رفتن به مطلب

امسال چطور؟؟؟؟

رمضان امسال روزه میگیرید؟؟  

141 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. رمضان امسال روزه میگیرید؟؟

• 76
    • 45
    • 20

ارسال های توصیه شده

یه سوال

الان مگه با داشتن یه تارمو یا حتی استخون پودر شده نمیشه dna و کلا کد ژنتیکی شخصی رو پیدا کرد و کلی ازش اطلاعات بدست اورد

خب چرا تاحالا قبر این پیامبرا و اماما و بخصوص امام زاده رو وا نمیزارن تا بشه از روی این dna اطلاعات کامل بدست اورد

مثل قبر امام حسین جاش مشخص

پیامبر هم همینطور بعدش هم همه جای ایران هم جابجا امامزاده روییده

خیلی راحت میشه اطلاعات بدست اورد

چرا این کارا تا حالا انجام نشده

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چند وقت پیش یه امامزاده ای تعمیر می کردن یکی از اشناهام اونجا کار می کرد می گفت قبر کاملا خالی بود خوب قبر خالیو چیشو آزمایش کنن (راست یا دروغش با گوینده اش به من مربوط نیست)

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 466
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه سوال

الان مگه با داشتن یه تارمو یا حتی استخون پودر شده نمیشه dna و کلا کد ژنتیکی شخصی رو پیدا کرد و کلی ازش اطلاعات بدست اورد

خب چرا تاحالا قبر این پیامبرا و اماما و بخصوص امام زاده رو وا نمیزارن تا بشه از روی این dna اطلاعات کامل بدست اورد

سارا مگه خنگن این کارو کنن؟تمام کار و کاسبی خودشون از هم میپاشه که.

البته شاید هم ازمایشات انسانی روی فرستاده های خدا جواب نده.

• Like 1
لینک به دیدگاه
یه سوال

کلا ادیان با نبش قبر مشکل دارن حالا فکر کن قبر آدم های مقدس هم بخوای بری باز کنی دیگه واویلا

• Like 3
لینک به دیدگاه
چند وقت پیش یه امامزاده ای تعمیر می کردن یکی از اشناهام اونجا کار می کرد می گفت قبر کاملا خالی بود خوب قبر خالیو چیشو آزمایش کنن (راست یا دروغش با گوینده اش به من مربوط نیست)

چرا خالی بوده؟کجا رفته بود امامزاده؟نگشتن دنبالش؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
چرا خالی بوده؟کجا رفته بود امامزاده؟نگشتن دنبالش؟

نمی دونم من که اونجا نبودم تا بدونم راست یا دروغشو

ولی از نظر عقلی یه آدم بعد 1400 سال می پوسه اما اینا معتقدن که امام زاده ها بدنشون چیزی نمیشه ممکنه به آسمون رفته باشه و ممکنه کل حرف اون شخص دروغ باشه

• Like 1
لینک به دیدگاه

خب ولی اگه همون قبر رو بدی دست یه کارشناس خوب بلده چطور حتی از ذرات خاکش جسد باقی مونده رو بکشه بیرون

همین چن سال پیش بود تو برنامه کوله پشتی

یه اقایی رو اورده بودن که اصلا کارش این بود میگفت خیلی از شهدای گمنام و کسایی که حتی ازشون پلاک هم باقی نمونده بود اینجوری هویت شون رو پیدا کردیم و جسد رو تحویل خونواده هاشون دادیم

یعنی نمیشه اینکا رو با جسد پیامبرو امام و امام زاده ها کرد اون با رعایت تمومی شوونات طوری که احساسات ملت مومن جریحه دار نشه؟:JC_thinking:

• Like 1
لینک به دیدگاه

اگر در مناطق مختلف زمین و به صورت پراکنده بود،مثلا در آمریکا و آفریقا و چین و ..... حرف شما درست بود.

اما چون همه تو یک محدوده جغرافیایی و از یک نژاد هستند،از روی هم کوپ زده اند.

منشاء الهی وقتی صادقه،که یکی در منطقه ای باشه بی خبر از آنچه اطرافش بوده. :a030:

آخه اون زمانا هنوز کریستف کلمب نرفته بود آمریکا رو کشف کنه !

اینکه دیگه از لحاظ تاریخی اثبات شده ست که بیشترین جمعیت مردم در زمان نزول پیامبران تو چه منطقه ای سکونت داشتند

البته این علوم پزشکی قدمت 3 هزار ساله دارند و اسلام عزیز آنها را کشف نکرده.

در دستورات زرتشت هم این چیزها در مورد خوردن و آشامیدن هست.

زرتشت هم پیامبر آسمانی نبود،یک انسان والای زمینی بوده.

همینطور در دستورات ارسطو و افلاطون و.... اگر آنها را هم مسلمان نپنداریم.

خدا رو شکر که نظرات اسلام با نظرات اندیشمندان بزرگ تاریخ بشریت یکی میدونی.

من تو نظر مراجع شیعه هم نگاه کردم همه دین زرتشت رو دین الهی میبینن و پیروان اون کافر محسوب نمیشن:icon_gol:

البته من خیلی خوشحال میشم سایت انگلیسی این عزیزان را ببینم که آیا همچین حرفی زده اند یا اینها ابتکارات حوزه علمیه قم است،همچون نامه محرمانه انیشتن به حضرت آیت الله

من یاد حرف دیروزت افتادم که گفتی

اون بحث من با اون بنده خدا سر 124000 پیامبر را خوندین،که بهم میگفت مدرک بیار در چین پیامبری نبوده !!!

.

البته من اصراری هم به صحت نظرات اون پزشک ها ندارم .

چون همونطور که گفتم منشا این اعتقاد عمل به کاتالوگ خالق بشر هستش

• Like 2
لینک به دیدگاه
سارا مگه خنگن این کارو کنن؟تمام کار و کاسبی خودشون از هم میپاشه که.

البته شاید هم ازمایشات انسانی روی فرستاده های خدا جواب نده.

نه دیگه پیامبر خودش گفته من بشری هستم از جنس شما

پس دنباله اون پیامبرهم بشره دیگه

اگه میخوان شبهات برطرف بشه چرا نباید اینکارو بکنن:ws38:

• Like 1
لینک به دیدگاه
خب ولی اگه همون قبر رو بدی دست یه کارشناس خوب بلده چطور حتی از ذرات خاکش جسد باقی مونده رو بکشه بیرون

یه اقایی رو اورده بودن که اصلا کارش این بود میگفت خیلی از شهدای گمنام و کسایی که حتی ازشون پلاک هم باقی نمونده بود اینجوری هویت شون رو پیدا کردیم و جسد رو تحویل خونواده هاشون دادیم

یعنی نمیشه اینکا رو با جسد پیامبرو امام و امام زاده ها کرد اون با رعایت تمومی شوونات طوری که احساسات ملت مومن جریحه دار نشه؟:JC_thinking:

یعنی میگی چیزای باقی مونده از پیامبر و امامان رو هم بدن خانواده هاشون؟:ws52:

بد فکری هم نیستا

• Like 3
لینک به دیدگاه

یعنی نمیشه اینکا رو با جسد پیامبرو امام و امام زاده ها کرد اون با رعایت تمومی شوونات طوری که احساسات ملت مومن جریحه دار نشه؟:jc_thinking:

شدنش که میشه اما اجازه داده نمیشه توسط علمای خشک که حتی با نشستن رو صندلی مخالفن چه برسه به علم و غیره

• Like 2
لینک به دیدگاه
به این میگن توجیه

تعصب بیجا داری...عقل رو زیرپا نذار..بگو میخوام بگیرم ضررش هم به جون میخرم نگو در نهایت ضرر ندار هچون عقل و علم میگن داره. عقل و علم میگن امکان نداره مدت طولانی بدن رو از همه جور ماده غذایی و آب محروم کنی و به سلامتیت لطمه نخوره.

ببین گفتن این کلمه خیلی ساده ست .. من میام کلی استدلال میکنم انتظار دارم با استدلال جواب بدی ..

حتی اگر استدلالم ضعیفه .. من اجازه میدم مسخره ش کنی:ws38:

وگرنه کاری نداره که هر چی اسی گفت من میگم توجیه:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نه دیگه پیامبر خودش گفته من بشری هستم از جنس شما

پس دنباله اون پیامبرهم بشره دیگه

اگه میخوان شبهات برطرف بشه چرا نباید اینکارو بکنن:ws38:

اگه قبر خالی باشه چی؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

آخه اون زمانا هنوز کریستف کلمب نرفته بود آمریکا رو کشف کنه !

اینکه دیگه از لحاظ تاریخی اثبات شده ست که بیشترین جمعیت مردم در زمان نزول پیامبران تو چه منطقه ای سکونت داشتند

کریستوف کلمب کجا رو کشف کرده؟ :banel_smiley_4:

میدونی قدمت تاریخی کشورهای آمریکایی و مخصوصا آمریکای لاتین چند ساله؟

تمدن مایاها و شیلی و پرو و سرخپوست ها و..... بعد از کریستوف کلمب به وجود اومدن !!!

بیشترین مردم اونزمان هم تو خاورمیانه نبودند،هندوستان و شرق دور (چین و کره و ژاپن و......) اونزمان هم بیشترین جمعیت جهان را داشته اند،اما دریغ از یک نفر از 124000 هزار نفر......:sigh:

هرکس مشتاق دانستن بدون تعصب است بهتر است نگاهی به لینک زیر بیاندازد:

توجه : حتما حتما قسمت مربوط به دین و آیین آنها را بخوانید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خدا رو شکر که نظرات اسلام با نظرات اندیشمندان بزرگ تاریخ بشریت یکی میدونی.

من تو نظر مراجع شیعه هم نگاه کردم همه دین زرتشت رو دین الهی میبینن و پیروان اون کافر محسوب نمیشن:icon_gol:

1- اینکه نظر اندیشمندان بزرگ تاریخ در احکام اسلام هم باشه چیز عجیبی نیست،چون اسلام و پدیدآورندگانش با بسیاری از دانشمندان آنزمان در ارتباط بوده اند.

اما ما فکر میکنیم بیسواد بودن و بیابانی !!!

2- اونها مجبورند بگویند چون زرتشت یک دین ایرانی بوده.

وگرنه حتی یک حدیث نه از پیامبر نه از ائمه اطهار درباره زرتشت و حقانیت او نیست.

این مراجع شیعه نمیدونم بر چه اساسی گفته اند زرتشت دین آسمانیست وقتی نام آن در هیچیک از ادیان ابراهیمی نیامده. :4564:

• Like 5
لینک به دیدگاه
ببین گفتن این کلمه خیلی ساده ست .. من میام کلی استدلال میکنم انتظار دارم با استدلال جواب بدی ..

وگرنه کاری نداره که هر چی اسی گفت من میگم توجیه:ws3:

تو استدلال نکردی. عقل رو زیر پا گذاشتی و دو تا چیز بی ربط رو موازی قرار دادی. هیچکس تو این دنیا نمیتونه بی آبی رو توجیه کنه.

در مقابل حرف آدم بی منطق هم که عقل رو گذاشته تو صندوقچه و در رو قفل کرده چیزی ندارم بگم.

خوش باشی.

• Like 1
لینک به دیدگاه
اگه قبر خالی باشه چی؟

خب باشه

عقل میگه بعد چن صد سال نباید هیچی توش بمونه ولی از نظر علمی حتما یه اثری یه نشونه ای ازشون هس حتی شده ذرات خاک

پس چطور مال فراعنه مصر که خیلی قبل تر از این پیامبر و اماما بودن میشه ولی مال اونا نشه؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب باشه

عقل میگه بعد چن صد سال نباید هیچی توش بمونه ولی از نظر علمی حتما یه اثری یه نشونه ای ازشون هس حتی شده ذرات خاک

پس چطور مال فراعنه مصر که خیلی قبل تر از این پیامبر و اماما بودن میشه ولی مال اونا نشه؟

نه نه.نگرفتی.اگه از اول چیزی تو قبر نبوده باشه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...