رفتن به مطلب

دوري از خانواده در لحظه تحويل سال نو

mohsen 88

ارسال های توصیه شده

خيلي از شماها موقع سال تحويل خونه و كنار سفره هفت سين و در كنار خونوادتون هستين.لذت تحويل سال به بودن در كنار سفره هفت سين و خونوادست.تا به حال برام پيش نيومده بود كه لحظه تحويل سال نو رو دور از خونواده باشم.به خاطر همين وقتي تو تلويزيون و يا جايي مي شنيدم كه كسايي هستن كه اون موقع دور از خونواده سر كار يا جاي ديگه اي هستن دركشون نميكردم.الان كه چند ساعتي مونده به تحويل سال نو يه جورايي دلم ميگيره و هر چي بيشتر ميگذره بيشتر احساس دلتنگي ميكنم......

من سالم و سلامت هستم و از يه بعد ديگه كه نگاه ميكنم خدا رو شاكرم كه تو اين اوضاع كاري هست كه من به اون مشغول باشم.حالا بياين تصور كنيم كساني رو كه روي تخت بيمارستان خوابيدن.كسايي رو كه به دلايلي تو زندان هستن و خيلياي ديگه كه هركدوم شايد به دليلي و شايدم بي هيچ دليلي دور از خونه و خونواده و در شرايط نامساعدي هستند.....

بياييد اون لحظه ياد چنين كسايي رو تو ذهنمون سبز كنيم .دست همسر يا پدرومادر يا اطرافيانمون رو ببوسيم و قدر همه داشته هامون رو بدونيم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یاد بابا سجاد افتادم که سال تحویل سر کاره!

امیدوارم تا آخر سال سرکار نباشه اما کارو بارش روز به روز بهتر شه (هر چند منو می ذاره سرکار)

سرو سامانی بگیرند اونایی که همسر ندارن دستشو ببوسن:ws3: سال دیگه ببوسن

پدر و مادر بشن تازه عروس دامادا:ws37:

آزاد بشن همه پرنده های در بند

و به وصال تبدیل بشن همه جدایی ها!

سال دیگه همه اینجا باشیم دست همو بگیریم و برای تحقق همه خواسته هامون بخندیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دلمونو کباب کردی محسن:ws44:

حداقل اون چن دقیقه رو با خونوادت در تماس تلفنی باش:ws44:

مهم اینه که اون دقایق همه به یاد هم هستیم.

کس دیگه ایم اون موقع این جا هست؟

لینک به دیدگاه
مگه خواب چه مشکلی داره؟من هم دوست دارم بخوابم.:ws52:

البته خواب كه مشكل نداره .مشكل زمان تحويل ساله كه با زمان خواب تداخل پيدا كرده:gol cheshmak:

لینک به دیدگاه
البته خواب كه مشكل نداره .مشكل زمان تحويل ساله كه با زمان خواب تداخل پيدا كرده:gol cheshmak:

:ws52:من از چند ماه پیش گفته بودم که میخوام بخوابم.تازه بهار هم میخواد بخوابه:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 11 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...