رفتن به مطلب

گفتگوی صمیمانه بچه های حقوق

Yekta.M

حقوقی هستید ؟  

37 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. حقوقی هستید ؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با اجازه دوستان.. من فضولیم گل کرد دیدم دوستان اینجا هی میرن هی میان. برام جالب بود ببینم چه خبره دیدم. به به.. دوستان دور هم جمع .. گلشون کم....

خوب اومدم دیگه....:a030:

سلامی چو بوی خوش اشنایی....:hapydancsmil:

به تمام دوستداران و عزیزای خود خود خودم.....:w16:

حساس نشو.....:ws28:

سلام اقا میلاد خوب هستید؟

میبینم که فعالید و میاد و میرید.. خوبه کار شایسته ای میکنی...:ws3:

خوش اومدی خواهری

• :icon_gol:

• :ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام اقا میلاد خوب هستید؟

میبینم که فعالید و میاد و میرید.. خوبه کار شایسته ای میکنی...:ws3:

سیلااام :w02:

بله:ws3:

خواهش میکنم چشماتون شایسته میبینه:icon_redface:

• Like 3
لینک به دیدگاه
پس میلاد تو هم حقوق میخوای؟؟؟ :w02:

همه دوست دارند اینجا حقوق بگیرند :ws3:

اره گندم بمن گفته بود بیا شارژ ده تومنی بهت میدم با همین ترفندا من و جذب کرد اورد تو تالار حقوق خیلی زرنگه:ws3:

پر نماییدیم:w02:

افرین عالی بود گندم من بهت افتخار میکنم فقط یه اشتباه کوچیک کردی حقوق غذایی صحیحه ولی می پذیرم ازت و متشکرم از پاسخگویی دیگر دوستان

این سوال رو از یک میلیون دانشجو در سرتاسر دنیا پرسیده بودن و فقط یک دانشجوی موزامبیکی و الانم که گندم جواب داد همین دو نفرموفق شدن که پاسخگو باشن :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اره گندم بمن گفته بود بیا شارژ ده تومنی بهت میدم با همین ترفندا من و جذب کرد اورد تو تالار حقوق خیلی زرنگه:ws3:

افرین عالی بود گندم من بهت افتخار میکنم فقط یه اشتباه کوچیک کردی حقوق غذایی صحیحه ولی می پذیرم ازت و متشکرم از پاسخگویی دیگر دوستان

این سوال رو از یک میلیون دانشجو در سرتاسر دنیا پرسیده بودن و فقط یک دانشجوی موزامبیکی و الانم که گندم جواب داد همین دو نفرموفق شدن که پاسخگو باشن :ws3:

من شارژ ده تومنی داشته باشم که خودم بیشتر لازم دارم تا هدیه ش بدم به کاربرا واسه جذبشون تو تالار:whistles:

خواهش میکنم...سوال به این تابلویی که دیگه اینهمه فکرکردن نداره:w02:بعدم حقوق قضایی درسته بی سوات:whistle:

کی گفته من اشتباه حدس زدم.. معرفیش کنید...:ws3:

9uyacshfxo8l17epi6ci.gif

آقای تفکر برتر انجمن(میلاد خوش فکر):w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سیلام اگه کسی شکست عشقی بخوره میتونه از عشقش که باعث شکستش شده شکایت کنه ؟ لطفا این و از نظر حقوقی بررسی کنید ذهنم و خیلی درگیر کرده؟:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سیلام اگه کسی شکست عشقی بخوره میتونه از عشقش که باعث شکستش شده شکایت کنه ؟ لطفا این و از نظر حقوقی بررسی کنید ذهنم و خیلی درگیر کرده؟:ws3:

کسی نبود جواب سوال ما رو بده بعد میگن چرا قیمت ارز نوسان داره :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
کسی نبود جواب سوال ما رو بده بعد میگن چرا قیمت ارز نوسان داره :ws3:

:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ممنون من جواب سوالم و کاملا گرفتم حله:ws3:

میشه واسه دوستان حقوقی و غیر حقوقی هم توضیح بفرماید مهندس ، شاید سوال شما سوال دوستان هم باشه :banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
میشه واسه دوستان حقوقی و غیر حقوقی هم توضیح بفرماید مهندس ، شاید سوال شما سوال دوستان هم باشه :banel_smiley_4:

جواب سوالی که بدست آوردی دیگه :banel_smiley_4:

اهان عرض کنم که اصلا چه کاریه شکایت کنیم بگذرید بذارید بره پی زندگیش از قدیم گفتن لذتی که در انتقام هست در بخشش نیست... خودش سرش به سنگ میخوره زندگی که همین امروز نیست از پس امروز بود فردایی... و نکته ی اخر این که مهم خود عشقه که در دل شما باقیه:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اهان عرض کنم که اصلا چه کاریه شکایت کنیم بگذرید بذارید بره پی زندگیش از قدیم گفتن لذتی که در انتقام هست در بخشش نیست... خودش سرش به سنگ میخوره زندگی که همین امروز نیست از پس امروز بود فردایی... و نکته ی اخر این که مهم خود عشقه که در دل شما باقیه:ws3:

بسیار ممنون از توضیحات و حس ندامتی که داری :ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...