رفتن به مطلب

دوای پای شکسته جوجه مرغ چیه؟

ارسال های توصیه شده

پیروکسیکام؟؟؟؟!!!!!!? 

میسوزه پاش زبون بسته 

اگه در حد کبودیه و فقط درد داره نیاز نیست ببندید 

برای تسکین و بهبود درد ، محبت کنید یه مقدار زردچوبه و روغن حیوانی یا روغن دنبه باهم ترکیب کنید و روزی چند مرتبه روی پاش بمالید 

اگر هم شکستگی ایجاد شده باید به دامپزشک مراجعه کنید تا بدرستی آتل گرفته بشه

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

من امشب همین اتفاق برای جوجم افتاده و پاش فک میکنم شکسته خیلی دوسش دارم اگه زبونم لال اتفاقی براش بیفته هیچوقت خودمو نمیبخشم .این اتل ک میگین خب از کجا بفهمم کدوم قسمت پاش شکسته بعد اتل ببندم چجوری راه میخاد بره ،اخه خیلی شیطونه 

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

آقا سلام من جوجه شترمرغم پاش از وسط شکسته دامپزشک اومد گچ گرفت و رفت دوستان راهنمایی کنید چیکار کنم کلینیک اینجا خدمات ندارن ک عکس برداری انجام بده چجوری از پاش عکس بگیرم من میترسم استخوان سرجاش نباشه

لینک به دیدگاه
۲۱ ساعت قبل، ۲۰۰۵mersad گفته است:

آقا سلام من جوجه شترمرغم پاش از وسط شکسته دامپزشک اومد گچ گرفت و رفت دوستان راهنمایی کنید چیکار کنم کلینیک اینجا خدمات ندارن ک عکس برداری انجام بده چجوری از پاش عکس بگیرم من میترسم استخوان سرجاش نباشه

سلام

اگه دامپزشک پای پرنده رو گچ گرفته ، نگرانی نداره فقط باید مراقبت کنید ازش 

اب و غذا آماده جلوش باشه تا نخواد پاشه راه بیوفته

گچشم خیس نشه شل نشه ، مشکلی نیست 

بعد از بیست روز ، تا یکماه میتونید پاشو باز کنید 

احتمالا اون موقع خشکه پاش مثل آدما که نیاز به فیزیوتراپی دارن باید ماساژ بدید با پماد تا کم کم خوب بشه

خیلی خیلی مراقی باشید توی این مدت مریض نشه سرما نخوره چون بدنش ضعیف میشه مخصوصا که جوجه هم هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...