رفتن به مطلب

گفتگوی صمیمانه بچه های حقوق

Yekta.M

حقوقی هستید ؟  

37 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. حقوقی هستید ؟

ارسال های توصیه شده

آقا میلاد این بود اون پیشنهاد خاص و ویژه ت؟؟؟:banel_smiley_4:

نظرسنجی مال سالها پیشه وگرنه کلا من اگه جای یکتا جون بودم اصن نظر سنجی نمیذاشتم:w02:

نه این نبود این مختص اینجا بود از اونجایی که زمین ذهن من وسیعه و قابلیت کشت بالایی داره پیشنهاداتم بیشمار و سعی میکنم اونها رو از دوستام دریغ نکنم:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه این نبود این مختص اینجا بود از اونجایی که زمین ذهن من وسیعه و قابلیت کشت بالایی داره پیشنهاداتم بیشمار و سعی میکنم اونها رو از دوستام دریغ نکنم:ws3:

آهان از اون لحاظ..ایشاله یه وسیله ای پیدا کنم این زمین ذهنتو شخم بزنم و همه پیشنهاداتو از بین ببرم و ملتی از دست پیشنهادات راحت شن:whistle::ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آهان از اون لحاظ..ایشاله یه وسیله ای پیدا کنم این زمین ذهنتو شخم بزنم و همه پیشنهاداتو از بین ببرم و ملتی از دست پیشنهادات راحت شن:whistle::ws3:

گندمی اگه شخم بزنی که تازه بارور میشن این ایده های ذهنی باید زمین و اتیش بزنی؟:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
گندمی اگه شخم بزنی که تازه بارور میشن این ایده های ذهنی باید زمین و اتیش بزنی؟:ws3:

ببخشید مشاورم نیس که در این زمینه ازش کمک بگیرم:ws3:منظورم اینه که هر کاری میکنم که این ایده ها وسعت پیدا نکن

ولی آتیش زدن خوب نیس ذهنت گناه داره:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
و اما پیشنهاد من پیشنهاد ندارم بلکه پسنهاد دارم :ws3:عرض کنم که پسنهادم اینه که یه گزینه ی نه ولی حقیقی هستم اضافه شه:ws3:
پیشنهاد خوبیه روش فکر می کنم

• :ws3:

• :ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ببخشید مشاورم نیس که در این زمینه ازش کمک بگیرم:ws3:منظورم اینه که هر کاری میکنم که این ایده ها وسعت پیدا نکن

گندمی حقیقت در اخر برندست ... ذهن پویا دوباره جوانه میزنه... راستی این تالارتون چند تا کاربر داره؟:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
گندمی حقیقت در اخر برندست ... ذهن پویا دوباره جوانه میزنه... راستی این تالارتون چند تا کاربر داره؟:ws3:

خب حالا با این تفکر و ذهنت سکته دادی مارو:w02:

چطور؟؟؟:banel_smiley_4:والا من 640 نفر کاربر حقوق پیدا کردم که متاسفانه بجز من و آرزو بقیه همه خوابن:icon_razz:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خب حالا با این تفکر و ذهنت سکته دادی مارو:w02:

چطور؟؟؟:banel_smiley_4:والا من 640 نفر کاربر حقوق پیدا کردم که متاسفانه بجز من و آرزو بقیه همه خوابن:icon_razz:

خو از این به بعد بگو من و ارزو و میلاد شما رو دیدم اصلا علاقه مند شدم برم حقوق بخونم :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خو از این به بعد بگو من و ارزو و میلاد شما رو دیدم اصلا علاقه مند شدم برم حقوق بخونم :ws3:

واقعا؟؟دمت گرم بابا روحیه دادی:ws3:

میگم شما که اینقد ذهنت فعال و روبه رشده..پیشنهادی واسه جذب کاربرای حقوق نداری بدی ما بریم جذبشون کنیم سه تایی:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه

آغا این ذهن شما مثل زمین کشاورزی شده هااااااااا:ws3:

زمین تالار حقوق هم قابل کشت :w02:محصولات مورد نظرت چیه :ws38:

چه روش خشنی .. کوتاه بیاااااااااااا :ws28:

میلاد فعالیت خوبی داری میگم یک گرایش هم کشاورزی به نام صنایع بگونجونه ! چطوره ؟؟:w02:

تو همیشه از منظر جنایی به مساله نگاه میکنی :w02: وسعت نگاهتو بالا ببر :w58::ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

چه روش خشنی .. کوتاه بیاااااااااااا :ws28:

تو همیشه از منظر جنایی به مساله نگاه میکنی :w02: وسعت نگاهتو بالا ببر :w58::ws3:

کوتاه اومدم که اینطوری اذیتم میکنید دیگه:w02:

وسعت نگاه من هرچقدم بالا بره بازم کمی جناییه:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
کوتاه اومدم که اینطوری اذیتم میکنید دیگه:w02:

وسعت نگاه من هرچقدم بالا بره بازم کمی جناییه:ws3:

اِ پس بالاخره کوتاه اومدی

وسعت نگاهتو حقیقی حقوقی کن:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اِ پس بالاخره کوتاه اومدی

وسعت نگاهتو حقیقی حقوقی کن:ws3:

منه بیچاره که همیشه کوتاه اومدم:sigh::ws3:

نه دیگه مثل اینکه زیادی کوتاه اومدم..همون جنایی خوبه خشنه:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
منه بیچاره که همیشه کوتاه اومدم:sigh::ws3:

نه دیگه مثل اینکه زیادی کوتاه اومدم..همون جنایی خوبه خشنه:w02:

عَلِکی میگی :ws3:

دیدی علکی میگی :w02:باید از دید حقوق بین الملل نگاه کنی مثلا میخوای بری برزیل :banel_smiley_4::w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
عَلِکی میگی :ws3:

دیدی علکی میگی :w02:باید از دید حقوق بین الملل نگاه کنی مثلا میخوای بری برزیل :banel_smiley_4::w02:

عه تویی؟؟فک کردم عباس معصومیه:ws3:

آقا من از همه دیدگاهای حقوقی نگاه میکنم ...خوبه؟؟؟:w02:

بلیطمم پِنجاه میلیون نمیفروشم:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
عه تویی؟؟فک کردم عباس معصومیه:ws3:

آقا من از همه دیدگاهای حقوقی نگاه میکنم ...خوبه؟؟؟:w02:

بلیطمم پِنجاه میلیون نمیفروشم:w02:

عـــــره منم :ws3:

آورین آورین .. اینجوری خوبه :w16::w02:

تو لَگد به گربه زدی .. چه برسه توپ فوتبال میخوای بازی جام جهانی ببینی :w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
عـــــره منم :ws3:

آورین آورین .. اینجوری خوبه :w16::w02:

تو لَگد به گربه زدی .. چه برسه توپ فوتبال میخوای بازی جام جهانی ببینی :w02:

چه ربطی داره عاقــــــــا!!!!من ناجی پِلَنگ ایرانی ام..بلیط افتخاری دارم:w02::ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه
چه ربطی داره عاقــــــــا!!!!من ناجی پِلَنگ ایرانی ام..بلیط افتخاری دارم:w02::ws28:

آخ آخ گاد گوشم فینیتو :ws3::ws28:

هما پاشو اون پاسپورت منِ بیار بهبُود اسم را عوض کنه :w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...