر کنم بود لینکش،دینامیک ماشین مارتین کتابش نیست.

مرجع فارسی ترجمه پازوکی رو باید تهیه کنید

لینک به دیدگاه

سلام از لینک زیر میتونید دینامیک ماشین مارتین رو دانلود کنید :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

منبع فارسی به جز ترجمه ای که جناب HaMiD.CFD معرفی کردن من ترجمه محمدرضا افضلی انتشارات یزدا رو پیشنهاد میکنم.

لینک به دیدگاه
من هنوز متوجه نشدم شما دینامیک ماشین داری یا دینامیک؟!؟!

دینامیک مریام توی سایت فکر کنم بود لینکش،دینامیک ماشین مارتین کتابش نیست.

مرجع فارسی ترجمه پازوکی رو باید تهیه کنید

حمید جان من درسی که دارم دینامیک ماشین هستش ولی استاد به اشتباه جلسه اول کابی که معرفی کردن اشتباه بود به اسم مریام ولی جلسه بعد مارتین رو معرفی کردن

تشکر از نظرتون

سلام از لینک زیر میتونید دینامیک ماشین مارتین رو دانلود کنید :

منبع فارسی به جز ترجمه ای که جناب HaMiD.CFD معرفی کردن من ترجمه محمدرضا افضلی انتشارات یزدا رو پیشنهاد میکنم.

بی نظیر بود کتابی که لینک دادید . من هر چی داخل نت گشتم هیچ کتابی پیدا نکردم .

تشکر دوست عزیزم

لینک به دیدگاه
حمید جان من درسی که دارم دینامیک ماشین هستش ولی استاد به اشتباه جلسه اول کابی که معرفی کردن اشتباه بود به اسم مریام ولی جلسه بعد مارتین رو معرفی کردن

تشکر از نظرتون

بی نظیر بود کتابی که لینک دادید . من هر چی داخل نت گشتم هیچ کتابی پیدا نکردم .

تشکر دوست عزیزم

آخه تو پست قبلتون هم گفتید دینامیک مارتین که من شک کردم

کتاب مابی هم خوبه اما مارتین بهتره که استادتون معرفی کرده

موفق باشید

لینک به دیدگاه
آخه تو پست قبلتون هم گفتید دینامیک مارتین که من شک کردم

کتاب مابی هم خوبه اما مارتین بهتره که استادتون معرفی کرده

موفق باشید

ی سوال دیگه داشتم . میخوام مطمئن شم

کتابی حل مسائلی هست داخل نت به اسم کتاب تشریح مسائل سینماتیک و دینامیک ماشینها توسط محمد رسول نجفی ، محمد حسن صدفی و سعید صفار تالیف شده است . شامل 6 فصل اول هستش . میخواستم ببینم به صورت کامل 6 فصل اول رو پشتیبانی میکنه ؟؟؟

لینک به دیدگاه
ی سوال دیگه داشتم . میخوام مطمئن شم

کتابی حل مسائلی هست داخل نت به اسم کتاب تشریح مسائل سینماتیک و دینامیک ماشینها توسط محمد رسول نجفی ، محمد حسن صدفی و سعید صفار تالیف شده است . شامل 6 فصل اول هستش . میخواستم ببینم به صورت کامل 6 فصل اول رو پشتیبانی میکنه ؟؟؟

متوجه نمیشم به صورت کامل پشتیبانی میکنه یعنی چی؟حلل المسائلش همون هست،یک کتاب کم حجم

مطمئنا مسائل دینامیک ماشین نیاز به حل توسط خودتون داره تا راه بیفتید و هیچ راه دیگه ای نداره

حلل المسائل خیلی خلاصه هست و حلهای یک صفحه ای رو در 4 خط آورده...

لینک به دیدگاه
متوجه نمیشم به صورت کامل پشتیبانی میکنه یعنی چی؟حلل المسائلش همون هست،یک کتاب کم حجم

مطمئنا مسائل دینامیک ماشین نیاز به حل توسط خودتون داره تا راه بیفتید و هیچ راه دیگه ای نداره

حلل المسائل خیلی خلاصه هست و حلهای یک صفحه ای رو در 4 خط آورده...

راستش وقتی نگاه این کتاب میکنم مسائلش از تنوع خیلی زیادی برخوردار نیستن . و در حد 10 یا 15 تمرین خلاصه شده هر فصلش

یکم دربرابر بقیه درسایی که خوندیم تمرینات کتاب خیلی خیلی کم هستش . میخواستم از این نظر بدونم . کتاب اصلی که شما دیدید و از روش خوندید مطمئنا نگاهی به تمریناش کردید .

اون کتابم در این حد بود تمریناش؟؟؟

کتابی که در نت هست به عنوان حل مسائلش به نام محمد رسول نجفی ایا به صورت کامل هستش ؟؟؟ و یا اینکه بعضی از تمریناتشو قرار دادن در این فایل ک قابل دانلوده ؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

سلام راستش من هنوز تو ماهیت شتاب کوریولیس و چرا بوجود اومدنش موندم.میشه کفت مثل شتاب خطی و زاویه ای- اینم یه نوع ماهیت فیزیکیه و ذاتیه و باید اونو بدون قید و شرط بپذیریم؟

برای اون دو تا میگیم با تغییر در سرعت یا زاویه حرکت شتاب خطی یا زاویه ای(مماسی یا مرکزگرا) بوجود میاد.برای اینم میگیم وقتی دوجسم نسبت به هم حرکت زاویه ای دارن بوجود میاد اگه اشتباه نگفته باشم.ولی درک فیزیکی و اون تجسمی که برای شتاب خطی و زاویه ای میشه کرد برای شتاب کوریولیس نمیشه کرد یا شاید من متوجه نشدم.

آیا کسی نظری نداره؟

لینک به دیدگاه
سلام راستش من هنوز تو ماهیت شتاب کوریولیس و چرا بوجود اومدنش موندم.میشه کفت مثل شتاب خطی و زاویه ای- اینم یه نوع ماهیت فیزیکیه و ذاتیه و باید اونو بدون قید و شرط بپذیریم؟

برای اون دو تا میگیم با تغییر در سرعت یا زاویه حرکت شتاب خطی یا زاویه ای(مماسی یا مرکزگرا) بوجود میاد.برای اینم میگیم وقتی دوجسم نسبت به هم حرکت زاویه ای دارن بوجود میاد اگه اشتباه نگفته باشم.ولی درک فیزیکی و اون تجسمی که برای شتاب خطی و زاویه ای میشه کرد برای شتاب کوریولیس نمیشه کرد یا شاید من متوجه نشدم.

آیا کسی نظری نداره؟

Corioliskraftanimation.gif?uselang=fa

منبعش اینجاس:

بخونی دستت میاد!:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...