رفتن به مطلب

نظرسنجی هفتمین مسابقه عکس با دوربین شخصی - موضوع عکاسی در شب

عکس برتر کدام است  

136 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. عکس برتر کدام است

• 6
    • 25
    • 3
    • 4
    • 25
    • 11
    • 3
    • 25
    • 13
    • 7
    • 14

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 165
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نظرسنجی به پایان رسید :w16:

رقابت حساسی بین عکسهای شماره 2 و 5 و 8 بود :w16: امیدوارم که این رقابت سالم بوده باشه :ws37:

اتفاق جالبی که در این سری از مسابقات افتاد ، اینه که سه تا عکس برنده داریم :ws3:

عکس شماره 2 با 25 رای : tulkas

عکس شماره 5 با 25 رای : sara_arch

عکس شماره 8 با 25 رای : yekta68

قرار بود جوایز این دوره به این صورت باشد که :

نفر اول 300 امتیاز + مدال بهترین عکاس

نفر دوم 200 امتیاز

نفر سوم 100 امتیاز

ولی با توجه به شرایط پیش آمده و وجود سه برنده با رای های یکسان ، جوایز به صورت زیر تغییر پیدا میکند : :ws48:

نفرات اول هر یک 100 امتیاز + مدال بهترین عکاس برای هر کدام akkasi.gif :ws49:

دیگر عکس ها به ترتیب رای :

عکس شماره 11 : hamed.zizo

عکس شماره 9 : danijan

عکس شماره 6 : Matin.Gamer

عکس شماره 10 : ven000s_68

عکس شماره 1 : hamid_shahrsaz

عکس شماره 4 : Ssara

عکس شماره 3 : mohammad 87 سبز

عکس شماره 7 : rahman1990

از تمامی دوستان و عزیزانی که در این دوره شرکت کردند ممنونیم :icon_gol:

موضوع مسابقه بعد : روستا

پ.ن : زحمت چک کردن IP رای دهندگان با محمد !

• Like 5
لینک به دیدگاه

همه اومدن گفتن : ااااااااااااا این عکسو (با لهن کامبیز بخونین:ws3: ) اااااااااااااااااا چجورییییییی؟ اااااا این فتوشاپه؟ اااااااا چه جالببببببببب ، ااااااااا

اگه جالب بود جرا رای ندادین:hanghead: با احترام به بقیه عکسا و تبریک بهشون ولی مثلا عکس 5 چیه آخه؟ :w58: هی هی ، اینجا ایران است ؛ جایی که ابتکار هیج ارزشی ندارد !!!!!!!! :ws3::ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
هر کسی به زیبا ترین عکس از دید خودش رای داده عزیز !

مگه من گفتم هر کسی به زشتترین عکس از دیدگاه خودش رای داده؟ :ws3: هرکی مختار به هر عکسی دوست داره رای بده :w16: ولی خوب یه ذره با تاکتیک و ماکتیکو ابتکار مبتکار هم توجه باید بشه ، چون همه ماه دوست دارن به ماه رای دادن :w589: خوب منم عکس ماه دارم ، دوربینو میزاری رو 3 پایه دکمه رو فشار میدی تمام! :sigh:

yl6gltvgfeikvywlqdom.jpg

• Like 5
لینک به دیدگاه

من نظر سنجی رو قبول دارم ؛ نمیگم رای من کجاست که :ws3: بردن مبارکشون هم باشه ؛ ولی رای دهنده محترم باید توجه کنه مسابقه عکاسی هست ، مسابقه دوست داشتنی ترین سوژه که نیست ، اگه یه عکس خوب از زشت ترین و تهوع آورترین سوژه ها هم گذاشته بشه باید بهش رای داد و بر عکس:hanghead: بیخیال ، من هدفم زیر سئوال بردن نظرسنجی نیست ، ملاک رای ملت است :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
من نظر سنجی رو قبول دارم ؛ نمیگم رای من کجاست که :ws3: بردن مبارکشون هم باشه ؛ ولی رای دهنده محترم باید توجه کنه مسابقه عکاسی هست ، مسابقه دوست داشتنی ترین سوژه که نیست ، اگه یه عکس خوب از زشت ترین و تهوع آورترین سوژه ها هم گذاشته بشه باید بهش رای داد و بر عکس:hanghead: بیخیال ، من هدفم زیر سئوال بردن نظرسنجی نیست ، ملاک رای ملت است :ws3:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
حالا درباره عکس 11 توضیح بده که چطوری بود :ws52:

دوستان یک توضیحاتی دادن ، این عکس با سرعت شاتر کم (15 ثانیه) گرفته شده ، یعنی این عکس حاصل یک لحظه نیست و حاصل 15 ثانیه تابش نور هست ، سرعت شاتر دوربین رو کم میکنی ، دوربین رو میزاری روی 3 پایه ، تو محیط نسبتا تاریک ، تایمر دوربین رو هم میزاری روی چند ثانیه که بتونی بری جلوی دوربین ، و با یک منبع نور روی هوا و یا با تابش نور روی یه سطحی میتونی اشکال مختلف بکشی ، فقط برخلاف گفته دوستان شاتر چند بار باز و بسته نشده ، منبع نور هست که قطع و وصل شده ، منبع نور من هم چراغ قوه گوشی 1203 بود :ws3: اینم چند نمونه :

4kv7tpodfzxod4si6081.jpg

(رو دیوار ـ سیما دوست دختر یکی از دوستامه به من ربطی نداره:ws3:)

3y8rg3uudqjgq3eod90y.jpg

(روی فرش)

it424e2n7zq2z6axzhu1.jpg

(روی هوا)

4bq3u50fzn1zg5z6g9ss.jpg

(برای اینکه متین خان باورش بشه عکس رو خودم انداختم!:ws3:)

i2hytllcjqj5qjlllx.jpg

q636jj8yyylivbckycl.jpg

• Like 7
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
دوستان یک توضیحاتی دادن ، این عکس با سرعت شاتر کم (15 ثانیه) گرفته شده ، یعنی این عکس حاصل یک لحظه نیست و حاصل 15 ثانیه تابش نور هست ، سرعت شاتر دوربین رو کم میکنی ، دوربین رو میزاری روی 3 پایه ، تو محیط نسبتا تاریک ، تایمر دوربین رو هم میزاری روی چند ثانیه که بتونی بری جلوی دوربین ، و با یک منبع نور روی هوا و یا با تابش نور روی یه سطحی میتونی اشکال مختلف بکشی ، فقط برخلاف گفته دوستان شاتر چند بار باز و بسته نشده ، منبع نور هست که قطع و وصل شده ، منبع نور من هم چراغ قوه گوشی 1203 بود :ws3: اینم چند نمونه :

i2hytllcjqj5qjlllx.jpg

من باز متوجه نشدم :ws52:

چخده حرفه ای:w58:

لینک به دیدگاه
من باز متوجه نشدم :ws52:

چخده حرفه ای:w58:

همونطوری که این عکسارو میندازن :

qa4te7e8wvi16xet9kh.gif

نه بابا خیلی هم ساده هست ؛ فقط باید دوربینت حالت Tv یا تنظیم دستیه سرعت شاتر رو داشته باشه ، که اکثرا دارن فکر کنم

• Like 3
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
همونطوری که این عکسارو میندازن :

qa4te7e8wvi16xet9kh.gif

نه بابا خیلی هم ساده هست ؛ فقط باید دوربینت حالت Tv یا تنظیم دستیه سرعت شاتر رو داشته باشه ، که اکثرا دارن فکر کنم

:w58::w58::w58::w58::w58::w58:

لینک به دیدگاه

خيلي ممنون از دوستاي خوبم كه من رو شايسته دونستن و به من راي دادن( اونقدر بدم مياد از اين حرفاي شعاري):ws3:

اين مدال متعلق به همه ي شماست و من چون نميخوام كدورتي ايجاد بشه مدال رو بصورت نمادين:ws53: تقديم ميكنم به ونوس عزيز.:gol cheshmak:

حامد جان ول كن مارو ديگه. باختي حالا داري به بهانه عكساتو هي آپ ميكني؟:127fs1601347:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...