رفتن به مطلب

امسال چطور؟؟؟؟

رمضان امسال روزه میگیرید؟؟  

141 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. رمضان امسال روزه میگیرید؟؟

• 76
    • 45
    • 20

ارسال های توصیه شده

ستاد افزایش ثواب روزه داران و افزایش حرص روزه نداران بی ناهار مانده :banel_smiley_4:

yzwbpyi2iu5o0ux9qj9k.jpg

اه اه این دیگه چیه:viannen_38: ترجیح می دم تا ساعت 10 چیزی نخورم تا اینکه زمان افطار اینو بخورم

یه آشی آبگوشتی ماکارونی می ذاشتی ...

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 466
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اه اه این دیگه چیه:viannen_38: ترجیح می دم تا ساعت 10 چیزی نخورم تا اینکه زمان افطار اینو بخورم

این که همون ماکارونیه فقط پهن تره:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

این نمیخوره بذارینش برا من:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

10-12 سال پیش که تو صدا سیما کار میکردم وقت اذان ظهر که میشد همه در اتاقاشونو میبستن که مثلا رفتن نماز ... داخل اتاق بساط نهار و چایی برپا میشد.

دور و ورتو که نگاه میکنی میبینی هیچ کس روزه نیست...

تا کی میخوان زور بزنن؟؟؟

• Like 7
لینک به دیدگاه

قایمکی با ترس لرز اب میخوریم خیلی حال داره اب خنک عجیب میچسبه این روزها:ws3:ضررش رو کی خواهیم کشید!چه بلایی سرمان خواهد آمد گلویمان غده در خواهد آمد ایدز خواهیم گرفت ماشین زیر خواهد کرد یا داریم خودمون رو فریب می دیم مسخره بازی در میاریم نکنه!؟:w00:خود فریبی تا کی!:banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
اونایی که از این فرهنگ روزه طرفداری می کنن و ترویجش میدن به همون خدایی که غیراون برا همه چی گشنگی میکشن نسبت به این کارگرا و افرادی که مجبورن زیر این افتاب 40-50 درجه تابستون اجبارا دهنشونو از ترس یه لقمه نون ببندن مدیونن

کارگری که مجبوره 12 ساعت شایدم بیشتر زیر این گرما کار کنه و اون ناهار و یه استکون چاییشو قطع می کنن

واقعا ظلم خیلی خیلی بزرگیه

لعنت به اونایی که به زور دهن مردمو میخوان ببندن لعنت

حرفت درسته .. واقعا این درست نیست که اگر مثلا یه کارگری داره کار میکنه بیاد یه جرعه آب بخوره کسی بخواد مشکلی درست کنه

من همین الان تو صف نونوایی سنگگ بودم . نونوا داشت راحت چاییشو میخورد کارشم میکرد

خداییش جایی دید به این جور موارد گیر بدن؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
حرفت درسته .. واقعا این درست نیست که اگر مثلا یه کارگری داره کار میکنه بیاد یه جرعه آب بخوره کسی بخواد مشکلی درست کنه

من همین الان تو صف نونوایی سنگگ بودم . نونوا داشت راحت چاییشو میخورد کارشم میکرد

همون که حرفشو میزنن کافیه

هرجا حرفیو زوری بزنن مردم ناخودآگاه تو جهت مخالف حرکت میکنن. چه حق باشه چه ناحق...

خوب دارن تیشه به ریشه ی اسلام میزنن

• Like 3
لینک به دیدگاه

داداشی شاطر کارفرمای خودشه

اون کارگر بیچاره که زیر دست یکی دیگه کار می کنه

یا همین دوسال پیش بود یکی بود با دوسه تا کارگرش تو خونه ما کار می کردن باور می کنی هم روزه بود هم کار نمی کرد هم کارگرایی که همراه خودش اورده بود به خاطر این اقا تو رودربایستی بودن

یه کاره سه روزه رو یه ماه هم بیشتر طولش داد

هرچقدر بهش میگفتیم که بابا زیر این افتاب داری کار می کنی عرق میریزی لاقل یه خرده اب چایی چیزی بخور برات ضرر داره

اصلا

نرود میخ اهنین در سنگ

انقدر چارچوب ذهنی بعضیا سفت شده که به هیچ منطقی شل نمیشه

رنگ و رخ براش نموده بود اما ........

• Like 7
لینک به دیدگاه
داداشی شاطر کارفرمای خودشه

اون کارگر بیچاره که زیر دست یکی دیگه کار می کنه

یا همین دوسال پیش بود یکی بود با دوسه تا کارگرش تو خونه ما کار می کردن باور می کنی هم روزه بود هم کار نمی کرد هم کارگرایی که همراه خودش اورده بود به خاطر این اقا تو رودربایستی بودن

یه کاره سه روزه رو یه ماه هم بیشتر طولش داد

هرچقدر بهش میگفتیم که بابا زیر این افتاب داری کار می کنی عرق میریزی لاقل یه خرده اب چایی چیزی بخور برات ضرر داره

اصلا

نرود میخ اهنین در سنگ

انقدر چارچوب ذهنی بعضیا سفت شده که به هیچ منطقی شل نمیشه

رنگ و رخ براش نموده بود اما ........

موضوع خیلی پیچیده ایه ... خب اگر به نفر روزه میگیره برای اینکه روزه گرفته باشه یه بحثه .. اما اگر کسی روزه میگیره برای اینکه به اعتقادش عمل کنه بحث دیگه ...

در انتخاب اعتقاد هر کس خودش صاحب اختیاره ... اما اینکه هر کس پای اعتقاداتش بایسته به انسان ارزش میده ..

شما نمی تونی انتظار داشته باشی کسی که اعتقاد داره به روزه گرفتن به خاطر تشنه شدن آب بخوره ... اما اگر کسی که اعتقاد نداره و ما اونرو مجبور کنیم که برای حفظ ظاهر آب نخور کار اشتباهیه ... همه ی این بحث هایی که در مورد روزه خواری و این حرفا شد فقط بحث احترام بود نه چیز دیگه ... وگرنه هیچ عقل سلیمی نمیگه کسی که اعتقاد به روزه نداره به خاطر بقیه هیچی نخوره ... فقط کافیه دوستانه حرمت اونکه روزه میگیره حفظ بشه ...

خیلی خودمونی بخوایم بگیم .. الان فردا من و شما همدیگه رو میبینیم .. من روزه م شما نه... شما میای جلوی من آب بخوری ؟! مطمئنم بعدا میخوری:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

خیلی خودمونی بخوایم بگیم .. الان فردا من و شما همدیگه رو میبینیم .. من روزه م شما نه... شما میای جلوی من آب بخوری ؟! مطمئنم بعدا میخوری:ws3:

پارسال یکی از دوستام همچین جلوی من ساندویچ گاز میزد و نوشابه قوطی سرد روش میخورد که نگو... :icon_pf (34):

• Like 3
لینک به دیدگاه

هر وقت خواستی اعتقادیو نابود کنی باید بدی چند تا آدم احمق ازش دفاع کنن...

دفاع عقلایش را هم دیده ایم.... :sigh:

کلا اعتقادی که بر پایه شعار باشد و قصه و حماسه،با شعار و قصه و حماسه به مرور نابود خواهد شد.

• Like 6
لینک به دیدگاه
هر وقت خواستی اعتقادیو نابود کنی باید بدی چند تا آدم احمق ازش دفاع کنن...

اگه بخوای ادمای احمق رو نابود کنی باید چی کار کنی؟

• Like 5
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...