رفتن به مطلب

امسال چطور؟؟؟؟

رمضان امسال روزه میگیرید؟؟  

141 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. رمضان امسال روزه میگیرید؟؟

• 76
    • 45
    • 20

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 466
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فکر نمیکنم اینکه چه اعتقادی باشه مهم هست.اونا رو به هر چیزی میشه معتقد کرد.کما اینکه تو تاریخ نمونه هاشو داشتیم.مکتب های گوناگونی بودن که طرفدارای این چنینی داشتن.خوبی ادمای احمق اینه که میتونی کمونیستشون کنی،میتونی مسلمونشون کنی،میتونی کاری کنی تروریست بشن،تارک دنیا بشن و ...

و من این و دارم حس میکنم کاملا.کافیه دو تا جمله باهاشون صحبت کنی.متوجه میشی که گچ هم تو سرشون نیست

• Like 3
لینک به دیدگاه
اینجوری نابود میشن مثلا؟

نه.نابود نمیشن.چون حماقت حد نداره.اما ادماش نابود میشه.از ازل حماقت همراه انسان ها بوده.من که فکر نکنم روزی بیاد که احمق نداشته باشیم

• Like 4
لینک به دیدگاه

یه ماه قبل ماه رمضون یکی از بحثای داغ این بود که اقا امثال روزه میگیری یانه؟

به محض شنیدن جواب مثبتشروع میکردن که به بدنت ظلم نکن 16ساعت بی ابی میکشه تورو

با جون خودت بازی نکن

این چه خداییه که ضرر بدنشو میخواد

و

.......

همه میدونیم المان در زمینه پزشکی غولیه برا خودش (اسپانیا هم کشور پیشرفته وخوبیه حداقل از جهان سومی امثال ایران خیلی....)

اومدیم اسم دوتا کتابیو بردیم که هیچکدوم نخوندیم ولی به استنادش مثلا ثابت کردیم روزه ضرر داره

حالا سئوال من(که پرسش استفهام انکاری من)اینه که پزشکای المانی + اسپانیایی یعنی خودشون توانایی همچین دوتادوتا چهارتایی رو نداشتند؟

برای مسعود ازیل وخدیرا چقدر هزینه کردند یعنی پزشک تیم متوجه نبود که روزه چه ضرری میتونه به این دوتا ستاره وارد کنه که اجازه روزه گرفتنو بهشون داده؟

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=63393

به امید روزیکه هرکسی در این جامعه باهر طرز فکر وعقیه ای بتونه ازادانه زندگی کنه ودست از این ژستهای همه چی دون بودنمون برداریم

به امید ان روز

• Like 4
لینک به دیدگاه

با جون خودت بازی نکن

و

.......

همه میدونیم المان در زمینه پزشکی غولیه برا خودش (اسپانیا هم کشور پیشرفته وخوبیه حداقل از جهان سومی امثال ایران خیلی....)

اومدیم اسم دوتا کتابیو بردیم که هیچکدوم نخوندیم ولی به استنادش مثلا ثابت کردیم روزه ضرر داره

حالا سئوال من(که پرسش استفهام انکاری من)اینه که پزشکای المانی + اسپانیایی یعنی خودشون توانایی همچین دوتادوتا چهارتایی رو نداشتند؟

برای مسعود ازیل وخدیرا چقدر هزینه کردند یعنی پزشک تیم متوجه نبود که روزه چه ضرری میتونه به این دوتا ستاره وارد کنه که اجازه روزه گرفتنو بهشون داده؟

به امید روزیکه هرکسی در این جامعه باهر طرز فکر وعقیه ای بتونه ازادانه زندگی کنه ودست از این ژستهای همه چی دون بودنمون برداریم

به امید ان روز

ژست رو اون کسی میگیره که خبر بی منبع میذاره.

این چیزی رو که شما گذاشتی همه وبلاگ ها و سایتهای فارسی زبان کپی پیست کردن بدون اینکه منبع معتبر بدن. من هر چی سایت خود روزنامه رو میگردم چنین چیزی نمیبینم. رو سایت رئال هم تو قسمت اخبار چنین خبری رو نمیبینم. شما اگر منبع معتبر داری(نه جایی که نوشته باشه به نقل از فلانجا اونم بدون لینک) بذار ما هم مطلع بشیم.

یه چیز جالب. همین آقای اوزیل پارسال گفته بود همه روزهارو روزه نمیگیره چون غیر ممکنه و باید آب و غذا خورد پس فقط روزهایی که تعطیل هست رو روزه میگیره حالا چه جوری از پارسال تا امسال علم یهو انقدر پیشرفت کرده که یه چیز غیرممکن برای یه آدم حرفه ای ممکن شده خدا میدونه .

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سال 2009 هم گفته بود روزه نمیگیره چون وقتی تو تیم ملی زیر 21 سال بود و روزه گرفته بود حالش به خاطر ضعف بد شده بوده.

در مورد اون یکی وقتم رو برای سرچ کردن هدر ندادم.

لطفا با منبع معتبر بیاین جلو وگرنه سکوت بهتره.

در ضمن تو منبع دوم نظر متخصص تغذیه رو (که تو موسسه تحقیقات ورزشی دانشگاه کلن کار میکنه) درباره روزه و مضراتش نوشته. بهتره بخونی تا بدونی فقط عوام نیستن که باور دارن ضرر داره.

شعار آزادی دادن هم کار راحتیه ولی پای عمل که میرسه آزادی کسانی که به روزه اعتقاد ندارن در این ماه زیرپا گذاشته میشه!!! آزادی مال اونیه که با شما همفکره.

• Like 8
لینک به دیدگاه

یاد دارم در غروبی سرد سرد

می گذشت از كوچه ی ما دوره گرد

داد می زد : كهنه قالی می خرم

دسته دوم جنس عالی می خرم

كاسه و ظرف سفالی می خرم

گر نداری كوزه خالی می خرم

اشك در چشمان بابا حلقه بست

عاقبت آهی كشید بغضش شكست

اول ماه است و نان در سفره نیست

ای خدا شكرت ولی این زندگیست؟

بوی نان تازه هوشش برده بود

اتفاقا مادرم هم روزه بود

خواهرم بی روسری بیرون دوید

گفت اقا سفره خالی می خرید...؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

من یه نکته بگم که اینقدر سر منابع علمی بحث نشه ...

ببینید یه مسلمون اعتقاد داره که خدا آفریننده ی انسانه ... و اعتقاد داره که دین اسلام یه برنامه ی زندگیه که، از طرف خداوند براش فرستاده شده ...

خب وقتی تو این برنامه، که از طرف خالق انسان فرستاده شده، گفته روزه بگیرید .... من دیگه نمی رم ببینم که یه مخلوق دیگه چی گفته ... موضوع برای من از لحاظ علمی کاملا قابل اطمینانه ... چون خداوند فرموده .. روزه هم چیزی نیست که بگیم آخوندا در آوردن ... چون مشخصا تو قرآن دستور داده شده

-----------------------------------------------------------------------------------

من انتظار ندارم کسی که اسلام رو قبول نداره ، این مسائل رو از دید یه مسلمون نگاه کنه ...

زیاد سخت نگیرید . به هر ترتیب هر کس یه اعتقادی داره دیگه :icon_gol::icon_redface:

• Like 6
لینک به دیدگاه
ژست رو اون کسی میگیره که خبر بی منبع میذاره.

این چیزی رو که شما گذاشتی همه وبلاگ ها و سایتهای فارسی زبان کپی پیست کردن بدون اینکه منبع معتبر بدن. من هر چی سایت خود روزنامه رو میگردم چنین چیزی نمیبینم. رو سایت رئال هم تو قسمت اخبار چنین خبری رو نمیبینم. شما اگر منبع معتبر داری(نه جایی که نوشته باشه به نقل از فلانجا اونم بدون لینک) بذار ما هم مطلع بشیم.

یه چیز جالب. همین آقای اوزیل پارسال گفته بود همه روزهارو روزه نمیگیره چون غیر ممکنه و باید آب و غذا خورد پس فقط روزهایی که تعطیل هست رو روزه میگیره حالا چه جوری از پارسال تا امسال علم یهو انقدر پیشرفت کرده که یه چیز غیرممکن برای یه آدم حرفه ای ممکن شده خدا میدونه .

سال 2009 هم گفته بود روزه نمیگیره چون وقتی تو تیم ملی زیر 21 سال بود و روزه گرفته بود حالش به خاطر ضعف بد شده بوده.

در مورد اون یکی وقتم رو برای سرچ کردن هدر ندادم.

لطفا با منبع معتبر بیاین جلو وگرنه سکوت بهتره.

در ضمن تو منبع دوم نظر متخصص تغذیه رو (که تو موسسه تحقیقات ورزشی دانشگاه کلن کار میکنه) درباره روزه و مضراتش نوشته. بهتره بخونی تا بدونی فقط عوام نیستن که باور دارن ضرر داره.

شعار آزادی دادن هم کار راحتیه ولی پای عمل که میرسه آزادی کسانی که به روزه اعتقاد ندارن در این ماه زیرپا گذاشته میشه!!! آزادی مال اونیه که با شما همفکره.

اینم یکی از هزاران منبع موجود دوست عزیز:

masoud ozil and khedira fast in ramadan 2011

دوست عزیز اولا که در تمام خبرگزاریهای(داخلی) معتبر این خبر وجود داره حتما اونا روهم قبول ندارید

بااینکه خودتون دم از منبعو بااستناد حرف زدن میزنید ولی 99٪ حرفاتون منبع نداره.دراینکه ما به سیاه نمایی اروپا وامریکا واونها هم همینطور میپردازند شکی نیس پس صرف دو تا نظر نمیشه یه موضوعو منتفی یاقبول کرد

توهین شما رو هم مثل دوستان دیگتون نشنیده میگیرم:ws3:

من یه نکته بگم که اینقدر سر منابع علمی بحث نشه ...

ببینید یه مسلمون اعتقاد داره که خدا آفریننده ی انسانه ... و اعتقاد داره که دین اسلام یه برنامه ی زندگیه که، از طرف خداوند براش فرستاده شده ...

خب وقتی تو این برنامه، که از طرف خالق انسان فرستاده شده، گفته روزه بگیرید .... من دیگه نمی رم ببینم که یه مخلوق دیگه چی گفته ... موضوع برای من از لحاظ علمی کاملا قابل اطمینانه ... چون خداوند فرموده .. روزه هم چیزی نیست که بگیم آخوندا در آوردن ... چون مشخصا تو قرآن دستور داده شده

-----------------------------------------------------------------------------------

من انتظار ندارم کسی که اسلام رو قبول نداره ، این مسائل رو از دید یه مسلمون نگاه کنه ...

زیاد سخت نگیرید . به هر ترتیب هر کس یه اعتقادی داره دیگه :icon_gol::icon_redface:

نه بحث تقلید نیست به شخصه برای کسیکه چشمش به دیگران باشه که چیکار میکنند متاسفم این مثالی بود که دکتر تیمی که تمرکزش روی تعداد محدودیه اجازه همچین کاریو به کسیکه تیم براش اینهمه هزینه کرده میده یعنی ضرری نداره.

بله هرکسی اعتقادی داره ولی احترمم خوب چیزیه

• Like 2
لینک به دیدگاه
اینم یکی از هزاران منبع موجود دوست عزیز:

masoud ozil and khedira fast in ramadan 2011

دوست عزیز اولا که در تمام خبرگزاریهای(داخلی) معتبر این خبر وجود داره حتما اونا روهم قبول ندارید

بااینکه خودتون دم از منبعو بااستناد حرف زدن میزنید ولی 99٪ حرفاتون منبع نداره.دراینکه ما به سیاه نمایی اروپا وامریکا واونها هم همینطور میپردازند شکی نیس پس صرف دو تا نظر نمیشه یه موضوعو منتفی یاقبول کرد

توهین شما رو هم مثل دوستان دیگتون نشنیده میگیرم:ws3:

نه بحث تقلید نیست به شخصه برای کسیکه چشمش به دیگران باشه که چیکار میکنند متاسفم این مثالی بود که دکتر تیمی که تمرکزش روی تعداد محدودیه اجازه همچین کاریو به کسیکه تیم براش اینهمه هزینه کرده میده یعنی ضرری نداره.

بله هرکسی اعتقادی داره ولی احترمم خوب چیزیه

شما کاملا درست میگی

مسلما روزه سراسر فایده است و من نمیدونم ما از خدا بیخبرا کی میخواهیم تو راه راست قدم برداریم:ws44:

شما ما رو دعا کنید :icon_pf (44):

• Like 2
لینک به دیدگاه

با جون خودت بازی نکن

و

.......

به امید ان روز

چه ربطی داره ؟!

مگه پزشک تیم میتونه اعتقادات بازیکنو ازش بگیره ؟!

• Like 1
لینک به دیدگاه
چه ربطی داره ؟!

مگه پزشک تیم میتونه اعتقادات بازیکنو ازش بگیره ؟!

نه عزیز بنده اینو نگفتم یه بار دیگه بخونید

بنده عرض کردم اگر ضرر داشت موافقت نمی کردند.مگه هر لیگ چندماه داره که بخوان یه ماهشو دوتا از بهترین بازیکناشون از نظر جسمی افت کنند ونتونند ازشون استفاده کنند

بنده قصد بحث کرن نداشتم فقط یه خبرو مطرح کردم الانم صرف نقل قول گرفتن شما وظیفه دونستم جواب بدم

شما کاملا درست میگی

مسلما روزه سراسر فایده است و من نمیدونم ما از خدا بیخبرا کی میخواهیم تو راه راست قدم برداریم:ws44:

شما ما رو دعا کنید icon_pf%20%2844%29.gif

ممنون از تمسخرتون:a030:

من فکرکردم ما هم میتونیم از اعتقادای خودمون دفاع کنیم در مقابل توهین دوستان درمورد بوی دهانو بی علم تقلید کردن و....

به بی احترامی به دیگران ادامه بدید

موفق باشید:icon_gol::icon_pf (44):

لینک به دیدگاه

یه سئوال:

مگه نمی گن روزه مسافر باطله؟

رئال در حال اردو و تور تابستانی نیست مگه ؟

الان اینها چطور می خوان روزه بگیرن؟

نیاز به منبع نیست فقط باید دقت کنیم.

• Like 6
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...