رفتن به مطلب

گفتگوی صمیمانه بچه های حقوق

Yekta.M

حقوقی هستید ؟  

37 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. حقوقی هستید ؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ایول به چی؟؟؟:w000::ws3:

میخوام تعریف نکنه..تعریفش بخوره تو سر خودش...هیچی نداره تعریف کنه:w02:

اون جلسه که تو نبودی ولی خوش فکر بود همش سر نهار از حشرات و سوسک و کَنه و .....صحبت کرد غذامو کوفتم کرد:icon_razz:اینم به خوش فکر:vahidrk:

چقدر عصبانی :banel_smiley_4::ws3:

چقدر حساس :w02::ws28:

مزش به اینه نگم :ws3:

ولی واقعیت داره بشر در آینده از حشرات تغذیه میکنه :w16:حالا وسط غذا شما بود .. میلاد میخواسته یادآوری کنه :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
چقدر عصبانی :banel_smiley_4::ws3:

چقدر حساس :w02::ws28:

مزش به اینه نگم :ws3:

ولی واقعیت داره بشر در آینده از حشرات تغذیه میکنه :w16:حالا وسط غذا شما بود .. میلاد میخواسته یادآوری کنه :ws3:

آقا نخواستیم نگو ولی روز نمایشگاه یه چیزی پرتاب شد سمت سرت تعجب نکن:ws3::ws28:

خب ایشاله تا اون آینده بیاد من دعوت حقو لبیک بگم که اون روزا رو نبینم..:ws3:

ببینم شما مشاور منی یا وکیل مدافع میلاد؟؟بذار بهونه داشته باشم با خیال راحت بکشمش دیگه:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آقا نخواستیم نگو ولی روز نمایشگاه یه چیزی پرتاب شد سمت سرت تعجب نکن:ws3::ws28:

خب ایشاله تا اون آینده بیاد من دعوت حقو لبیک بگم که اون روزا رو نبینم..:ws3:

ببینم شما مشاور منی یا وکیل مدافع میلاد؟؟بذار بهونه داشته باشم با خیال راحت بکشمش دیگه:ws3:

پس نمیخوای سالم برسی خونه :ws3::ws28:

بگم ایشالله ناراحت میشی:icon_razz: .. بگم خدا نکنه باید زنده بمونی از حشرات تغذیه کنی :84eb3ampc0vsywihe0i.... ولی هرچی صلاح خودته :ws28:

گندم خودت گفتی وکیلی میلادی که :whistle:مهندسی رو نگفتی :ws3:خیلی خشنی برای یک سوسک میخوای آدم بکشی!!! :w58:به عاقبتش فکر کن گندم دارم به عنوان مشاورت میگم .. تو هم مشاور حقوقی من هستی..... بیا از الان تصمیم بگیر به چیزای خوب فکر کنی .. فکر های مخشوش را از ذهنت بیرون کن ...... یک نفس عمیق بکش بگو من نمیخواهم کسی را بکشم .... من با انسان ها خوب رفتار میکنم :w02:(روانشناسی هم میکنم:whistle: )

• Like 2
لینک به دیدگاه
پس نمیخوای سالم برسی خونه :ws3::ws28:

بگم ایشالله ناراحت میشی:icon_razz: .. بگم خدایی نکنه باید زنده بمونی از حشرات تغذیه کنی :84eb3ampc0vsywihe0i.... ولی هرچی صلاح خودته :ws28:

گندم خودت گفتی وکیلی میلادی که :whistle:مهندسی رو نگفتی :ws3:خیلی خشنی برای یک سوسک میخوای آدم بکشی!!! :w58:به عاقبتش فکر کن گندم دارم به عنوان مشاورت میگم .. تو هم مشاور حقوقی من هستی..... بیا از الان تصمیم بگیر به چیزای خوب فکر کنی .. فکر های مخشوش را از ذهنت بیرون کن ...... یک نفس عمیق بکش بگو من نمیخواهم کسی را بکشم .... من با انسان ها خوب رفتار میکنم :w02:(روانشناسی هم میکنم:whistle: )

تهدید میکنی منو؟؟؟:ws28:برو عامو هیچ کاری نمیتونی کنی:w02:

ولش کن هیچی نگو..ایشاله خدا بهمون رحم کنه کارمون به این جور تغذیه ها نرسه:ws3:

عجب..من کی گفتم؟؟:whistle:آره دیگه واسه بقا لازمه بعضی وقتا آدم کشت:ws28:باشه مشاورم روش فکر میکنم...من نمیخواهم کسی را بکشم ولی میلاد خان را میکشم:whistle:من با انسانها خوب رفتار میکنم اما با کسانی که اسم از حشرات موقع غذا بیاورند خیر:whistle::ws28::ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
تهدید میکنی منو؟؟؟:ws28:برو عامو هیچ کاری نمیتونی کنی:w02:

ولش کن هیچی نگو..ایشاله خدا بهمون رحم کنه کارمون به این جور تغذیه ها نرسه:ws3:

عجب..من کی گفتم؟؟:whistle:آره دیگه واسه بقا لازمه بعضی وقتا آدم کشت:ws28:باشه مشاورم روش فکر میکنم...من نمیخواهم کسی را بکشم ولی میلاد خان را میکشم:whistle:من با انسانها خوب رفتار میکنم اما با کسانی که اسم از حشرات موقع غذا بیاورند خیر:whistle::ws28::ws28:

تهدید از جانب تو بود .. کی میخواست چیزی بندازه رو سَر ما :whistle: بر طبق قوانین فیزیک هر کُنشی .. واکنشی داره:w02:خاله تو هم هیچ کاری نمیتونی کنی:w02:

امیدوارم خدا رحم کنه بر انسان های که اصلا توجهی به آیندشون ندارند :hanghead::ws3:

اینم از گفته هایی که حواست نبوده :whistle: میلاد توجه کن بقای گندم در خطره .. داری گندم منقرض میکنیا:ws3:پس روز میتینگ نمایشگاه کتاب شاهد یک قتل پیش بینی شده خواهیم بود که قاتل قبل از وقوع اعتراف کرده :w02::ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

تهدید از جانب تو بود .. کی میخواست چیزی بندازه رو سَر ما :whistle: بر طبق قوانین فیزیک هر کُنشی .. واکنشی داره:w02:خاله تو هم هیچ کاری نمیتونی کنی:w02:

امیدوارم خدا رحم کنه بر انسان های که اصلا توجهی به آیندشون ندارند :hanghead::ws3:

اینم از گفته هایی که حواست نبوده :whistle: میلاد توجه کن بقای گندم در خطره .. داری گندم منقرض میکنیا:ws3:پس روز میتینگ نمایشگاه کتاب شاهد یک قتل پیش بینی شده خواهیم بود که قاتل قبل از وقوع اعتراف کرده :w02::ws3:

:ws28::ws28::ws28:

آمین:ws37:

آره دیگه گندما منقرض شن کلا ایران فلج میشه از نظر اقتصادی ...منم بخاطر همین دارم دست به همچین کار خطرناکی میزنم دیگه وگرنه منو قتل؟؟عمرا:whistle::whistle:

ولی مدرکم دارم که مقتول خودش درخواست قتل داده تازه نوع آلت قتاله رو هم انتخاب کرده(شات گان):w02::ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
:ws28::ws28::ws28:

آمین:ws37:

آره دیگه گندما منقرض شن کلا ایران فلج میشه از نظر اقتصادی ...منم بخاطر همین دارم دست به همچین کار خطرناکی میزنم دیگه وگرنه منو قتل؟؟عمرا:whistle::whistle:

ولی مدرکم دارم که مقتول خودش درخواست قتل داده تازه نوع آلت قتاله رو هم انتخاب کرده(شات گان):w02::ws3:

کجای کاری دختر ... گندم هم ما وارد میکنیم ...... :banel_smiley_4: بی علت داری قتل میکنی :w02:

شات گان میلاد رو پیچوندی :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهدی خوب شد گفتی الان یه سرچ زدم تیتر اکثر خبرگزاریا همینه گندم داره منقرض میشه... خواستی متن خبر و عینا کپی میکنم اینجا:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهدی خوب شد گفتی الان یه سرچ زدم تیتر اکثر خبرگزاریا همینه گندم داره منقرض میشه... خواستی متن خبر و عینا کپی میکنم اینجا:ws3:

پس دارند منقرض میشن ...... میخوای مثل اون فیلمی گذاشته بودی , بزاری :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
پس دارند منقرض میشن ...... میخوای مثل اون فیلمی گذاشته بودی , بزاری :ws3:

فیلمش و ندارم ولی متن خبرش هست...

البته میدونی که این به معنی اینه که چقدر گندم برای جهان بشری ارزش داره بنظر من از اولم گندم یه چیز نایاب بوده و هست و خواهد بود نظیر اون پیدا نمیشه ما باید قدرش و بدونیم:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
علی اینقد فکر نکن موهات میریزه بجاش عمل کن بیا هر روزی که بود :ws3:

نمیتونم بیام:5c6ipag2mnshmsf5ju3

پنجشنبه ها نمیتونم

• Like 2
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...