رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نقشه های کامل ساختمان مسکونی 4 طبقه – 7 واحدی

بهمراه پارکینگ و زیر زمین – هر واحد 113 متر

طراحی مجتمع های مسکونی اصلی ترین کار بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه هستش و باید از همین جا همه دانشجویان رشته معماری این دلخوشی تلخ رو بدم که انتظار نداشته باشم که بعد از پایان درس فوری پروژه های آنچنانی که در دانشگاه انجام دادن رو بهشون بدن و اول کار باید خودشون رو بچسبونن به طراحی فضاهای مسکونی.!

همیشه سعی کردم که نقشه هایی رو واسه دانلود قرار بدم که همه نیازهای دانشجوها و افراد مرتبط با معماری و ساختمان رو تا حدی برآورده کنه اما بعضی از عزیزان همیشه گله مند هستند که چرا بعضی از نقشه هایی که قرار می دیم داخل سایت خارجی هستن و نمیشه اونا رو در داخل ایران اجرا کرد ، باید به این عزیزان بگم که منظور من از ارائه این نقشه ها فقط جنبه آموزشی رو داره و دوس دارم شما هم از این نقشه ها برای کارهای خودتون ایده بگیرید نه اینکه همون نقشه رو دقیقا تحویل استاد خودتون بدید یا همون نقشه رو اجرا کنید.

اما بدلیل اینکه به خواسته این عزیزان هم احترام گذاشته باشم امروز مجموعه نقشه های معماری یکی ساختمان مسکونی 4 طیقه رو آماده کردم که در داخل ایران اجرا شده و با خواسته های بعضی از عزیزان هم خوانی داره!

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

نقشه های ارائه شده در مجموعه قابل دانلود امروز :

نام پروژه : ساختمان مسکونی 4 طبقه – 7 واحدی بهمراه پارکینگ و زیر زمین – هر واحد 113 متر

نقش های موجود : سایت پلان ، پلان های زیر زمین ، پارکینگ ، طبقه همکف ، اول ، دوم ، سوم و چهارم ، پلان شیب بندی پشت بام ، بهمراه پلان مبلمان طبقات

مقاطع : مقطع A-A و مقطع B-B

نماها : نمای شمالی و جنوبی

برای دانلود نقشه های مجتمع مسکونی 4 طبقه ( 7 واحدی ) بر روی گزینه دانلود کلیک کنید.

پسورد :

( لینک مستقیم )

( لینک غیر مستقیم 1 )

( لینک غیر مستقیم 2 )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...