رفتن به مطلب

چرا خواب می بینیم؟

ارسال های توصیه شده

صبح که از خواب بیدار می شی همون لحظه معمولا یادت میاد که داشتی خواب می دیدی ولی یادت نمیاد که چی بوده

پ اگه اینجوری باشه من خواب نمی بینم!

چرا من خواب نمی بینم؟

خواب دیدن و دوس دارم!!

لینک به دیدگاه

از خواب چیزایی که میترسم اتفاق بیوفته رو میبینم..میبینم که اتفاق افتاده:JC_thinking:

یا برعکس..چیزی که دوست دارم اتفاق بیوفته رو میبینم اتفاق افتاده و خیلی خوشحال میشم بعد بیدار میشم میبینم هیچیییییی:banel_smiley_4: از این خوابا آدم نبینه سنگین تره

لینک به دیدگاه
نمیشه کاری کرد خوابامون تبدیل ب واقعیت نشن ؟ :banel_smiley_4:

چرا یه راهی داره

وقتی که کابوس دیدی به محض اینکه از خواب پریدی دیگه اون خواب و سعی کن تو ذهنت مرور نکنی

سریع دوباره چشمات و ببند خواب و از اول تو ذهنت بیار به قسمتی که اتفاق ناخوشایندی برات افتاده رسیدی اون قسمت و تغییر بده

مثلا خواب دیدی که مار نیشت زده ....بعد از بیدار شدن سریع دوباره چشمات و ببند و قبل از اینکه نیشت بزنه یه جور دیگه خوابت و تصور کن

مثلا تصور کن که مار نیشت نزده و رفته ...یا اینکه تو با یه سلاحی کشتیش و ....

البته تعبیر همه خوابا به این طریق قابل تغییر نیست

لینک به دیدگاه
از خواب چیزایی که میترسم اتفاق بیوفته رو میبینم..میبینم که اتفاق افتاده:jc_thinking:

یا برعکس..چیزی که دوست دارم اتفاق بیوفته رو میبینم اتفاق افتاده و خیلی خوشحال میشم بعد بیدار میشم میبینم هیچیییییی:banel_smiley_4: از این خوابا آدم نبینه سنگین تره

خب برای اینکه هم تو خودآگاهت هم ناخودآگاهت این افکار رو مرور می کنی و خواب هم که شاهراهی است به ناخودآگاه

لینک به دیدگاه

این چند وقت دارم رو خودم کار میکنم تقریبا خوابای هر شبم بیش از 50 درصدش یادم میمونه و همشونم مفهوم داره

تقریبا حدود 60 درصدش هم شاید بشه گفت رویای صادقه !

خبر از آینده اینا

برخی از خوابامم ارتباط با افراده مثلا خوابی میبینم در مورد شخصی که باهاش ارتباطی ندارم ولی میدونم مثلا حالش بده پرسو جو میکنم میبینم درسته تقریبا خیلیاش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...