رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

ارزوهای بر باد رفته . فیلم امشب سینماهای تهران و شهرستان ها

کارگردانان: طراحان کنکور

بازیگران:داوطلبان بدبخت

تهیه کننده:سازمان سنجش

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مصلن می خاستی بگی خیلی ضرنگی؟:ws3: یا تیکه انداختی؟:vahidrk: کی گفته اون شماره دانشجوییمه:brodkavelarg:

مثلا میخواستی بگی زرنگی.............-10-:sigh:

حالا نمیشد خداحافظی نکنی و بری؟:vahidrk:(علی ببین تلافی دیشب رو سرش در آوردم ببین چقدر هواتو دارم:w02:)

منم برم دیگه شب خوش:w02:

ایشون در هزارمین پست خداحافظی کردن.من از اون لحاظ گفتم.............نتایج قطعی کنکور 91 دقیقا کی میاد؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
مثلا میخواستی بگی زرنگی.............-10-:sigh:

خانوم معلم یه صد آفرین میدی به من؟:vahidrk:

ایشون در هزارمین پست خداحافظی کردن.من از اون لحاظ گفتم.............نتایج قطعی کنکور 91 دقیقا کی میاد؟

به زودی:vahidrk:

دوستان شما رو به معلم اول دبستانتون قسم اینقدر تابلو غلط املایی نداشته باشید:4564:

حالا چون قسم میدی باشه:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه

بابا اصلا ارشد قبول بشید کی چی بشه...برید دنبال زندگیتون حالش رو ببرید:4564::4564:(از زبان یک دانشجوی ناکام):sad0:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سه روز میانگین خوابم به چهار ساعت در شبانه روز رسیده......................مرگ بر پروژه:sad0: فردا هم باز باید یکیش رو تحویل بدم.کدش گیر کرده.....اینجا هم که هیچکی متلب بلد نیست:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بابا اصلا ارشد قبول بشید کی چی بشه...برید دنبال زندگیتون حالش رو ببرید:4564::4564:(از زبان یک دانشجوی ناکام):sad0:

نشسته بیرون گود....:w000:

کشتی ما رو با اون پروژه ات:hanghead:

سه روز میانگین خوابم به چهار ساعت در شبانه روز رسیده......................مرگ بر پروژه:sad0: فردا هم باز باید یکیش رو تحویل بدم.کدش گیر کرده.....اینجا هم که هیچکی متلب بلد نیست:banel_smiley_4:

ایول همینطوری ادامه بدی بیست میشی:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...