رفتن به مطلب

یه رو ز یه ترکه.........

ارسال های توصیه شده

• 5 ماه بعد...

یه روز یه ترکه بود که اسمش مهدی بود! میره جبهه فرمانده میشه و میخواستن عملیات کنن میره میزنه به صف صدام و تا غرب دجله میره... چند روز بعد نیروهاش محاصره میشن، کنار سربازاش میمونه و تا آخرین قطره خونش می جنگه... وقتی زخمی بوده میخوان برش گردونن قایقشو تو آب میزنن و جسدش رو دجله می بره با خودش تا طبق وصیتش حتی یه وجب هم از خاک این دنیارو نگیره ...پارسال هم زن و دخترش رو به جرم اقدام علیه امنیت ملی! میبرن حبس و کتک و بازجویی...

یادت گرامی

مهدی باکری...

لینک به دیدگاه

آخه چرا به رشتي ها به ترك ها به لر ها توهين مي كنين .....اونا هم ادم هستن ...تنها تفاوتشون تو ديدگاه هاشون هست ...به والله اونا هم ادم هستن بنده خدا هستن و خدا هم اونا رو دوست داره

لینک به دیدگاه

شاید بعضی‌ جوک‌های قومی زیاد مشکلی‌ نباشه و بشه بش خندید و کسی‌ بهش بر نخوره ولی‌ بعضی‌‌هاشون جدا زشته نمیدونم شاید منم جای اون قوم بودم اذیت میشدم...

خنگ بودن بی‌ حواس بودن خسیس بودن خالی‌ بندی تنبلی و... بانمکه میگیم میخندیم ولی‌.... سه نقطه‌ها خنده داره اما ناراحت شدن هم داره!

من نباید خودمو مقایسه کنم من بهم بر نمی‌خوره بقیه اما.... محترمن دیگه...

در ضمن این نوع جوک قومی فقط مال ایران نیست کشور‌های دیگه هم منطقه‌ای شهری قومی و... جوک دارن :ws37:

لینک به دیدگاه

میگم حوصله ندارم پست ها رو بخونم . ایا کسی چیزی به کرد ها نگفته که به شقایق بگم از سقف تالار اویزونش کنه :ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
میگم حوصله ندارم پست ها رو بخونم . ایا کسی چیزی به کرد ها نگفته که به شقایق بگم از سقف تالار اویزونش کنه :ws3::ws3:

میخوای من بگم؟ دل پری ازشون دارم. :banel_smiley_4: ترم قبل چند بار اشکمو در آوردن.

لینک به دیدگاه
میخوای من بگم؟ دل پری ازشون دارم. :banel_smiley_4: ترم قبل چند بار اشکمو در آوردن.

اره میتونی بگی . بد و بیراه بگو ولی جوک نگو :ws28:

حالا مگه کرد ها استادت بودن یا جریان چیه بحرف پیلیز :ws3:

از شوخی گذشته من از بس ازین جوک ها ی مسخره بدم میاد که نگو اگر چه سهم کرد ها خیلی از این الطاف کمه ولی من کلا خوشم نمیاد

لینک به دیدگاه

من بد و بیراه فقط میگم. اینجا پر کرد و ترکه. ما احساس غریبگی میکنیم، بس که اینا تعصب نژادی دارن. میان تو اتاقمون میشینن و با هم کردی حرف میزنن؛ ما هم بووووووووق... (کردای سنی البته)

بعضیاشونم حرفایی بهمون میزنن که نمیتوونیم گریه کنیم و نه میتوونیم جواب بدیم. فقط میتوونیم هرجا نشستیم و درد و دل کردیم بد کردا و ترکا بگیم. ترکا یه انجمن تو دانشگاه دارن به اسم انجمن شهریار؛ همه شون از اون ترکای متعصبن، ترم قبل استاد ادبیات سر کلاس گفت دوره غزنویان لواط تو ایران گسترش یافت، ترکا به کمیته انضباطی کشوندنش. :hanghead:

کلا انگار مال یه سیاره دیگه ان. آدم باهاشون احساس هموطنی نمیکنه. :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
من بد و بیراه فقط میگم. اینجا پر کرد و ترکه. ما احساس غریبگی میکنیم، بس که اینا تعصب نژادی دارن. میان تو اتاقمون میشینن و با هم کردی حرف میزنن؛ ما هم بووووووووق... (کردای سنی البته)

بعضیاشونم حرفایی بهمون میزنن که نمیتوونیم گریه کنیم و نه میتوونیم جواب بدیم. فقط میتوونیم هرجا نشستیم و درد و دل کردیم بد کردا و ترکا بگیم. ترکا یه انجمن تو دانشگاه دارن به اسم انجمن شهریار؛ همه شون از اون ترکای متعصبن، ترم قبل استاد ادبیات سر کلاس گفت دوره غزنویان لواط تو ایران گسترش یافت، ترکا به کمیته انضباطی کشوندنش. :hanghead:

کلا انگار مال یه سیاره دیگه ان. آدم باهاشون احساس هموطنی نمیکنه. :5c6ipag2mnshmsf5ju3

فقط وقتی هموطن میشن که بینشون تنها میشی نه؟ وقتی 90 سال از توهین و تمسخر گرفته تا آسمیلاسیون فرهنگی رو پیاده میکردین یا وقتی اونا بین شما تنها بودن هموطن نبودن ولی وقتی میری بینشون باید بزارنت رو سرشون تا احساس هموطنی بکنی؟

لینک به دیدگاه
فقط وقتی هموطن میشن که بینشون تنها میشی نه؟ وقتی 90 سال از توهین و تمسخر گرفته تا آسمیلاسیون فرهنگی رو پیاده میکردین یا وقتی اونا بین شما تنها بودن هموطن نبودن ولی وقتی میری بینشون باید بزارنت رو سرشون تا احساس هموطنی بکنی؟

اصلا هم اینطور نیست. آسمیلاسیون فرهنگی رو کی پیاده کرده؟ حکومت تو ایران که همیشه دست ترکا بوده، قاجار و غزنویه و سلجوقیه و ... همه ترک بودن، الان هم که آغا ترکه.

اگه کردا اینو بگن یه چیزی؛ ولی ترکا نه پسرم.

من بین لرا هم بودم اصلا احساس غریبگی نمیکردم، چون اونا خودشون رو جدا نمیدونن. ترکا معتقدن قبل از ایرانی بودن ترکن؛ مطمئنا خیلیاشون اگه جنگی بین ترکیه و ایران پیش بیاد؛ بهشون حق انتخاب بین دوتا کشور رو بدن؛ واسه ترکیه و ضد ایران میجنگن.

اصلا من نمیدونم اینهمه ترک و کرد و پارس و لر کردن چه فایده ای داره، همه مون انسانیم و در نهایت میمیریم. چند سالی هم میخوایم زندگی کنیم اینجا. اگه همه با هم بودیم میتوونستیم این چندسال رو تو صلح و صفا بگذرونیم ولی چون ترکا فقط وقتی منافع قومیشون به خطر میفته حاضرن کاری بکنن، همه باید با هم عمرمون رو بسوزونیم.

لینک به دیدگاه
اصلا هم اینطور نیست. آسمیلاسیون فرهنگی رو کی پیاده کرده؟ حکومت تو ایران که همیشه دست ترکا بوده، قاجار و غزنویه و سلجوقیه و ... همه ترک بودن، الان هم که آغا ترکه.

اگه کردا اینو بگن یه چیزی؛ ولی ترکا نه پسرم.

من بین لرا هم بودم اصلا احساس غریبگی نمیکردم، چون اونا خودشون رو جدا نمیدونن. ترکا معتقدن قبل از ایرانی بودن ترکن؛ مطمئنا خیلیاشون اگه جنگی بین ترکیه و ایران پیش بیاد؛ بهشون حق انتخاب بین دوتا کشور رو بدن؛ واسه ترکیه و ضد ایران میجنگن.

اصلا من نمیدونم اینهمه ترک و کرد و پارس و لر کردن چه فایده ای داره، همه مون انسانیم و در نهایت میمیریم. چند سالی هم میخوایم زندگی کنیم اینجا. اگه همه با هم بودیم میتوونستیم این چندسال رو تو صلح و صفا بگذرونیم ولی چون ترکا فقط وقتی منافع قومیشون به خطر میفته حاضرن کاری بکنن، همه باید با هم عمرمون رو بسوزونیم.

اولا مشخصه جدیدا بدجوری با بحران مرگ داری دست و پنجه میزنی:banel_smiley_4: بکش بیرون از این مرگ بابا:banel_smiley_4:

بعدشم ببین گفتم که تو 90 ساله اخیر از رضاخان به بعد، خ.ر اصلا انسان هست که بخواد ترک باشه یا نه؟ به خاطر قدرت هرکاری میکنه

اون قسمت زیر خط دار خیلی توضیحش مفصل هست و الان حس بحث طولانی رو ندارم تازه از دست نگار راحت شدم:banel_smiley_4:

با اون تیکه ی بولدت خیلی موافقم ایول، قبلا از این حرفا نمیزدی آفرین :دی

این تیکه آخرت رو هم تاریخ میتونه راجع بهش قضاوت بکنه، البته در حال حاضر اینطوری هست چون تاریخ ثابت کرده قومیت ها همیشه سپره بلا بودن برای مرکز نشین ها و در مواقع لزوم پشتشون همیشه خالی شده، درواقع گوشت دم توپ بودن همیشه! که توضیح مفصل این هم الان از حوصله من خارج هست:ws37:

لینک به دیدگاه

ببین اگه قبولم داشته باشی من خیلی بیشتر از تو در خیلی از جاهای دنیا گشتم و خیلی از اقوام رو هم در وطن خودشون هم در حالت غریبه گی دیدم .. این اقوام وملت ها هر کاری هم میکنن و هر چه سعی میکنن کار سختیه که با زبانی غیر از زبان خودحرف بزنند . عادت خوبی نیست و لی ترک ناشدنیه و دلیل بر بی احترامی هم نیست .. میدونم برای غریبه به زبون اونا زجر اوره بخصوص اگه خیلی طولانی باشه .. :4564::4564:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...