رفتن به مطلب

اسکیس های زمان جاهلیت

ارسال های توصیه شده

:hi:سلام بردوستان شهرسازومعمارخودم.....خوبین؟خداروشکر....من؟منم ای بدنیستم....1راستش همون طورکه بعضی ازدوستان میدونن من ترم دو هستم....اسکیس های ترم یکمو گذاشتم توالبومم....امابه این قکرافتادم که یه مسابقه ای ترتیب بدم که همه اونجااسکیس های ترم یکشون روبیارن واونجابه نمایش بذارن......خلاصه باکمک ممدخان خودمون که راهنمایی کرد ...این تایپیک رددرس کردم......ممنون میشم که تواین شبه مسابقه ی من شرکت کنین ودرپایان هم بهترین...بدترین...خنده دارترین...باحال ترین...جالب ترین...وبقیه ی ترین ها انتخاب میشن...بهشون جایزه تعلق میگیره...واسه بهترین اسکیس یه کف مرتب....واسه بدترینش یه دعای خیر...وغیره.....ببخشید که مزاحم شدم ..بدرود

سلام دوباره به همه دوستان....بعد از صحبت های فراوان به این نتیجه رسیدیم.....که همه ی کسانی که مایل به شرکت درمسابقه ی اسکیس های زمان جاهلیت هستند.....کارهای خودشون روبه صورت یه پیغام شخصی به منfahime.falahzadeارسال کنند...درپایان هم به نظرسنجی گذاشته میشه.....ور درانتهادرمورد هرکدوم از کارها بحث .تبادل نظر میشه......منتظر کروکی ها، اسکیس ها.سایرکارهای ترم یک ودوتون هستم......ممنون داداهاوآبجی های گلم....باتشکر.....

لینک به دیدگاه

دیروز داشتم تو هاردم میگشتم . یه عکس از تمرینای اسکیسم برای کنکور پیدا کردم!

یادش به خیر.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

اون دوتای قبلی از روی کپی کشیده بودم

این یکی حاضر در صحنه بودم

لینک به دیدگاه

اینم اصل جنسه مال خود خود جاهلیتمه:ws3:

اما هیچوقت تمومش نکردم:ws44:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...