رفتن به مطلب

امسال چطور؟؟؟؟

رمضان امسال روزه میگیرید؟؟  

141 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. رمضان امسال روزه میگیرید؟؟

• 76
    • 45
    • 20

ارسال های توصیه شده

ممنون از تمسخرتون:a030:

من فکرکردم ما هم میتونیم از اعتقادای خودمون دفاع کنیم در مقابل توهین دوستان درمورد بوی دهانو بی علم تقلید کردن و....

به بی احترامی به دیگران ادامه بدید

موفق باشید:icon_gol::icon_pf (44):

من کاملا جدی گفتم :icon_pf (44):

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 466
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه سئوال:

مگه نمی گن روزه مسافر باطله؟

رئال در حال اردو و تور تابستانی نیست مگه ؟

الان اینها چطور می خوان روزه بگیرن؟

نیاز به منبع نیست فقط باید دقت کنیم.

قصد اقامت میگن چیه از اون کارا کردن:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
یه سئوال:

مگه نمی گن روزه مسافر باطله؟

رئال در حال اردو و تور تابستانی نیست مگه ؟

الان اینها چطور می خوان روزه بگیرن؟

نیاز به منبع نیست فقط باید دقت کنیم.

:ws52:

نه وحیدجان مسافری که کمتر از 10روز در اون شهر نماند روزه نمی گیرد

نمیدونستم اردوهستند ونمیدونم اردو چندروزست(سرچ کردم ولی پیدانکردم)

به راحتی:ws3:

بله درست میفرمایید:icon_gol:

من کاملا جدی گفتم icon_pf%20%2844%29.gif

بنده عرض نکردم شوخی کردید من هم کاملا جدی از بی احترامیتون تشکر کردم

• Like 3
لینک به دیدگاه

روزه تو این روزای سخت قدرت اراده آدمو بالا میبره .. آدمو در برابر مشکلات قوی و مستحکم میکنه..

.

• Like 2
لینک به دیدگاه
اینم یکی از هزاران منبع موجود دوست عزیز:
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

masoud ozil and khedira fast in ramadan 2011

دوست عزیز اولا که در تمام خبرگزاریهای(داخلی) معتبر این خبر وجود داره حتما اونا روهم قبول ندارید

بااینکه خودتون دم از منبعو بااستناد حرف زدن میزنید ولی 99٪ حرفاتون منبع نداره.دراینکه ما به سیاه نمایی اروپا وامریکا واونها هم همینطور میپردازند شکی نیس پس صرف دو تا نظر نمیشه یه موضوعو منتفی یاقبول کرد

توهین شما رو هم مثل دوستان دیگتون نشنیده میگیرم:ws3:

کجاشه؟ من که نمیبینم. روی اون قسمتی که مربوط بهش هست کلیک کن لینکش رو بیار اینجا پیست کن. تو قسمت سرچ هم زدم ولی چیزی نیاورد.

خبرگذاریهای داخلی پشیزی اعتبار ندارن. خبر دروغ زیاد درآوردن. بدون منبع معتبر حرف میزنن.

کدوم حرف من بی منبع بود؟ همین الان نقل قول بگیر ببینم چه حرف بی منبعی زدم.من که منبع حرفهای اوزیل رو گذاشتم. نذاشتم؟ داری به من توهین میکنی و میگی از توهین من میگذری؟ من چه توهینی کردم؟ همین الان نقل قول بگیر بذار ببینم وگرنه مدیونی.

• Like 5
لینک به دیدگاه
نه عزیز بنده اینو نگفتم یه بار دیگه بخونید

بنده عرض کردم اگر ضرر داشت موافقت نمی کردند.مگه هر لیگ چندماه داره که بخوان یه ماهشو دوتا از بهترین بازیکناشون از نظر جسمی افت کنند ونتونند ازشون استفاده کنند

بنده قصد بحث کرن نداشتم فقط یه خبرو مطرح کردم الانم صرف نقل قول گرفتن شما وظیفه دونستم جواب بدم

فرزاد جان این مسائل رو موقع قرارداد بستن با بازیکن حل میکنن ، بعدش دیگه پزشک هرچقدرم بخواد مخالفت کنه بازیکن میگه من از اول طی کردم نمیتونن چیزی بهش بگن ...مثلا علی کریمی وقتی رفته بود بایرن موقع قرار داد طی کرده بود که اردوهایی که بایرن توی اسرائیل یذاره رو با تیم نمیتونه بره...

در مورد روزه...یادمه مورینیو وقتی توی اینتر بود با مونتاری سر همین روزه گرفتنش درگیر شده بود چون اعتقاد داشت مونتاری وقتی روزه میگیره کارایی لازمو نداره ولی مونتاری زیر بار نمیرفت ، آخرشم هیچ جریمه ای برای مونتاری در نظر نگرفتن که حرف مورینیو رو گوش نکرد!

• Like 4
لینک به دیدگاه
کجاشه؟ من که نمیبینم. روی اون قسمتی که مربوط بهش هست کلیک کن لینکش رو بیار اینجا پیست کن. تو قسمت سرچ هم زدم ولی چیزی نیاورد.

خبرگذاریهای داخلی پشیزی اعتبار ندارن. خبر دروغ زیاد درآوردن. بدون منبع معتبر حرف میزنن.

کدوم حرف من بی منبع بود؟ همین الان نقل قول بگیر ببینم چه حرف بی منبعی زدم.من که منبع حرفهای اوزیل رو گذاشتم. نذاشتم؟ داری به من توهین میکنی و میگی از توهین من میگذری؟ من چه توهینی کردم؟ همین الان نقل قول بگیر بذار ببینم وگرنه مدیونی.

من اگر بی احترامی کردم ازتون معذرت میخوام قصد همچین کاریو اصلا نه داشتم ونه دارم

شما خط اول همون صفحه میتونید مطلبو بخونید یه تیکه متن رو هم (قرمز توی پست قبل)گذاشتم

من نه تنها با شما بلکه باهیچکسی دعوا ندارم فقط یه خبر رو مطرح کردم

بنده فکر میکنم اگر ادامه ندیم بهتره چون الان هدف از بحث کردن شده کوبیدن طرف مقابل است ونه رسیدن به حقیقتی درست البته منظورم این نیست که من درست میگما نه اصـــــــــــــــــــــــلا ولی بنده ادامه نمیدم(اینو به پای عقب کشیدن یا هرچیز دیگه ای میتونید بذارید)

بنده از نظر پزشکی منظورم بود نه چیز دیگری

بازم اگر ناراحتتون کردم معذرت:icon_gol:

فرزاد جان این مسائل رو موقع قرارداد بستن با بازیکن حل میکنن ، بعدش دیگه پزشک هرچقدرم بخواد مخالفت کنه بازیکن میگه من از اول طی کردم نمیتونن چیزی بهش بگن ...مثلا علی کریمی وقتی رفته بود بایرن موقع قرار داد طی کرده بود که اردوهایی که بایرن توی اسرائیل یذاره رو با تیم نمیتونه بره...

در مورد روزه...یادمه مورینیو وقتی توی اینتر بود با مونتاری سر همین روزه گرفتنش درگیر شده بود چون اعتقاد داشت مونتاری وقتی روزه میگیره کارایی لازمو نداره ولی مونتاری زیر بار نمیرفت ، آخرشم هیچ جریمه ای برای مونتاری در نظر نگرفتن که حرف مورینیو رو گوش نکرد!

ممنون از چیزایی که گفتید بنده اینارو نمیدونستم

ولی فکر میکنم سو تفاهم شد من نگفتم ااا بچه ها ازیلو نگاه چون اون روزه میگیره بیاین ماهم بگیریم نه!!!

من گفتم طرف داره توی 2تا از بهترین کشورا زندگی میکنه و100٪ اونقدری که یه ورزکار حرفه ای به سلامت جسمیش اهمیت میده به شخصه بنده دنبالش نیستم نه اینکه نخوام نه چون کارم لزوما بستگی به سلامتیم نداره منظورم این بود

ولی اگر واقعا افت چشمگیری درکار بود کسی بازیکن مسلمون جذب نمیکرد

ولی ممنون از اطلاعاتی که دادید.جالب بود:icon_gol:

ممنون از اینکه پستهامو خوندید:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من اگر بی احترامی کردم ازتون معذرت میخوام قصد همچین کاریو اصلا نداشتم وندارم

شما خط اول همون صفحه میتونید مطلبو بخونید یه تیکه متن رو هم (قرمز توی پست قبل)گذاشتم

من نه تنها با شما بلکه باهیچکسی دعوا ندارم فقط یه خبر رو مطرح کردم وتا زمانیکه کسی اینگونه قصد بحث کردن داشته باشه بنده ادامه نمیدم(اینو به پای عقب کشیدن یا هرچیز دیگه ای میتونید بذارید)

بازم اگر ناراحتتون کردم معذرت:icon_gol:

معلومه که وقتی میگین 99% حرفای من بی منبعه به من توهین میشه.من هم با شما دعوا ندارم ولی توهین کردی باید هم جواب بدی. همین الان میری نقل قول میگیری میاری که من کجا حرف بی منبع زدم.

گفتی توهین کردم. برو نقل قول بگیر بگو کجا توهین کردم.

همین الان. وگرنه مدیون من هستین. از زیر حرفی که زدی با معذرت خواهی خشک و خالی در نرو.

منبعتون هم این پیغام رو میده.

The page you were looking for doesn't exist.

قبل از این هم من کل صفحه رو با دقت نگاه کردم و چنین چیزی ندیدم. شما که بی منبع چیزی نمیگین برید منبع بیارین که نوشته باشه اوزیل امسال روزه میگیره. خبر بی منبع ارزش نداره.

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام

اسال به خاطر گرمای شدی نمشه روزه گرفت خصوصا اگه سرما خورده باشی که بدت هست

من امروز رو به خاطر سرماخوردگی نتونستم بگیرم وانشالله روز های دیگه رو می گیرم

• Like 2
لینک به دیدگاه

ما آخرش نفهمیدیم معنی آزادی که دنبالشیم چیه... :ws37:

اینجوری که پیداست تو اون آزادی که دنبالشیم روزه گرفتن آزاد نیست...

• Like 3
لینک به دیدگاه
ما آخرش نفهمیدیم معنی آزادی که دنبالشیم چیه... :ws37:

اینجوری که پیداست تو اون آزادی که دنبالشیم روزه گرفتن آزاد نیست...

چرا داره به شرطی که نخواهیم به زور دروغ و منبع اشتباه و پرخاش حرفمون رو به کرسی بنشونیم :ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه
چرا داره به شرطی که نخواهیم به دروغ و منبع اشتباه و پرخاش حرفمون رو به کرسی بنشونیم :ws37:

نه فروغ جان

هنوز یکم با اون فرهنگ که نظر همه محترمه فاصله داریم...

هنوز هر دو طرف (چند طرف) داریم بهم توهین میکنیم!

تو این جمع کوچیک نو اندیش که نظرای مخالف محترم نباشه وای بحال عوام...

• Like 4
لینک به دیدگاه
نه فروغ جان

هنوز یکم با اون فرهنگ که نظر همه محترمه فاصله داریم...

هنوز هر دو طرف (چند طرف) داریم بهم توهین میکنیم!

تو این جمع کوچیک نو اندیش که نظرای مخالف محترم نباشه وای بحال عوام...

خب من با اصل فرهنگ عقیده همه محترمه تا وقتی دین جنبه اجتماعی داره مشکل دارم :ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب من با اصل فرهنگ عقیده همه محترمه تا وقتی دین جنبه اجتماعی داره مشکل دارم :ws37:

ولی من فک میکنم بیشتر مردم با جنبه سیاسیش مشکل دارن ولی با اجتماع در میافتن...

• Like 1
لینک به دیدگاه

همون منبع

دوستان که خیلی قشنگ منبعو سرکاری دونستند

عکس گرفتیم

در detailsهم توضیح داده

اگر قبلا ضعف کرده امسال با مربی سختگیر تری مثل مورینیو همچین اتفاقی نمیوفته؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...