رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با انجام این آزمون دریابید که ذهن دوستان و افراد خانواده‌تان چگونه کار می ‌کند. این آزمون می ‌تواند بخش جالبی از میهمانیهای شما را تشکیل دهد.

برای انجام این آزمون باید تصویر موقعیتهای گفته شده را به ذهن بیاورید و خود را در آن موقعیت قرار دهید. ابتدا با جنگل شروع می ‌کنیم.

.جنگل

 

خود را دریک جنگل مجسّم کنید و به سوالات زیر پاسخ دهید: آیا جنگلی که در آن هستید تاریک است یا روشن؟

 

الف) من خود را در جنگلی در روشنایی روز می ‌بینم.

ب) من خود را در جنگلی در شب می ‌بینم.

پ) من خود را در جنگلی در هنگام غروب،یا طلوع خورشید می ‌بینم. نه کاملاً تاریک و نه کاملاً روشن.

آیا راهی در میان جنگل وجود دارد؟

 

الف) بله

ب) نه

.فنجان

 

حال از شما می ‌خواهیم که به میان جنگل بروید. فنجانی را می ‌بینید. چه شکلی است؟

 

الف) فنجان به نظر من با ارزش می ‌آید.

ب) فنجان به نظر من ارزش چندانی ندارد.

 

با آن چکار می ‌کنید؟

 

الف) رهایش می ‌کنم و از کنارش می ‌گذرم.

ب) ار زمین برمی ‌دارمش و سپس دوباره به زمین می ‌اندازمش.

پ) از آن استفاده می ‌کنم و سپس آن را همانجا رها می ‌کنم.

ت) بر می ‌دارمش و با خودم می ‌برم.

.آب

 

به راهپیمایی در جنگل ادامه می ‌دهید تا به آبی می ‌رسید. آبی که می ‌بینید چه شکلی است؟

 

الف) گودالی است که آب باران در آن جمع شده است.

ب) برکه

پ) رود کوچک

ت) رودخانه

ث) دریاچه

ج) اقیانوس

 

آیا آبی که می ‌بینید جریان دارد؟

 

الف) بله (تند)

ب) بله (کند)

پ) نه (آرام و بی‌جنب‌وجوش)

ت) نه (کاملاً راکد)

 

آب چه عمقی دارد؟

 

الف) خیلی کم

ب) می ‌توانم در آن بایستم

پ) از قد من بیشتر است.

ت) خیلی عمیق است.

 

باید از آب عبور کنید. چگونه این کار را می ‌کنید؟

 

الف) پیاده به آب می ‌زنم یا شنا می ‌کنم.

ب) آن را دور می ‌زنم.

پ) از روی پل رد می ‌شوم.

ت) از قایق یا کشتی استفاده می ‌کنم.

.خرس

 

به راهتان در جنگل ادامه می ‌دهید که ناگهان با خرسی مواجه می ‌شوید.

چه نوع خرسی است؟

 

الف) یک خرس کوچولوی خوشگل

پ) یک خرس بزرگ و واقعی

 

آن خرس چکار می ‌کند؟ (نزدیکترین گزینه را انتخاب کنید.)

 

الف) خرس متوجه من نشده است.

ب) خرس متوجه من شده و دارد با خودش بازیهای قشنگی می ‌کند.

پ) خرس متوجه من شده ولی با من کاری ندارد و سرگرم کار خودش است.

ت) خرس متوجه من شده و به نحو تهدیدآمیز و ترسناکی به من نگاه می ‌کند.

ث) هیچکدام ... صاف دارد به طرف من می ‌آید.

 

شما باید به راهتان ادامه دهید. با آن خرس چکار می ‌کنید؟

 

الف) کار خاصی نمی ‌کنم. خیلی کوچولو وخوشگل است و به فکر این هستم که آن را بغل کنم و همراه خود ببرم.

ب) به آن توجهی نمی ‌کنم و راهم را ادامه می ‌دهم.

پ) قبل از آن که مرا ببیند از آنجا دور می ‌شوم.

ت) بالای درخت می ‌روم یا پنهان می ‌شوم.

ث) می ‌ایستم و با آن مقابله می ‌کنم. من پیروز خواهم شد.

ج) می ‌ایستم و مقابله می ‌کنم. کمی زخمی می ‌شوم.

چ) هیچکدام از این گزینه‌ها به انتخاب من نزدیک نیست.

.ساحل

 

به راهتان ادامه می ‌دهید تا به ساحلی می ‌رسید.

چند نفر آدم در آنجا می ‌بینید؟

 

الف) صدها و شاید هزاران نفر.

ب) 20 تا 100 نفر

پ) یکیا دو نفر

ت) هیچکس

 

فاصله شما از آنها چقدر است؟

 

الف) آنقدر نزدیکند که می ‌توان با آنها صحبت کرد.

ب) آنقدر نزدیک نیستند که بتوان با آنها صحبت کرد.

پ) یا خیلی دورند ویا هیچکس در ساحل نیست.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

جنگل و مسیر

جنگل نماد «زندگی» شماست و این که شما چگونه به آن نگاه می ‌کنید. اگر شما گزینه «جنگل در روشنایی روز» را انتخاب کرده‌اید، این قویاً نشانگر این است که به طور کلی آدم شادی هستید. هر چه نور بیشتری در جنگل ببینید به معنی این است که زندگی شما از محتوای بیشتری برخوردار است. چنانچه شما گزینه «جنگل در شب» را انتخاب کرده‌اید، بدین معنی است که چیز عمده‌ای در زندگی شما وجود دارد که می ‌خواهید آن را تغییر دهید یا از آن ناراضی هستید. این انتخاب همچنین بیانگر این است که شما به دلایلی تحت فشار استرس قرار دارید. اگر گزینه «جنگل نه کاملاً تاریک و نه کاملاً روشن» را انتخاب کرده‌اید، نشانگر چیزی بین دو حالت فوق است. یعنی این که یکی دو چیز در زندگی شما وجود دارد که مایلید آن را تغییر دهید.

اگر راهی در جنگل دیده‌اید بدین معنی است که هنوز در زندگی خود به طور کامل جا نیافتاده‌اید. جوانترها معمولاً چنین راهی را می ‌بینند. چرا چنین است؟ راه، نماد جایی است که به سوی آن در حرکتید. کسانی که هنوز راه مشخصی را در زندگی خود پیدا نکرده‌اند به احتمال زیاد راهی را در جنگل می ‌بینند. و از طرف دیگر، کسانی که راه زندگی خود را یافته‌اند(معمولاً افراد مسن‌تر) احتمال کمتری دارد که راهی در بین جنگل ببینند.

فنجان = ثروت

فنجان نماد «ثروت» و رویکرد شما به آن است. این سوال به شما این شانس را می ‌دهد که هر نوع فنجانی را ببینید. در واقع، این سوال به شما فرصت می ‌دهد تا به خودتان پاداش بدهید. اگر فنجان باارزشی را دیده‌اید در این صورت چیزی که برایتان باارزش است را به خودتان پاداش داده‌اید. و اگر فنجانی که دیده‌اید ارزش چندانی نداشته، یعنی هنگامی که فرصتی پیش آمده به خودتان پاداش نداده‌اید.

اگر فنجان را رها کرده‌اید، یعنی به شما شانس داده شده که پاداشی بگیرید ولی شما آن را پشت سر گذاشته‌اید. این بدان معنی است که یا ثروت برای شما ارزش محسوب نمی ‌شود و یا اینکه فکر می ‌کنید «ثروت»، چیزی است که باید برای به دست آوردنش کار و تلاش کنید.

اگر فنجان را از زمین برداشته ودوباره به زمین انداخته‌اید، بدان معنی است که شانس پاداش گرفتن به شما داده شده است، شما هم به قدر کافی کنجکاو بوده‌اید که فنجان را از زمین برداشته‌اید، ولی آن را پشتee سرگذاشته‌اید. یا ثروت برای شما ارزش eواقعی محسوب نمی ‌شود و یا فکر می ‌کنید «ثروت» چیزی است که باید برای بهe دست آوردنش کار و تلاش کرد.

اگر از فنجان استفاده کرده و سپس آن را همانجا رها کرده‌اید، بدین معنی است که شانس پاداش گرفتن به شما داده شده و شما یک استفاده فوری برای آن پیدا کرده‌اید و فوراً آن را به کار بسته‌اید. بسیاری از مردم یک فنجان چای یا قهوه می ‌بینند و آن را می ‌نوشند. شما هم چنین بوده‌اید؟ شما شانس پاداش گرفتن را پشت سر گذاشت‌اید و یک استفاده عملی برای فنجان یافته‌اید. رویکرد شما به سوی پاداش، «اینجا و اکنون» بوده است.

اگر فنجان را برداشته و با خود برده‌اید، احتمالاً فنجانی را دیده‌اید که به نوعی برایتان باارزش بوده است. یعنی شما شانس پاداش دادن سریع به خودتان را پیدا کرده‌اید و از آن استفاده نموده‌اید.

آب = رابطه جنسی

آب، برای همه و به ویژه برای خانمها، نماد رابطه جنسی است. عمق و سرعت جریان آبی که دیده‌اید نشانگر طرز فکر و تمایل شما در این زمینه است.

سرعت جریان آبی که دیده‌اید بیانگر میزان میل جنسی در شماست. هر چند که این میزان لزوماً آنچه مورد نیاز شماست نیست. هر چه سرعت جریان آب کمتر باشد نشانگر میل جنسی کمتر و هر چه بیشتر باشد نشانگر میل جنسی بیشتر است. عمق آب نیز بیانگر نحوه نگرش شما به رابطه جنسی و آنچه از آن می ‌خواهید است.

سهولت رد شدن از آب، نشانگر طرز تفکر و رویکرد شما به مسائل جنسی است. هر چه راحتتر از آب رد شوید، یعنی رویکرد شما به روابط جنسی، راحتتر و آزادانه‌تر است.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

خرس= استرس

خرس، نماد مشکلات و چگونگی برخورد شما با آنهاست. اگر خرس کوچولوی خوشگلی را دیده‌ باشید نشانگر این است که زندگی شما خالی از استرس است و شما به راحتی از کنار مشکلات می ‌گذرید. همچنین نشانگر این است که شما از زندگی‌تان لذت می ‌برد.

امّا چنانچه خرس واقعی و بزرگی را دیده باشید، حال امکان مواجه شدن با یک مشکل واقعی برایتان فراهم شده است. کسانی که به طور دائم تحت فشارهای استرس قرار دارند، خرسهای بزرگتر و خطرناکتری را می ‌بینند.

چه شما خرس را نادیده بگیرید و چه خرس شما را، هر دو نشانگر این است که چگونه به استرس و مشکلات هنگامی که برایتان پیش می ‌آید، می ‌نگرید.

اگر خرس شما را ندیده است و یا آن که دیده ولی سرگرم بازیهای قشنگ با خودش است، بدین معنی است که شما مشکلات واقعی چندانی در زندگی ندارید. شما تحت استرس و نگرانیهای روزمره نیستید. به شما فرصت داده شد تا مشکلی را ببینید ولی این فرصت را از دست دادید! اصلاً چیز بدی نیست.

اگر خرس شما را دیده ولی با شما کاری نداشته و سرگرم کار خودش بوده است، این بدان معنی است که با وجودی که مشکلات متداول در زندگی شما وجود دارد، ولی شما از نظر سطح استرس یا نگرانی، در شرایط ناسالمی قرار ندارید.

و بالاخره اگر خرس متوجه شما شده و به نحو تهدیدآمیز و ترسناکی به شما نگاه می ‌کرده است، یعنی شما نیاز به مرخصی دارید! شما تحت eفشارهای شدید استرس و نگرانی هستید و این می ‌تواند شرایط ناسالمی را برای شماe به وجود آورد.

نحوه عبور از خرس و ادامه دادن راه، نشانگر این است که شما با مشکلات چگونه برخورد می ‌کنید و چگونه به حل آنها می ‌پردازید. اگر پاسخ شما این بوده که به فکر بغل کردن خرس و همراه بردن آن بوده‌اید، در این صورت رویکرد شما با سایر مردم بسیار متفاوت است. اغلب مردم تحت استرس بسیار بیشتری از شما قرار دارند.

ساحل = ارتباط با مردم

ساحل، نماد چگونگی ارتباط شما با افرادی که پیرامونتان قرار دارند است. تعداد افرادی که در ساحل دیده‌اید، مستقیماً به تعداد افرادی که مایلند دوروبرتان باشند ارتباط دارد. افراد اجتماعی و معاشرتی در کنار عدّه زیادی از مردم احساس راحتی می ‌کنند. این گونه افراد، ساحل را مملو از جمعیت می ‌بینند. در طرف مقابل، کسانی که هیچکس را در ساحل ندیده‌اند آنهایی هستند که از تنها بودن با خودشان احساس آرامش و راحتی می ‌کنند. احساس تنهایی برای آنها مفهومی ندارد و می ‌توانند مدّت زمانی طولانی با خودشان به سر برند.

اگر شما صدها نفر را در ساحل دیده باشید یعنی از بودن در مکانهای شلوغ و پرجمعیت احساس ناراحتی نمی ‌کنید. در حالی که اگر یک یا دو نفر را در ساحل دیده باشید، بدان معنی است که شما فردی هستید که نمی ‌خواهد زمان زیادی را در مکانهای شلوغ بگذراند و ترجیح می ‌دهد با یک نفر یا دونفر صحبت کند.

البته این به معنی آن نیست که شما آدمی اجتماعی نیستید. بلکه نشانگر این است که بیشتر تمایل به محیطهای آرام و کم جمعیت دارید. اغلب مردم، ساحل را با یک یا دو نفر می ‌بینند.

فاصله مردمی که در ساحل هستند با شما، نماد چگونگی ارتباط شما با افرادی است که پیرامونتان قرار دارند. اگر مردم آنقدر نزدیک بوده‌اند که امکان صحبت کردن با آنها فراهم بود، یعنی شما در بیشتر مواقع مایل به ارتباط برقرار کردن با دیگران هستید.

اگر مردم آنقدر دور بوده‌اند که امکان صحبت با آنها نبوده، بدان معنی است که شما در اکثر اوقات نیازی به برقراری ارتباط با دیگران ندارید، اما دلتان می ‌خواهد کسانی را پیرامون خود داشته باشید.

و بالاخره اگر مردم خیلی دور بوده‌اند یعنی شما در اکثر مواقع نیازی به برقراری ارتباط با دیگران ندارید و از تنها بودن با خودتان راضی هستید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

خود را دریک جنگل مجسّم کنید و به سوالات زیر پاسخ دهید: آیا جنگلی که در آن هستید تاریک است یا روشن؟

من خود را در جنگلی در هنگام غروب،یا طلوع خورشید می ‌بینم. نه کاملاً تاریک و نه کاملاً روشن.

 

آیا راهی در میان جنگل وجود دارد؟

بله

 

حال از شما می ‌خواهیم که به میان جنگل بروید. فنجانی را می ‌بینید. چه شکلی است؟

فنجان به نظر من ارزش چندانی ندارد.

 

با آن چکار می ‌کنید؟

از آن استفاده می ‌کنم و سپس آن را همانجا رها می ‌کنم.

 

به راهپیمایی در جنگل ادامه می ‌دهید تا به آبی می ‌رسید. آبی که می ‌بینید چه شکلی است؟

برکه

 

آیا آبی که می ‌بینید جریان دارد؟

بله (کند)

 

 

آب چه عمقی دارد؟

می ‌توانم در آن بایستم

 

باید از آب عبور کنید. چگونه این کار را می ‌کنید؟

آن را دور می ‌زنم.

 

 

به راهتان در جنگل ادامه می ‌دهید که ناگهان با خرسی مواجه می ‌شوید.

چه نوع خرسی است؟

یک خرس بزرگ و واقعی

 

آن خرس چکار می ‌کند؟ (نزدیکترین گزینه را انتخاب کنید.)

 

خرس متوجه من شده ولی با من کاری ندارد و سرگرم کار خودش است.

 

شما باید به راهتان ادامه دهید. با آن خرس چکار می ‌کنید؟

قبل از آن که مرا ببیند از آنجا دور می ‌شوم.

 

 

به راهتان ادامه می ‌دهید تا به ساحلی می ‌رسید.

چند نفر آدم در آنجا می ‌بینید؟

 

20 تا 100 نفر

 

فاصله شما از آنها چقدر است؟

آنقدر نزدیک نیستند که بتوان با آنها صحبت کرد.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

تازه الان جواب ها را خوندم !!!!!!

 

پس فکر کنم وضعیتم خرابه،برم غذای خرس مهربون شم بهتره،اما گوشت پیرمرد تلخه و خرس دوست نداره،شاید برای همین بیخیالم شده !!!

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
تازه الان جواب ها را خوندم !!!!!!

 

پس فکر کنم وضعیتم خرابه،برم غذای خرس مهربون شم بهتره،اما گوشت پیرمرد تلخه و خرس دوست نداره،شاید برای همین بیخیالم شده !!!

 

عیب نداره در جذاب ساختن تاپیک کاش همه مثل شما شریک می شدند:ws3:

 

خرس مهلبونه:ws37::icon_gol:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
با انجام این آزمون دریابید که ذهن دوستان و افراد خانواده‌تان چگونه کار می ‌کند. این آزمون می ‌تواند بخش جالبی از میهمانیهای شما را تشکیل دهد.

برای انجام این آزمون باید تصویر موقعیتهای گفته شده را به ذهن بیاورید و خود را در آن موقعیت قرار دهید. ابتدا با جنگل شروع می ‌کنیم.

.جنگل

 

خود را دریک جنگل مجسّم کنید و به سوالات زیر پاسخ دهید: آیا جنگلی که در آن هستید تاریک است یا روشن؟

 

الف) من خود را در جنگلی در روشنایی روز می ‌بینم.

ب) من خود را در جنگلی در شب می ‌بینم.

پ) من خود را در جنگلی در هنگام غروب،یا طلوع خورشید می ‌بینم. نه کاملاً تاریک و نه کاملاً روشن.

آیا راهی در میان جنگل وجود دارد؟

 

الف) بله

ب) نه

.فنجان

 

حال از شما می ‌خواهیم که به میان جنگل بروید. فنجانی را می ‌بینید. چه شکلی است؟

 

الف) فنجان به نظر من با ارزش می ‌آید.

ب) فنجان به نظر من ارزش چندانی ندارد.

 

با آن چکار می ‌کنید؟

 

الف) رهایش می ‌کنم و از کنارش می ‌گذرم.

ب) ار زمین برمی ‌دارمش و سپس دوباره به زمین می ‌اندازمش.

پ) از آن استفاده می ‌کنم و سپس آن را همانجا رها می ‌کنم.

ت) بر می ‌دارمش و با خودم می ‌برم.

.آب

 

به راهپیمایی در جنگل ادامه می ‌دهید تا به آبی می ‌رسید. آبی که می ‌بینید چه شکلی است؟

 

الف) گودالی است که آب باران در آن جمع شده است.

ب) برکه

پ) رود کوچک

ت) رودخانه

ث) دریاچه

ج) اقیانوس

 

آیا آبی که می ‌بینید جریان دارد؟

 

الف) بله (تند)

ب) بله (کند)

پ) نه (آرام و بی‌جنب‌وجوش)

ت) نه (کاملاً راکد)

 

آب چه عمقی دارد؟

 

الف) خیلی کم

ب) می ‌توانم در آن بایستم

پ) از قد من بیشتر است.

ت) خیلی عمیق است.

 

باید از آب عبور کنید. چگونه این کار را می ‌کنید؟

 

الف) پیاده به آب می ‌زنم یا شنا می ‌کنم.

ب) آن را دور می ‌زنم.

پ) از روی پل رد می ‌شوم.

ت) از قایق یا کشتی استفاده می ‌کنم.

.خرس

 

به راهتان در جنگل ادامه می ‌دهید که ناگهان با خرسی مواجه می ‌شوید.

چه نوع خرسی است؟

 

الف) یک خرس کوچولوی خوشگل

پ) یک خرس بزرگ و واقعی

 

آن خرس چکار می ‌کند؟ (نزدیکترین گزینه را انتخاب کنید.)

 

الف) خرس متوجه من نشده است.

ب) خرس متوجه من شده و دارد با خودش بازیهای قشنگی می ‌کند.

پ) خرس متوجه من شده ولی با من کاری ندارد و سرگرم کار خودش است.

ت) خرس متوجه من شده و به نحو تهدیدآمیز و ترسناکی به من نگاه می ‌کند.

ث) هیچکدام ... صاف دارد به طرف من می ‌آید.

 

شما باید به راهتان ادامه دهید. با آن خرس چکار می ‌کنید؟

 

الف) کار خاصی نمی ‌کنم. خیلی کوچولو وخوشگل است و به فکر این هستم که آن را بغل کنم و همراه خود ببرم.

ب) به آن توجهی نمی ‌کنم و راهم را ادامه می ‌دهم.

پ) قبل از آن که مرا ببیند از آنجا دور می ‌شوم.

ت) بالای درخت می ‌روم یا پنهان می ‌شوم.

ث) می ‌ایستم و با آن مقابله می ‌کنم. من پیروز خواهم شد.

ج) می ‌ایستم و مقابله می ‌کنم. کمی زخمی می ‌شوم.

چ) هیچکدام از این گزینه‌ها به انتخاب من نزدیک نیست.

.ساحل

 

به راهتان ادامه می ‌دهید تا به ساحلی می ‌رسید.

چند نفر آدم در آنجا می ‌بینید؟

 

الف) صدها و شاید هزاران نفر.

ب) 20 تا 100 نفر

پ) یکیا دو نفر

ت) هیچکس

 

فاصله شما از آنها چقدر است؟

 

الف) آنقدر نزدیکند که می ‌توان با آنها صحبت کرد.

ب) آنقدر نزدیک نیستند که بتوان با آنها صحبت کرد.

پ) یا خیلی دورند ویا هیچکس در ساحل نیست.

 

:icon_gol:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

اون قسمت فنجونش زیاد از حد اشتباه شد واسه من :ws3:

آخه مگه میشه واسه پول ارزش قائل نشم :ws3:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
جنگل و مسیر

اگر شما گزینه «جنگل در روشنایی روز» را انتخاب کرده‌اید، این قویاً نشانگر این است که به طور کلی آدم شادی هستید. هر چه نور بیشتری در جنگل ببینید به معنی این است که زندگی شما از محتوای بیشتری برخوردار است.

اگر راهی در جنگل دیده‌اید بدین معنی است که هنوز در زندگی خود به طور کامل جا نیافتاده‌اید. جوانترها معمولاً چنین راهی را می ‌بینند. چرا چنین است؟ راه، نماد جایی است که به سوی آن در حرکتید. کسانی که هنوز راه مشخصی را در زندگی خود پیدا نکرده‌اند به احتمال زیاد راهی را در جنگل می ‌بینند.

فنجان = ثروت

اگر فنجانی که دیده‌اید ارزش چندانی نداشته، یعنی هنگامی که فرصتی پیش آمده به خودتان پاداش نداده‌اید.

 

اگر فنجان را برداشته و با خود برده‌اید، احتمالاً فنجانی را دیده‌اید که به نوعی برایتان باارزش بوده است. یعنی شما شانس پاداش دادن سریع به خودتان را پیدا کرده‌اید و از آن استفاده نموده‌اید.

آب = رابطه جنسی

سرعت جریان آبی که دیده‌اید بیانگر میزان میل جنسی در شماست. هر چند که این میزان لزوماً آنچه مورد نیاز شماست نیست. هر چه بیشتر باشد نشانگر میل جنسی بیشتر است.

سهولت رد شدن از آب، نشانگر طرز تفکر و رویکرد شما به مسائل جنسی است. هر چه راحتتر از آب رد شوید، یعنی رویکرد شما به روابط جنسی، راحتتر و آزادانه‌تر است.

خرس= استرس

اگر خرس کوچولوی خوشگلی را دیده‌ باشید نشانگر این است که زندگی شما خالی از استرس است و شما به راحتی از کنار مشکلات می ‌گذرید. همچنین نشانگر این است که شما از زندگی‌تان لذت می ‌برد.

 

 

اگر خرس شما را دیده ولی با شما کاری نداشته و سرگرم کار خودش بوده است، این بدان معنی است که با وجودی که مشکلات متداول در زندگی شما وجود دارد، ولی شما از نظر سطح استرس یا نگرانی، در شرایط ناسالمی قرار ندارید.

 

 

ساحل = ارتباط با مردم

اگر یک یا دو نفر را در ساحل دیده باشید، بدان معنی است که شما فردی هستید که نمی ‌خواهد زمان زیادی را در مکانهای شلوغ بگذراند و ترجیح می ‌دهد با یک نفر یا دونفر صحبت کند.

البته این به معنی آن نیست که شما آدمی اجتماعی نیستید. بلکه نشانگر این است که بیشتر تمایل به محیطهای آرام و کم جمعیت دارید. اغلب مردم، ساحل را با یک یا دو نفر می ‌بینند.

اگر مردم آنقدر نزدیک بوده‌اند که امکان صحبت کردن با آنها فراهم بود، یعنی شما در بیشتر مواقع مایل به ارتباط برقرار کردن با دیگران هستید.

:w16:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

من چون بارها و بارها این تست و زدم و جوابهاشوهم از حفظ هستم دیگه نزدم.........فایده نداره:ws3:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

منم قبلا بارها جواب دادم..........مررررررررررسی:w16:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.


×
×
  • جدید...