رفتن به مطلب

حال من خوب است خیلی هم خوب است!

spow

ارسال های توصیه شده

این نوشته ای بود که یکی ازدوستان بری من فرستاده بود وامیدوارم شما هم بعد ازخوندنش نظرتون رو بنویسید!!:banel_smiley_4:

حالم بد است حالم بد است ای مردم ، از رفتارهایتان حالم بد است ، از طرز رانندگی تان ، از صف های صد شاخه تان ، از هجوم تاتارگونه تان به جعبه خرما یا شیرینی خیرات شده ، از برخورد و نگرش تان نسبت به جنس مخالف ، از داشتن غیرتهای بی مورد راجع به خواهر و مادرتان و بی غیرتی محض راجع به عزیزان دیگران ، از تحلیلهای سیاسی و اقتصادیتان در تاکسی ، از رد و بدل کردن بلوتوث های غیر اخلاقی ، از زیر پا گذاشتن حریم خصوصی دیگران ، از آشغال ریختنتان در خیابان ، از قابلیتتان برای تبدیل صحنه تصادف به محل قتل ، از بی تفاوتی تان نسبت به خون های ریخته شده بر کف خیابان ، از نشستن در خانه هایتان و دنبال کردن اعتراضات از ماهواره ، از عملهای زیبائی ، از یکی نبودن حرف و عملتان ، از تعارف های بی موردتان ، از غیبت کردنهای کثیرتان ، از تغییر نظرهای یک ساعته تان ، از بی تفاوتیتان نسبت به کودکان کار ، از جو حاکم بر ورزشگاه هایتان ، از مرگ بر گفتنها و درود فرستادنهای بی پشتوانه تان ، از عشقهای یک شبه تان ، از انتخاب دوست پسرتان بر مبنای نوع خودرو اش ، از چاپیدن یکدیگرتان ، از قسم ها و دروغهای بی حد و حصرتان ، از بی مطالعه بودنتان ، از تن دادن و دل ندادنتان ، از ذوب شدنتان در فرهنگ غرب و فراموش کردن زبان مادریتان ، از رفتارهایتان در پاتایای تایلند و آنتالیای ترکیه ، از عدم رعایت نظافت شخصی تان ، از فروختن شرفتان به قیمت یک سال محصولات شرکت ساندیس ، از مدرک گرا بودنتان ، از کلاس گذاشتنهای بی موردتان ، از نژاد پرستیتان ، از خواب دو هزار و پانصد ساله تان ، از ادعاهای گزافتان راجع به مشاهیر ایران و ندانستن تاریخ تولدشان ، از مصرف گرا بودنتان ، از قسطی خریدن بنزتان برای فخر فروشی ، از رقصیدنتان در مهمانی با روسری ، از خوردن مشروب بعد از اقامه نماز و…. از کجا بگویم از چه بگویم که حالم بد است ، خیلی هم بد است

لینک به دیدگاه

ولی من حالم خیلی خوش است!

بهتره روراست تربگم سرخوشم ازاین زندگی!!

بهترین وبدترین خصلت انسان عادت وعادت پذیریست چه ایرادی دارد درمملکتی زندگی کنم که ندانستن وتظاهر به دانستن کوچک بودن وبزرگ جلوه دادن بداخلاقی وادعای اخلاق دران حسن اخلاقی شمرده شود

چه عیبی دارد به دینی مدعی باشیم که دروغ را مفتاح هربدی وعیبی میشناسد اما بیشرمانه دروغ میگوییم

چرا باید حالم بد باشد وقتی همه خوبند

چرا باید خودم را زجردهم وقتی فقط عده ای اندک وانگشت شمار از رعایت اخلاقیات میگریزند وهمه وهمه تابع منطق وعقل واحترام متقابل هستند

من درمملکتی زندگی میکنم که همیشه تاریخ حق به حقدارش رسیده چرا باید چند عیب انگشت شمار وقابل اغماض را دلیلی بر بدحالیم بدانم؟

من هم عضو این جامعه هستم ومفتخرم فرهنگی را پشتوانه خودم میدونم که هیچ فرهنگ دیگری حتی به گردپایش نمیرسد از بس که مروج نیکی ها وروراستی هاست

اینجا همه خوبند فقط این منم که نمیدانم نمیفهمم ولی خودم را به رنگ این نیکویان دراورده ام تا شبهه ای وارد نشود!

نمیدانم شاید شما تازگیا شعرتازه هالو را شنیده اید که این زشتی هارا به مردم شریف وبافرهنگ این مرزوبوم نسبت میدهید حتما اخرش را خوب نشنیده ای که درددل طنزالود ودردناکش با امام زمانش را به ان طرف اب میبرد وباید میدانستی که جهنم همون کشورهای کوتوله عربی هستند نه صاحبان مطلق اخلاق وفرهنگ

ازکجا بگویم چه بگویم که بدانی

که بدانی من از خوشی سرمستم

همین!

لینک به دیدگاه

هزاران سپاس سجاد عزیز...متن خیلی زیبایی بود:icon_gol:

من که شعار دادن و ادعای فرهنگ و ادب داشتن و روشنفکر بودن حالم بهم میخوره...از اینکه بعضیا فکر میکنند فرق دارند با بقیه یا بیشتر میفهمند....

کاش هرکسی از خودش شروع میکرد....که باز میدونم این یه شعاره...:icon_pf (34):اما اگه هرکسی فقط درصد ناچیزی از رفتارشو اصلاح کنه این وضع فرهنگ و جامعه ما نمیشه!!!

لینک به دیدگاه
ولی من حالم خیلی خوش است!

بهتره روراست تربگم سرخوشم ازاین زندگی!!

بهترین وبدترین خصلت انسان عادت وعادت پذیریست چه ایرادی دارد درمملکتی زندگی کنم که ندانستن وتظاهر به دانستن کوچک بودن وبزرگ جلوه دادن بداخلاقی وادعای اخلاق دران حسن اخلاقی شمرده شود

چه عیبی دارد به دینی مدعی باشیم که دروغ را مفتاح هربدی وعیبی میشناسد اما بیشرمانه دروغ میگوییم

چرا باید حالم بد باشد وقتی همه خوبند

چرا باید خودم را زجردهم وقتی فقط عده ای اندک وانگشت شمار از رعایت اخلاقیات میگریزند وهمه وهمه تابع منطق وعقل واحترام متقابل هستند

من درمملکتی زندگی میکنم که همیشه تاریخ حق به حقدارش رسیده چرا باید چند عیب انگشت شمار وقابل اغماض را دلیلی بر بدحالیم بدانم؟

من هم عضو این جامعه هستم ومفتخرم فرهنگی را پشتوانه خودم میدونم که هیچ فرهنگ دیگری حتی به گردپایش نمیرسد از بس که مروج نیکی ها وروراستی هاست

اینجا همه خوبند فقط این منم که نمیدانم نمیفهمم ولی خودم را به رنگ این نیکویان دراورده ام تا شبهه ای وارد نشود!

نمیدانم شاید شما تازگیا شعرتازه هالو را شنیده اید که این زشتی هارا به مردم شریف وبافرهنگ این مرزوبوم نسبت میدهید حتما اخرش را خوب نشنیده ای که درددل طنزالود ودردناکش با امام زمانش را به ان طرف اب میبرد وباید میدانستی که جهنم همون کشورهای کوتوله عربی هستند نه صاحبان مطلق اخلاق وفرهنگ

ازکجا بگویم چه بگویم که بدانی

که بدانی من از خوشی سرمستم

همین!

نگو که از صنعت تناقض استفاده کردی یا شایدم استفهام انکاری هان؟

قبلا هم تو کاغد بی خط گفتم اینها همه مجازات فهمیدن هایت می باشد

وقتی در دنیایی زندگی می کنی که اطرافیانت نمی فهمند...

همین که ایستاده ای و می توانی پاسخ دهی ارزش تشکر دارد!:icon_gol:

لینک به دیدگاه
نگو که از صنعت تناقض استفاده کردی یا شایدم استفهام انکاری هان؟

قبلا هم تو کاغد بی خط گفتم اینها همه مجازات فهمیدن هایت می باشد

وقتی در دنیایی زندگی می کنی که اطرافیانت نمی فهمند...

همین که ایستاده ای و می توانی پاسخ دهی ارزش تشکر دارد!:icon_gol:

کی من؟کی این؟

شوخی نکن دختر من قلبم با باتری نیم ولتی کار میکنه:ws3:

لینک به دیدگاه
کی من؟کی این؟

شوخی نکن دختر من قلبم با باتری نیم ولتی کار میکنه:ws3:

خیلی وقتا شوخی ها از حقیقت ها تلخ ترن

مال من25 صدم ولتم کمتره :w000:تو نگو که همینه هان؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

من دیگه ترجیح میدم این مطالب را وقتی خوندم خمیازه بکشم.....

خیلی وقته به صف مترو که میرسم میذارم احشام عزیز،صندلی ها را تصاحب کنند،سپس آرام برم یک گوشه ای بشینم.

جالبه همیشه جا هم کافی هست،اما علت این حرص و ولع ملت را نمیفهمم.

کلا به نظرم بیخیالی واسه یک عده بهترین کاره،شاید خودم هم روزی از این گوسفندها ،سواری گرفتم!!

شاید اشتباه میکنم که گوسفند نیاز به دلسوزی دارد،گوسفند باید مدتی برای چوپانش بچرد و سپس سرش را ببرند.

لینک به دیدگاه
این نوشته ای بود که یکی ازدوستان بری من فرستاده بود وامیدوارم شما هم بعد ازخوندنش نظرتون رو بنویسید!!:banel_smiley_4:

حالم بد است حالم بد است ای مردم ، از رفتارهایتان حالم بد است ، از طرز رانندگی تان ، از صف های صد شاخه تان ، از هجوم تاتارگونه تان به جعبه خرما یا شیرینی خیرات شده ، از برخورد و نگرش تان نسبت به جنس مخالف ، از داشتن غیرتهای بی مورد راجع به خواهر و مادرتان و بی غیرتی محض راجع به عزیزان دیگران ، از تحلیلهای سیاسی و اقتصادیتان در تاکسی ، از رد و بدل کردن بلوتوث های غیر اخلاقی ، از زیر پا گذاشتن حریم خصوصی دیگران ، از آشغال ریختنتان در خیابان ، از قابلیتتان برای تبدیل صحنه تصادف به محل قتل ، از بی تفاوتی تان نسبت به خون های ریخته شده بر کف خیابان ، از نشستن در خانه هایتان و دنبال کردن اعتراضات از ماهواره ، از عملهای زیبائی ، از یکی نبودن حرف و عملتان ، از تعارف های بی موردتان ، از غیبت کردنهای کثیرتان ، از تغییر نظرهای یک ساعته تان ، از بی تفاوتیتان نسبت به کودکان کار ، از جو حاکم بر ورزشگاه هایتان ، از مرگ بر گفتنها و درود فرستادنهای بی پشتوانه تان ، از عشقهای یک شبه تان ، از انتخاب دوست پسرتان بر مبنای نوع خودرو اش ، از چاپیدن یکدیگرتان ، از قسم ها و دروغهای بی حد و حصرتان ، از بی مطالعه بودنتان ، از تن دادن و دل ندادنتان ، از ذوب شدنتان در فرهنگ غرب و فراموش کردن زبان مادریتان ، از رفتارهایتان در پاتایای تایلند و آنتالیای ترکیه ، از عدم رعایت نظافت شخصی تان ، از فروختن شرفتان به قیمت یک سال محصولات شرکت ساندیس ، از مدرک گرا بودنتان ، از کلاس گذاشتنهای بی موردتان ، از نژاد پرستیتان ، از خواب دو هزار و پانصد ساله تان ، از ادعاهای گزافتان راجع به مشاهیر ایران و ندانستن تاریخ تولدشان ، از مصرف گرا بودنتان ، از قسطی خریدن بنزتان برای فخر فروشی ، از رقصیدنتان در مهمانی با روسری ، از خوردن مشروب بعد از اقامه نماز و…. از کجا بگویم از چه بگویم که حالم بد است ، خیلی هم بد است

مگه دروغ میگه؟این رفتارها الان رایجه

لینک به دیدگاه

امروز یه حال بدم بهمتون؟؟؟؟

پاشین دست جمعی یه قرار بزاریم بریم بیرون یه اکیپ 100 نفری تو میدون اصلی شهر جمع شیم آخر شب و کنار هم باشیم بعد از کلی خستگی روزانه یه آهنگ قشنگ بزاریم باهم dance کنیم لامبادا جامایکایی دو ساعتی شاد باشیم بزاریم کنار این همه نا امیدی رو...

همه دعوتیم خوش میگذرونیم باهم دیگه میریم ازکلوپ ها باغ وحشها پارکهای بازی پیشرفتمون لذت میبریم خوش میگذره حسابی .....

هی دیگه باید کم کم از خواب پاشم...

پاشو آتروس پاشو.....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

تو همه انسانها چیزی وجود داره به نام احساس حقارت یا کهتری که خب در خیلی ها تبدیل می شه به عقده حقارت!

این عقده ام خودشو نشون می ده هر کس یه جا نشونش می ده

بهترین راهش اینکه جز برای عزیزانت حرص غیر از خودی رو نخوری

به فولی:

چندین چراغ دارد و بیراهه می رود بگذار تا بیفتد و بیند سرای خویش

لینک به دیدگاه

سجاد چی میگه این رفیقت؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

زمانی کسی در مقام متفکر و انسان،استحاله ای عمیق و دردناک را از سر میگذراند؛ و آنگا رسما گواهی آنرا ارائه میداد، اما شنوندگان سر موئی از آن را در نمیابند و همچنان بر این باورند که این فرد همان فرد قبلیست.

این تجربه ی معمول مایه ی انزجار برخی از نویسندگان شده است: آنها هوشمندی مردم را بی اندازه زیاد پنداشته بودند و زمانی که خطاهایشان را دریافتند سوگند خوردند که سکوت پیشه کنند.

لینک به دیدگاه

هر كجا باشم اسمان مال من است .من خيلي از نمونه هايي كه ذكر شده را به ديد خود ديگران محكومند پس من كي محكومم كي مرا محكوم مي كند ايا حسي را كه مغز سيگنالش را ميدهد بنام تعصب بيجا جلو گيري ميكند ..................................در ضمن در مورد جمله اول منظور داشتم

لینک به دیدگاه
سجاد چی میگه این رفیقت؟:banel_smiley_4:

نمیدونم جیمی!

مملکت گل وبلبل زده تو کارتوهم

حالا پسره چندتا کتاب هم برام اورده میگه بیا بشین اینارو بخون روشن بشی نمیدونه ما چشامونو برای کارهای مهمتری لازم داریم

هیییی:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نمیدونم جیمی!

مملکت گل وبلبل زده تو کارتوهم

حالا پسره چندتا کتاب هم برام اورده میگه بیا بشین اینارو بخون روشن بشی نمیدونه ما چشامونو برای کارهای مهمتری لازم داریم

هیییی:banel_smiley_4:

ملت بیکارن ... :banel_smiley_4: پول یارانه رو بگیر بشین تو خونت حالشو ببر دیگه. :banel_smiley_4:

ببین این رفیق ما چی واسمون فرستاده :

یه سال دیگه هم گذشت و نوروز هم اومد. تعداد ایمیل هایی که میگیریم کمتر شده این روزا ولی کماکان ایمیل های آموزشی که دوستان میفرستن سرازیره...به لطف این ایمیل ها زندگی من دیگه مثل سابق نیست. حقیقتش تغییراتی در اثر این ایمیل ها در من ایجاد شده که حس عجیبی راجع بهش دارم.

مثلا" هنوز هم برام پیغام میاد که جلوی زیر آب رفتن پاسارگاد رو هرجوری که میتونم بگیرم!...گاهی با خواهش و درخواست امضا طومار و گاهی هم با فحش و فضیحت بهم میگن که خیلی خری که مقبره یکی از اجداد بزرگوارت به خاطر افتتاح سد توسط دولت مهرورز داره فاکد آپ میشه و تو نشستی تو خونه ات. به بی غیرتی متهم هستم.

دیگه یه لقمه راحت تو رستوران از گلوم پایین نمیره، چون دوستان عکس هرچی جونور و کثافاتی که توی بشقابهای نیمه خورده و سوپ ها و رستوران ها پیدا شده رو، برام فرستادن و تمام ماشین های حمل گوشت رو به طریق ایکس ری در حال حمل گربه های بی صاحاب پوست کنده و یخ زده میبینم.

هرچی مایعات دستشویی میخرم به سرعت برق و باد تموم میشه چون نسبت کثافت های روی کیبرد و دستگیره در تاکسی و اسکناس و بند کفش و پاکت سیگار و قوطی کنسرو رو به سنگ توالت برام محاسبه شده و تا دقت 3 رقم اعشار فرستاده شده و همگی چندین برابر لیسیدن کف توالت ، ضرر داشته!

آدرس تمام مجامع جهانی رو حفظ شدم و با همشون مکاتبه دارم چون بارها ازشون درخواست کردم که مراسم ختنه سورون رو یه آیین جهانی اعلام کنند و رقص چاقو در یونسکو بعنوان میراث فرهنگی بشریت ثبت بشه.

دیگه یه قرون پول تو بانک ندارم چون مجتبی کوچولو توی استان ایلام تقریبا" 300 بار کلیه هاش از کار افتادن و باید عمل میشده و پدرش 35 بار از روی نردبون افتاده و 4 تا دنده شیکسته داره و بیکاره و خواهرش هم در اثر آتش سوزی چراغ نفتی 46 بار پیوند پوست لازم داشته.

البته هنوز امیدوارم که توی برنامه ای که یکی از ایمیل ها میگفت واقعیت بدون ردخوره، با فرستادن ایمیل به 2500 نفر از دوستام مبلغی معادل 273 657 دلار درآمد مفت و مسلم نصیبم بشه و این غیر از اون درخواستهای اقامت در کشورهای انگلیس و امریکا و استرالیا است که از دفتر حفاظت منافعشون در آفریقای جنوبی و گامبیا برام رسیده.

دیگه تمام حرفای پائولو کویلو و مارکز و دکترشریعتی و چارلی چاپلین و دکتر حسابی و گابریل باتیستوتا رو راجع به زیبایی زندگی و خوب بودن حوله گرم و زیبایی چشمای دختر بچه ها حفظم . همیشه در حالی که از دود و کثافت تهران دارم خفه میشم و یه خرس باتوم بدست با شلوار شیش جیب دنبالم میدوه ، به اون پیرمرد کور بیچاره ای که زیبایی بهار رو نمیدید فکر میکنم و احساس میکنم من خیلی از اون خوشبخت ترم!

دیگه نمیتونم با خیال راحت از سوپر مارکت خرید کنم چون نصف مارک های مواد غذایی، بیشتر سودشون عاید شرکت هایی میشه که روی نقشه های نصب شده در دفاترشون به جای خلیج فارس نوشته خلیج عربی.

به لطف دوستان من دیگه نمیتون نوشیدنی های گازدار بخورم چون نصف بیشترشون جرم های توالت رو به سه شماره تو خودشون حل میکنن. پفک که به هیچ عنوان، چون موقع آتیش گرفتن ازش دود سفید عجیبی متصاعد میشه و همچنین هیچ آبی که تو بطری یخچال باشه را نمیتونم بنوشم چون هفت جور سرطان مختلف میاره، در عین حال از مایکرویو هم برای گرم کردن غذا نمیتونم استفاده کنم چون گلدونی که با آب یکبار گرم شده در مایکروویو آب داده شده بود، 3 روزه ورچلوسید! و از همه بدتر امواج موبایله که اگه بیست تاش با هم رو موقع زنگ زدن، جمع کنی یه تخم شتر مرغ رو 30 ثانیه ای میپزه دیگه من که جای خود داره!

با آگاهی که در اثر این ایمیل ها پیدا کردم،دیگه تمام مدتی که سوار اتومبیلم هستم مراقب اطرافم ،که مبادا یه روانی با یه تفنگ آب پاش که توش اسید سولفوریک ریخته بیاد سراغم!

دیگه نمیتونم به شماره هایی که نمیشناسم و روی صفحه موبایلم ظاهر میشه جواب بدم چون ممکنه در اثر مکالمه با اونا بعدا" برام قبضی بیاد که میگه من 2 ماه تموم با جاماییکا و اوگاندا حرف زدم.

دیگه نمیتونم به راحتی با عابر بانک کار کنم چون اگه شماره کارت رو اشتباه وارد کنم ، کلانتری منطقه اتوماتیک خبر میشه و کارت از طریق سیستم ردیاب الکترونیکی قفل میشه.

در اثر اطلاعات ارزشمند ایمیل ها ،بنزین زدن برام کابوس شده چون فهمیدم اگه هر دفعه یه پروسه خاص رو برای گذاشتن و برداشتن کارت سوخت طی نکنم از سهمیه ام چندین لیتر کم میشه.

مسواکم رو توی پذیرایی نگه میدارم چون استفاده از سیفون باعث میشه ذرات ریز مدفوع تا 6 متر در اطراف پراکنده شن.

هیچ رو انداز ارزون قیمتی نمیخرم چون ممکنه مواد اولیه اش ...... های مصرف شده یک دهکده در شمال شرقی چین باشه!

به خاطر نصیحت عالمانه ایمیل ها که بر مبنای تحقیقات یک دانشمند آلمانی که در پرو تحقیق میکرده ارسال شده بود، 5 هفته تمام سعی کردم از عصاره آبلیمو و سیر و گشنیز که سه روز در آفتاب و سه روز در سایه مونده بود به جای نهار و شام استفاده کنم تا پوستم شفاف شه و تمام سوراخای پوستم باز شه، اما این فقط باعث شد تا عمر دارم دیگه چیزی که بو و مزه این سه تا رو بده، نخورم!

دیگه به هیچ عنوان در هیچ دریایی شنا نمیکنم چون حجم مدفوع و ادرار نهنگ ها و کوسه ها در هر نوبت کارکرد مزاج ،برام ارسال شده!

راستش اگه خوندن این نوشته رو به 235 تا از دوستاتون توصیه نکنید تا فردا ساعت 5 بعد از ظهر یه کوهان پشمالو در میارین که فقط با عمل جراحی قابل برداشتن خواهد بود....دیگه خودتون میدونید.

حال و حوصله ای دارن ملت! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

واقعا چرا بقیه دنیا نمیتونن قدرت مدیریت بالای ما ودقت ما درامور رو درک کنن؟

تو کارخودمون مثل چی موندیم کاردنیا رو تو سه سوت حل میکنیم وبراشون نسخه میپیچیم!

جالب بود محمدجان مرسی

لینک به دیدگاه
امروز یه حال بدم بهمتون؟؟؟؟

پاشین دست جمعی یه قرار بزاریم بریم بیرون یه اکیپ 100 نفری تو میدون اصلی شهر جمع شیم آخر شب و کنار هم باشیم بعد از کلی خستگی روزانه یه آهنگ قشنگ بزاریم باهم dance کنیم لامبادا جامایکایی دو ساعتی شاد باشیم بزاریم کنار این همه نا امیدی رو...

همه دعوتیم خوش میگذرونیم باهم دیگه میریم ازکلوپ ها باغ وحشها پارکهای بازی پیشرفتمون لذت میبریم خوش میگذره حسابی .....

هی دیگه باید کم کم از خواب پاشم...

پاشو آتروس پاشو.....:banel_smiley_4:

بعدم همه با هم پول بذاریم رو هم برا تو شلوار بخریم

نظرت چیه؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...