رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

سلام

من فکر میکنم درصدم اینطوری باشه

ریاضی 50

جامدات 15

ساخت 45

به نظرتون رتبم چند میشه؟

رتبت خوب میشه با توجه به ریاضیت میگم

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

من فکر میکنم درصدم اینطوری باشه

ریاضی 50

جامدات 15

ساخت 45

به نظرتون رتبم چند میشه؟

درود دوست عزیز............اجازهه بدید سنجش کلیدا رو بزنه..........بعد درصد بگیرید

ولی اگر این درصدا واقعی باشه..میتونم بگم بسیاااااااااار عالی

• Like 5
لینک به دیدگاه
نتایج قطعی کنکور کی میاد؟(گرامیداشت آقای خاص)

مریم خودت بگو چنتا بزنم تو سرت که خدا خوشش بیاد:vahidrk:

آخه انصاف داشته باش:whistles:من یه ماه بعد بهت گیر دادم نه یه روز بعد:vahidrk::ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مریم خودت بگو چنتا بزنم تو سرت که خدا خوشش بیاد:vahidrk:

آخه انصاف داشته باش:whistles:من یه ماه بعد بهت گیر دادم نه یه روز بعد:vahidrk::ws3:

:whistles:

اینارو بی خیال.......امان از دل حمید:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
:whistles:

اینارو بی خیال.......امان از دل حمید:ws3:

کو این شکلک پس گردنی زدن آخوند به دختر لج درار:w000:آهان ایناهاش یافتمش:zadan:

• Like 4
لینک به دیدگاه
کو این شکلک پس گردنی زدن آخوند به دختر لج درار:w000:آهان ایناهاش یافتمشTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28138%29.gif

من فکر کنم این یارو:zadan: سند باد باشه که بزرگ شده و ریش در آورده حالا چون زنش کنکور رو خراب کرده داره میزنه ( TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28138%29.gif آخه چرا قبول نشدی ، مگه تو رو گاج و پارسه و ماهان ثبت نام نکرده بودم چرا ؟)

• Like 4
لینک به دیدگاه
کو این شکلک پس گردنی زدن آخوند به دختر لج درار:w000:آهان ایناهاش یافتمش:zadan:

:ws28::ws28:

من فکر کنم این یارو:zadan: سند باد باشه که بزرگ شده و ریش در آورده حالا چون زنش کنکور رو خراب کرده داره میزنه ( TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28138%29.gif آخه چرا قبول نشدی ، مگه تو رو گاج و پارسه و ماهان ثبت نام نکرده بودم چرا ؟)

:ws28::ws28::ws28:

خدا بگم چی کارتون کنه

• Like 2
لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان

هوا فضا رو ترکوندم!!!

زبان تخصصی 60

ریاضی 70

دروس جامدات 45

دروس سیالات 75

طراحی هواپیما :hapydancsmil:30

من کنکورم سال آیندس

اینبار آزمایشی کنکور دادم!

• Like 1
لینک به دیدگاه

برید بخوابید تا نتایج بیاد ما که دانشگاه تهران هستیم به هیچ جا نرسیدیم قبول شدن و نشدن فرقی نداره فقط داریم خودمون را گول می زنیم وقتی به یاد پارسال این موقع می یوفتم خندم می گیره واقعا من اینو می خواستم:icon_pf (34)::icon_pf (34):

• Like 2
لینک به دیدگاه

من مدیریت دادم!

یک سوال اعداد ریاضی داده بود بسی جالب بود این سوال از هر کی پرسیدم نتونسته بود بزنه بشه براتون می زارم ببینید اینو...!

:4564:

• Like 4
لینک به دیدگاه

نه این همون بوووووووووووووقه که گفتم:ws3:این اصن کنکور مونکور خالیش نیست:ws3:نیگا از ته دل داره میزنتش:ws3:لامصب حالت دستاشو ببین،موقع زدن اون یکی خلاف جهت اون یکی میره بالا:ws3:خیلی باحالا:w02:

من مدیریت دادم!

یک سوال اعداد ریاضی داده بود بسی جالب بود این سوال از هر کی پرسیدم نتونسته بود بزنه بشه براتون می زارم ببینید اینو...!

:4564:

آخی:ws3:

بذار حالا ببینیمش:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نه این همون بوووووووووووووقه که گفتم:ws3:این اصن کنکور مونکور خالیش نیست:ws3:نیگا از ته دل داره میزنتش:ws3:لامصب حالت دستاشو ببین،موقع زدن اون یکی خلاف جهت اون یکی میره بالا:ws3:خیلی باحالا:w02:

آخی:ws3:

بذار حالا ببینیمش:ws3:

حرکت چشاش هم خیلی باحاله

کنکور هم کنکوری های قدیم.................:4564:

• Like 4
لینک به دیدگاه
حرکت چشاش هم خیلی باحاله

آره:ws3:

تو به اون سوسول بازیا میگی کنکور؟:w000:کنکور امسال اشکمونو در آورد:whistle:

حالا انگار 40 سال پیش کنکور داده که میگه کنکورهای قدیمws3.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
حرکت چشاش هم خیلی باحاله

تا اونجا که من اطلاع دارم خانوما خودشون رو جون تر از چیزی که هستند میگن اون وقت شما ....:ws52:

راستی من به حرکت دست اون یارو نگاه نکرده بودم . ممنون آقا حمید که گفتید ، حالا مطمئن شدم که بابای سندباده :hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آره:ws3:

تو به اون سوسول بازیا میگی کنکور؟:w000:کنکور امسال اشکمونو در آورد:whistle:

حالا انگار 40 سال پیش کنکور داده که میگه کنکورهای قدیم:ws3:

ما هم سال گذشته می گفتیم.کنکور ما سخت تر بود.............کلا هر سال همه همین رو میگن............چون نسبت به کنکورهای قبلی یک دیدی دارن

تا اونجا که من اطلاع دارم خانوما خودشون رو جون تر از چیزی که هستند میگن اون وقت شما ....:ws52:

راستی من به حرکت دست اون یارو نگاه نکرده بودم . ممنون آقا حمید که گفتید ، حالا مطمئن شدم که بابای سندباده :hapydancsmil:

بهم مبگن:sad0:مامان بزرگ....مامان....ولی خیال کردن............تو واقعیت 17 سال بیشتر ندارم...بزار دلشون خوش باشه:ws28:

از مباحث مطرح شده در تاپیک میشه نتایج رو پیش بینی کرد:whistle:

کنکور 91 تا تحلیل حرکت دست شکلک:w58:

• Like 4
لینک به دیدگاه
ما هم سال گذشته می گفتیم.کنکور ما سخت تر بود.............کلا هر سال همه همین رو میگن............چون نسبت به کنکورهای قبلی یک دیدی دارن

بهم مبگن:sad0:مامان بزرگ....مامان....ولی خیال کردن............تو واقعیت 17 سال بیشتر ندارم...بزار دلشون خوش باشه:ws28:

17 سال ؟

مریم راستشو بگو، چند تا از بچه هات رفته اند خونه بخت ؟:hapydancsmil:

• Like 3
لینک به دیدگاه

راستی، به نظرت معلومه که من رتبه میارم. نه؟:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
17 سال ؟

مریم راستشو بگو، چند تا از بچه هات رفته اند خونه بخت ؟:hapydancsmil:

بابا زشته بخدا.............این چند روزه این تاپیک زیاد مهمون داره:icon_pf (34):

باور کنید همه فکر میکنند من دبیرستانی هستم:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه
راستی، به نظرت معلومه که من رتبه میارم. نه؟:ws3:

در چه زمینه ای؟فعلا سوالاتی که در نت پخش کردید خیلی ها رو شاد کرده....شاید به دعای اونا قبول بشید............اونم الان نه........هر وقت مشکلتون با آقاسی حل شد:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...