رفتن به مطلب

به من بگيد چيكار كنم ؟ آره يا نه ؟

ارسال های توصیه شده

خب ولی وقتی کسی رو دوس داریه روز هوس نمکنی عوضش کنی !

یا مثلا وقتی کسی رو دوس داری فردا هوس یکی دیگه رو نمیکنی !

یا حد اقل واسه من خیلی سخته عوض کردنش

من باشم ترجیه میدم همه تلاشمو بکنم حتی گه غیر منطقی

بالاخره یا میشه یا نمیشه دیگه ولی سود ضررش فقط پای خودمه

ولی خب شاید اشتباهه:hanghead:

شاید بقیه مثب من باشن و ترجیه بن کمتر اذیت ن یا رهی رو انتخاب کنن که از ول مطمئن باشن اخرش خوب تموم میشه:hanghead:

شما یه عروسک در بچه گی داشتی که خیلی دوستش داشتی و بعد بابا یا مامان یه عروسک جدید و قشنگ تر و بهتر رو برات میگیرن ایا هنوز با اون عروسک قدیمی کهنه ی به درد نخور بازی میکنی؟این حکایت ادم ها هستش هر چیزی یه روزی دلت رو میزنه اگر هم بگی نه دروغ گفتی چون بلاخره یه روزی یه چیزی جاش رو برات پر میکنه مثل اومدن و رفتن ادم ها توی این دنیا

خوب این تلاش غیر منطقی فکر نمیکنی باعث خستگیت از دنیای پیرامونت کنه و از همه چیز و از همه کس دل ببری شما به صدمات روحی ای که بهت وارد میشه فکر کردی؟

لینک به دیدگاه

نه:banel_smiley_4: اخه 20 سالگي كسي عاشق ميشه؟ اونم تو اين دورو زمونه

تو دنياي واقعي نميشه به شناخت رسيد چه جوري نديده نشناخته عاشق شدين و تصميم ازدواج گرفتين؟:banel_smiley_4:

تازه معلوم نيست بري سربازي بياي باهات بمونه يا نه يا خودت هنوز عاشق باشي يا نه

حالا 1000تا سكه هيچ چه جوري ميخواي از پس مخارج زندگي بر بياي

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قصد نا امید کردن شما رو ندارم ولی موضوع اصلا قابل بحث نیست.

یه ضرب المثل هست که میگه چرا عاقل کند کاری که باز آید پشیمانی.

پر واضحه که ادامه این ارتباط با هدف ازدواج برای شما مشکلات زیادی رو به همراه خواهد آورد.

بهتره قبل از اینکه وابستگی بیشتر شه و به طبع جدایی سخت تر، این رابطه رو پایان بدید که این به نفع هر دوی شماست. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوست عزیز قصد نا امید کردن شما رو ندارم ولی موضوع اصلا قابل بحث نیست.

یه ضرب المثل هست که میگه چرا عاقل کند کاری که باز آید پشیمانی.

پر واضحه که ادامه این ارتباط با هدف ازدواج برای شما مشکلات زیادی رو به همراه خواهد آورد.

بهتره قبل از اینکه وابستگی بیشتر شه و به طبع جدایی سخت تر، این رابطه رو پایان بدید که این به نفع هر دوی شماست. :icon_gol:

دقیقا....

لینک به دیدگاه

اون از من 3 سال بزرگته

تو یه استان هم نیستیم من تازه 20سالمه تازه میخوام برم کارشناسی بخونم بعدش برم سربازی

گفتم که بیا با هم ازدواج کنیم

تو که این شرایط رو میدونستی چرا گفتی؟:ws6:

خودت پیشنهاد دادی بعد اومدی مشورت بگیری؟

پس معلوم میشه این چیزا که گفتی (سن و توی یک شهر نبودن و اینا) برات مهم نبوده .

و وقتی مهریه و خونه رو گفته تازه رفتی فکر کردی کارت درسته یا نه

مشکلت اینه:

تازه میگه مهریه 1000 سکه ای هم میخواد خونه جدا هم میخواد چکار کنم؟

بحث مهریه و اینا رو یکم زود شروع نکرده؟

به نظرم کلا این موضوع که پیش اوده یه بچه بازی بیشتر نیست...خودتون تمومش کنین بره

بشین با خودش صحبت کن بگو نمیشه و فعلا زوده برای ازدواج فکر کردن

همین دلایلی که داشتی برای خودت و به شکت انداخته رو بهش بگو

:rose:

لینک به دیدگاه

خاله بازی می خواین بکنین یا زندگی مشترک می خواین تشکیل بدین ! :icon_pf (34):

پسر 20 ساله و دختر 23 ساله !

به نظر من که کلا قید رابطه رو هم بزن چه رسد به ازدواج !

مطمئن باش سر 1 سال نشده , آتیشا که فرونشست تازه هر دو متوجه می شین چه کردین و توی دادگاه خانواده دارین نوبت می گیرین برای طلاق

تازه اگه عاقل بوده باشین و تا اون زمان پای بچه ای هم وسط نیومده باشه :hanghead:

از لحاظ روانشناسی دخترا معمولا 2 سال بیشتر از سنشون درک می کنن و پسرا دو سال کمتر از سنشون

حالا دیگه حساب کن که چه شود !

در ضمن رابطه ای که از نت شروع بشه اصلا در مورد ازدواج نباید روش حساب باز کرد ؛شاید فقط 1% رابطه ای که از این طریقه به ازدواج موفقی ختم بشه (البته من به همون 1% هم شک دارم )

شما مطمئن باش که دختر خانوم آسیبی نمی بینه اگر هم چنین باشه خیلی راحت می تونه با این قضیه کنار بیاد

هر چند با این تفاسیر من فکر می کنم شما بیشتر آسیب ببینی تا اون دختر

اصلا شما چقدر از همدیگه شناخت دارین ؟ تا حال همدیگه رو خارج از نت هم ملاقات کردین ؟ چقدر در مورد فرهنگ و خانواده اش . عقاید و اعتقاداتش و ....... می دونی ؟

معمولا رابطه های توی نت با سلام خوبی شروع می شه و دو روز بعد به عزیزم قربونت برم دلم برات تنگ شده می رسه و در نهایت بدون این که هیچ شناختی طرفین از هم داشته باشن تصمیم می گیرن با هم ازدواج کنن

اصلا الان در خودت می بینی که بخوای یه زندگی رو اداره کنی ؟!

در ضمن دختری که بره به سمت یه پسر 20 ساله و اجازه بده که داستان ازدواج پیش بیاد و تقاضای مهریه سنگین هم داشته باشه و در حالی که می دونه طرفش نه سربازی رفته و نه کاری داره و به دنبال تحصیلات هم هست

خودت حساب کن اصلا به عقل جور در میاد ؟!

مطمئن باش که حساب دیگه ای برات باز کرده و اصلا بحث عشق و عاشقی نیست

در نهایت تصمیم با خودته اما با یه کم سبک سنگین کردن نظراتی که بچه ها دادن به راحتی می تونی راهت رو انتخاب کنی :a030:

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من برای یه پسر20سال خیلی زوده که بخواد ازدواج کنه و اینکه نحوه اشنایی خیلی مهمه .بنظر من خوبه که سن مرد از زن بیشتر باشه چون اونجور زن میتونه به عنوان یک پشتیبان به مرد نگاه کنه.

لینک به دیدگاه
اگه تعداد سکه ها 100 تا بود میشد روش فک کرد ولی 1000 سکه رو ......بیخیال

یعنی به نظر شما فقط مشکل مهریه است ؟!!!!!!!!!!!! :w58:

هیچوخ از منطقی بودن تو این مسائل خوشم نیومد !

من باشم کاری میکنم که دلم میگه همین همین همین:hanghead:

اما هیلدا جان ازدواج لباس نیست که امروز چون دوست داشتی خریدی و پوشیدی اما فردا چون دلت رو زد عوضش کنی

اومدیم و فردا از یکی دیگه خوشش اومد پس این یکی رو رها کنه بره سراغ دلش !

این طور باشه که دیگه سنگ روی سنگ بند نمی شه ؟

عقل و احساسات توی مسئله ازدواج مکمل ان

لینک به دیدگاه

گفتنی ها گفته شد

ولی کارشون به ازدواج ختم میشه چون هم دختره زرنگتر از این حرفهاست هم این آقا پسر ساده تر از این حرفهاست:banel_smiley_4:

ایشالله که یکیشون حداقل راه درست پیدا کنه

لینک به دیدگاه

چقدر این ارتباط برام اشناست!!!!!!!

منم مثل همه دوستای دیگه میگم که داری اشتباه محض میکنی!

فک کردی 1000 تا سکه شوخیه؟

تاحالا حساب کردی هزار تا سکه چقدر پولشه؟!!!

کسی که اول بسم الله حرف مهریه میزنه اونم انقرد سنگین بدون یه دردی داره!

تو دلت به حالش میسوزه؟

اون چرا به حال تو دلش نمیسوزه؟

چطوری چیزای و ازت میخواد که احتمالا میدونه توانایی براورده کردنشو نداری!

اینا تازه گذشته از روش اشناییتونه ....اشنایی برای ازدواج از طریق نت اونم تو دوتا شهره جدا!

شاید بشه از طریق نت اشنا شد ولی حداقل یه جایی که بشه طرف و دید و تو دنیای واقعی شناخت ازش پیدا کرد ....

این رابطه ای که تو داری ازش حرف میزنی اشتباه در اشتباه در اشتباهه!

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

دوست عزیز منم با نظر بقیه بچه ها موافقم . به این فکر کردی که بعدها با بزرگتر بودن خانمت از خودت مشکل پیدا نمیکنی ؟؟ ممکنه بگی الان همه چیز خوبه و قشنگه اما ایا ممکنه تا چند سال دیگه مثلا بعد از سربازی دیدگاهت به زندگی عوض نشده باشه ؟؟ مطمئنا خودت هم میدونی اشنایی اینترنتی برای ازدواج کافی نیست ....و در مورد مهریه هیچ وقت زیر بار کاری که بعدا نمیتونی انجام بدی نرو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...