رفتن به مطلب

گفتگوی صمیمانه بچه های حقوق

Yekta.M

حقوقی هستید ؟  

37 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. حقوقی هستید ؟

ارسال های توصیه شده

سیلام اگه کسی شکست عشقی بخوره میتونه از عشقش که باعث شکستش شده شکایت کنه ؟ لطفا این و از نظر حقوقی بررسی کنید ذهنم و خیلی درگیر کرده؟:ws3:

کسی نبود جواب سوال ما رو بده بعد میگن چرا قیمت ارز نوسان داره :ws3:

سلام

میخواستین شکست عشقی نخورین مگه تقصیر اون یکیه؟؟؟مواظب دلت باش که بعدا شاکی نشی:w02:

قیمت ارز چه ربطی به دیر جواب دادن داره آخه همه چیو باهم قاطی میکنی:banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

میخواستین شکست عشقی نخورین مگه تقصیر اون یکیه؟؟؟مواظب دلت باش که بعدا شاکی نشی:w02:

قیمت ارز چه ربطی به دیر جواب دادن داره آخه همه چیو باهم قاطی میکنی:banel_smiley_4:

اهان حالا فهمیدم شما با علت برخورد میکنین نه معلول احتمالا این از شیوه های جدید حقوقیه:ws3:والا من مواظبشم اون مواطب من نیست:w02:... مگه درمورد اثر سوسک بالدار چیزی نشنیدی؟!... همه چیز به هم ربط داره حتی همین شکلکی که من در ادامه میذارم میتونه مسیر زندگی خیلیا رو عوض کنه:dancegirl2:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اهان حالا فهمیدم شما با علت برخورد میکنین نه معلول احتمالا این از شیوه های جدید حقوقیه:ws3:والا من مواظبشم اون مواطب من نیست:w02:... مگه درمورد اثر سوسک بالدار چیزی نشنیدی؟!... همه چیز به هم ربط داره حتی همین شکلکی که من در ادامه میذارم میتونه مسیر زندگی خیلیا رو عوض کنه:dancegirl2:

دقیقا ، مثلا من تصمیم گرفتم برم کلاس رقص :w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بفرمایید این دوست عزیزم بعنوان یه مثال عینی ...:ws3:

الان که خوب فک میکنم میبینم ، میتونم در کنار درسم آموزشگاه بزنم ، بعد پولدار شم ، زندگیم عوض شه و .... :w58:

• Like 4
لینک به دیدگاه

آقا میلاد میام یه دونه محکم میزنم تو ملاجت تا از این اثرا واسه من تعریف نکنیا:banel_smiley_4:یهو میخوای مثل نهار اون روز میتینگ بحث کنه و حشراتم باز کن:icon_pf (34):

الان که خوب فک میکنم میبینم ، میتونم در کنار درسم آموزشگاه بزنم ، بعد پولدار شم ، زندگیم عوض شه و .... :w58:

ایشاله ایشاله:ws28::ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آقا میلاد میام یه دونه محکم میزنم تو ملاجت تا از این اثرا واسه من تعریف نکنیا:banel_smiley_4:یهو میخوای مثل نهار اون روز میتینگ بحث کنه و حشراتم باز کن:icon_pf (34):

حشرات خیلیم مفیدن دانشمندا پیش بینی کردن که در اینده به علت این که جمعیت بشر رو به افزایش و عرضه بیش از تقاضاست برای مواد غذایی انسان به سمت خوردن حشرات سوق پیدا میکنه

اینا بنظرت خوشمزست:ws3:

2447.jpg

• Like 3
لینک به دیدگاه
حشرات خیلیم مفیدن دانشمندا پیش بینی کردن که در اینده به علت این که جمعیت بشر رو به افزایش و عرضه بیش از تقاضاست برای مواد غذایی انسان به سمت خوردن حشرات سوق پیدا میکنه

اینا بنظرت خوشمزست:ws3:

2447.jpg

پیش بینی درستی هست

متاسفانه اینقدر مقدار منابع و مواد اولیه غذایی کم میشه مردم رو میارند به خوردن حشرات:icon_pf (34):

کباب ملخ زدی میلاد :w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه

آقا میلاد یا خودت به زبون خوش اون عکسو بردار یا از ابزار مدیریتی استفاده میکنم و عکسه رو از پستت حذف میکنم:w000:

گندم با حقیقت میخوای چیکار کنی:w02:

پیش بینی درستی هست

متاسفانه اینقدر مقدار منابع و مواد اولیه غذایی کم میشه مردم رو میارند به خوردن حشرات:icon_pf (34):

کباب ملخ زدی میلاد :w02:

اره گفتم ببریم تو راه برزیل بچه ها بزنن بر بدن... اینا رو فقط بخاطر گندم زدم چون میدونم دوس داره :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اره گفتم ببریم تو راه برزیل بچه ها بزنن بر بدن... اینا رو فقط بخاطر گندم زدم چون میدونم دوس داره :ws3:

توشه راه برداشتی پس:ws3:

تو راه آمازون هم میتونی .. حشراتی مثل مالاریا شکار کنی :ws28:

گندم :w58:بسیار خب :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
توشه راه برداشتی پس:ws3:

تو راه آمازون هم میتونی .. حشراتی مثل مالاریا شکار کنی :ws28:

گندم :w58:بسیار خب :ws3:

اره داداش گشنکی که نمیتونیم بخوریم تو راه:ws3:

افرین این تو تخصص الهست خودش میگفت از پس اینا برمیاد اتفاقا تفنگ مالاریا کشم دارم بهش قرض میدم:ws3:

اره شما نبودی تو جلسه قبلی گفت :w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
گندم با حقیقت میخوای چیکار کنی:w02:

عکسو برداشتی یا برش دارم؟؟؟:banel_smiley_4:

گندم حشره دوس داره دیگه...ها؟؟؟؟ایشاله عمری باشه جبران کنم این حرکتتو:vahidrk:

• Like 2
لینک به دیدگاه
عکسو برداشتی یا برش دارم؟؟؟:banel_smiley_4:

گندم حشره دوس داره دیگه...ها؟؟؟؟ایشاله عمری باشه جبران کنم این حرکتتو:vahidrk:

خوشم میاد ازت که روح دموکراسی در درونت وجود داره :ws3:

عجبا خودت گفتی دیگه من فقط نقل قول کردم حالا خوبه اون همه شاهد بودن اونروز:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اره داداش گشنکی که نمیتونیم بخوریم تو راه:ws3:

افرین این تو تخصص الهست خودش میگفت از پس اینا برمیاد اتفاقا تفنگ مالاریا کشم دارم بهش قرض میدم:ws3:

اره شما نبودی تو جلسه قبلی گفت :w02:

سفر هستو سختی راه .. گشنگی .. هزاران مشکل ..تازه جمعیت زیادی هم میخوان بیان :ws3:

فقط واکسنشو همون جا بزنیم :ws3:چون پشه آنوفل ناقل بیماری دیگه :w02:جانورای دیگه رو هم بررسی کن:ws3:

اِ .. پس خودش گفته :whistle:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خوشم میاد ازت که روح دموکراسی در درونت وجود داره :ws3:

عجبا خودت گفتی دیگه من فقط نقل قول کردم حالا خوبه اون همه شاهد بودن اونروز:ws3:

خواهش میکنم من کلا از استبداد خوشم نمیاد:w16:

اونهمه شاهدو بیار ببینم من کی گفتم تا تکلیف بقیه رو هم روشن کنم:spiteful::167:

اِ .. پس خودش گفته :whistle:

اِ...پس شاهد که میگن شومایی؟؟؟:167:

• Like 2
لینک به دیدگاه

اِ...پس شاهد که میگن شومایی؟؟؟:167:

گندم چرا توجه نمینمویی !!!:ws3:

میلاد گفت اون جلسه ای که تو گفتی ملخ دوست داری .... من اون جلسه نبودم .. پس چجوری میتونم شاهد باشم :w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
گندم چرا توجه نمینمویی !!!:ws3:

میلاد گفت اون جلسه ای که تو گفتی ملخ دوست داری .... من اون جلسه نبودم .. پس چجوری میتونم شاهد باشم :w02:

من هیچ جلسه ای نگفتم ملخ دوس دارم:icon_pf (34):از خودش میگه باور نکن:icon_razz:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خواهش میکنم من کلا از استبداد خوشم نمیاد:w16:

اونهمه شاهدو بیار ببینم من کی گفتم تا تکلیف بقیه رو هم روشن کنم:spiteful::167:

میدونم تو فوق العادای گندم:ws3:

من هیچ جلسه ای نگفتم ملخ دوس دارم:icon_pf (34):از خودش میگه باور نکن:icon_razz:

فیلمش موجود هست فکر کنم لازمه یه جلسه دادرسی در این مورد برگزار کنیم تا حقیقت بر همگان روشن شود:w02:

بچه ها حواستون باشه خانوم مدیر داره ما رو نگاه میکنه :whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
میدونم تو فوق العادای گندم:ws3:

فیلمش موجود هست فکر کنم لازمه یه جلسه دادرسی در این مورد برگزار کنیم تا حقیقت بر همگان روشن شود:w02:

بچه ها حواستون باشه خانوم مدیر داره ما رو نگاه میکنه :whistle:

شما فیلمشو بیار تا حالیت کنم بدون مدرک حرف زدنی چجوری دادرسیش میکنن:w02:

حواسمون هست:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...