رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام:icon_gol:

اسانسور...Elevator...Lift

یکی از پرکاربردترین تجهیزات درتاسیسات مکانیکی ومهندسی درساختمانها وسازه ها اسانسورها میباشند

اشنایی با اسانسورها ... ساختار اسانسورها وتجهیزات اسانسور...نقشه های فنی اسانسورها ... بررسی فنی ساخت ونگهداری اسانسورها...انواع استانداردهای استفاده از اسانسورها واستانداردهای ساخت اسانسورها وبالابرها...اشنایی با معماری اسانسورها ومطالبی ازاین دست ومرتبط با اسانسورها که مورد نیاز وتوجه مهندسین عزیز میباشد

فایل اشنایی با اسانسورها در76 صفحه به زبان فارسی را میتوانید از لینک زیر دریافت نمایید

دانلود جزوه اموزشی اسانسور

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

پسورد :

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

درود

لینک دانلود فـــــیـلــــتره 4 شیر خوبه ؛ ولی تارنمای دانلود فـــــیـلــــتره

اگه میشه فایل رو جای دیگه ای آپلود کنید.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سعید جان وقتی لینک فیلتـررو میاره دوباره بک رو بزن وهمون پروسه دانلود رو تکرار کن اگه تو دوسه بار دانلود نشد به خودم خبر بده تا فایل رو پیدا کنم ویه جا دیگه اپ کنم(من برا لینکای بسته اون کاررو میکنم ودانلود میشه)

لینک به دیدگاه

ممنون سجاد جان از اون راهی که گفتی موفق نشدم ولی با هرمصیبتی بود دانلودش کردم ، اما مشکل اینجاس که بعضی صفحه ها کیفیت خوبی نداره ، پرینت گرفتم خوانا نیستش.

اگه این فایل روبا کیفیت بهتری پیدا کردی ممنون میشم خبرشو توی همین جستاربهم بدی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه :icon_gol:

نمی دونم دسترسیت به اینترنت چطوریه امااگه امکانش بود،هروقت فرصت کردی بی زحمت برام لودش کن.

شاید اگه موقع زیپ کردن به دو تا فایل 20 مگابایت تقسیمش کنی راحت تر آپلود - دانلود بشه

لینک به دیدگاه
دستت درد نکنه :icon_gol:

نمی دونم دسترسیت به اینترنت چطوریه امااگه امکانش بود،هروقت فرصت کردی بی زحمت برام لودش کن.

شاید اگه موقع زیپ کردن به دو تا فایل 20 مگابایت تقسیمش کنی راحت تر آپلود - دانلود بشه

سعید جان بفرما عزیز

اینو با یه نرم افزار دیگه ادیت کردم امیدوارم عکساش این دفعه واضحتراز قبلی باشن

4مگ شد:ws3:

اگه به دردت نخورد بگو اصل فایل رو برات میفرستم

اسانسور

پسورد : spow

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...