رفتن به مطلب

کمک!!

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اين چيز خوبيه!

خود سايت سوني گفته نيازي به آنتي ويروس نيست!

لینک به دیدگاه
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اين چيز خوبيه!

خود سايت سوني گفته نيازي به آنتي ويروس نيست!

:rose:

لینک به دیدگاه

گوشی های جدی بخاطر امینت بیشتر حالتی دارن که نرم افزار قبل نصب باید ساین شه بخاطر همین ویروس نمیگیرن مگر بدی بیرون گوشیتو هک کنن در اون صورت ویروس بگیرن

لینک به دیدگاه
گوشی های جدی بخاطر امینت بیشتر حالتی دارن که نرم افزار قبل نصب باید ساین شه بخاطر همین ویروس نمیگیرن مگر بدی بیرون گوشیتو هک کنن در اون صورت ویروس بگیرن

جدا؟

خو چرا اینکارو بکنم!:4chsmu1:

هوینجوری نگیره خوبه که!

:flowerysmile: خوش خبر باشی!

لینک به دیدگاه
جدا؟

خو چرا اینکارو بکنم!:4chsmu1:

هوینجوری نگیره خوبه که!

:flowerysmile: خوش خبر باشی!

چون در حالت غیر هک نمیتونی برنامه ساین نشده سیمبین نصب کنی برنامه ساین شده هم توسط شرکت ارایه میشه که پولی برنامه کرک شده هم قابل نصب نیست مگر یا گوشی رو هک کنی یا برنامه رو ساین کنی

چون ساین سخته میدن گوشی رو هک کنن

ولی اگه خواستی طریقه ساین رو هم بعدا میذارم

لینک به دیدگاه
چون در حالت غیر هک نمیتونی برنامه ساین نشده سیمبین نصب کنی برنامه ساین شده هم توسط شرکت ارایه میشه که پولی برنامه کرک شده هم قابل نصب نیست مگر یا گوشی رو هک کنی یا برنامه رو ساین کنی

چون ساین سخته میدن گوشی رو هک کنن

ولی اگه خواستی طریقه ساین رو هم بعدا میذارم

دستت ممنون!:persiana__hat:

لینک به دیدگاه

منم یه سوال دارم.:ws52:

گوشیه من سامسونگ.مدلشم5560.من روش رمز گذاشتم.............میخوامم ببینم این داداشه موقعی که من نیستم می تونه رمزش رو وا کنه؟:banel_smiley_4:

آخه خیلی بلا........هرکاری بگی ازش بر میاد.منم99%احتمال می دم که تاحالا 100000دفه وارد اس ام اس ام شدهw74.gif.ولی برای دل خوشی خودمم که شده روش رمز گذاشتم.....wht.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...