رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

به كتاب هاي تاريخي خيلي بينهايت علاقه داشتم تا حدي كه تاثير زيادي در من ميذاشت باعث يه سري خود خوري ها شد هر كتابي كه باعث تاثير گذاري بشه عاليه

بعضي كتابها لايق خوندن نيستن بعضي از خواننده ها لايق ورق زدن كتاب نيستن

مثل خوردن غذاي خوب و مقوي براي بدن سالم بعضي عذاهايي كه فقط گرسنگي را از بين ميبرن هيچ خاصيتي براي كل بدن ندارن

بعضي از دوستان حتي در انجمن هم تشنه كتاب هاي خوب و كمياب هستن ولي متاسفانه در مراكز وجود ندارد پس سرانه كتاب امار كتاب خوندن در كشور بعضي اوقات كه چه عرض كنم بيشتر اوقات درسته

خوشا به حا اناني كه با كتاب عشق ميكنند و نبودش در زندگي انان باعث سوءتغذيه فكري ميشود

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 146
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من فقط سهم من از پرینوش صنیع رو خووندم که اونم داستان زندگیه خودشه. خیلی جالبه، تصویری واقعی از انقلاب.

:jawdrop::jawdrop: چی میگی؟؟؟؟؟

خوندمش واقعا زندگی خودشه ؟ نمیدونستم

لینک به دیدگاه

به خیلی چیزا بستگی داره

این که اون کتابو کی معرفی کرده باشه یا اون کتاب چه جوری به دستم رسیده باشه

به این که با چه هدفی دارم اون کتابو میخونم

و...

کتابها از پشت جلدش شروع میکنم ب خوندن بعد فهرستو اگه داشته باشه بعد مقدمه و اینا...

اگه خوشم بیاد تا تمومش نکنم زمین نمیزارمش ... تو رختخواب و دسشویی و سر ناهار و شام و مترو و تاکسی و تو کوچه خیابون و اینا ول نمیکنمش....

ولی اگه درسی باشه هی صفه هارو میشمارم ببنیم تا تهش چن تا مونده.... عذابی میکشم موقع خوندن...

بعدشم این که خوندن هرکتابی رو هر کسی نباید انجام بده... ب نظر من خیلی خیلی جنبه ی بالا و روحیه سختی میخواد اینکه هر کتابی رو بخوای بخونی....

لینک به دیدگاه

خوب اگه وقتی برا کتاب خوندن باشه :icon_pf (34): اول جلد کتابو نیگا میکنم بعد هم فهرستشو

بعد یه ورق کلی میزنم بعدشم با توجه به فهرست یه موضوع جالب سرسری میخونم اگه خوشم اومد کل کتابو میخونم :w16: این در مورد کتابای غیردرسیه

کتابای درسی رو که خو چون معمولا شب امتحانیم و ماشالله کتاباهم قطور و گاهی دوجلدی مجبورم از خیلی توضیحات و مثالای تکراری رد شم و بیشتر دنبال نکات و مطالب پررنگ باشم:icon_pf (34)::ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

هم کتاب درسی و هم غیر درسی رو از اول می خونم و همشو. غیر از اون مقدمات اولیه غیردرسی! تو خونه، شبا موقع خواب، غیر درسی. اگه خیلی جوگیر بشم، رمان رو تو مترو هم می خونم! رمان راحت تره خب. از رو گوشی هم می خونم. اما کلا رمان، مال آخر شبه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...